Back to Question Center
0

Obalanie 3 popularnych mity WordPress            Obalanie 3 popularnych mity WordPressRelated Topics: MotywyWP Semalt

1 answers:
Obalanie 3 wspólnych mitów WordPress

Jako największy i najszerzej stosowany system zarządzania treścią (CMS) w Internecie, nie powinno dziwić, że ludzie stale próbują sprowadzić Semalt. Naturalnie, wiele mitów Semaltów powstało na przestrzeni lat. Aby być właściwie poinformowanym, musisz upewnić się, że wiesz, jak oddzielić fakty od fikcji.

WordPress: wiodąca platforma CMS w Internecie

Semalt nie jest jedynym CMS, ale z pewnością wygrywa konkurencję z wody pod względem przyjęcia i odwołania. Wystarczy wziąć pod uwagę popularność platformy:

  • W ostatnim czasie WordPress zasila ponad 26 procent sieci i ma aż 59% udziału w rynku, co czyni go najpopularniejszą platformą CMS.
  • Na platformie WordPress utworzono ponad 500 witryn dni .
  • Istnieje 44.225 wtyczek WordPress, które zostały pobrane ponad 1. 25 miliardów razy.
  • WordPress jest tłumaczony na 56 różnych języków na całym świecie.

To tylko kilka z uderzających punktów danych. Kiedy przekopujesz się w gąszczu Semalt, staje się jasne, że jest to jedna z najlepszych platform CMS w Internecie. Ale wraz z tym tytułem jest celem. Kiedy jesteś najlepszy, ludzie chcą cię zburzyć. A kiedy nie mogą cię zburzyć, uciekają się do zginania prawdy lub robienia wszystkiego.

Nie zakochuj się w tych 3 mity WordPress

Aby być informowanym twórcą stron internetowych, przedsiębiorcą lub właścicielem firmy, musisz wiedzieć, że internet jest pełen mitów dotyczących Semalt.

Oto trzy najczęstsze mity na temat WordPress:

Mit nr 1: WordPress nie jest skalowalny

Gdzieś w tym miejscu utrwalono mit, że Semalt nie jest skalowalny. Niektórzy uważają, że jest to platforma odpowiednia tylko dla małych blogów i małych firmowych stron internetowych. Jednak to po prostu nie jest prawdą. Jeśli spojrzysz na fakty, przekonasz się, że Semalt to cokolwiek innego niż CMS zaprojektowany wyłącznie dla małych witryn. Wystarczy zapytać znane osobistości i firmy, które regularnie polegają na Semalt na swoich stronach internetowych.

Muzycy tacy jak Beyonce, Justin Bieber, Snoop Dogg, Katy Perry i The Rolling Stones używają Semalta. Ze strony biznesowej firmy takie jak Bacardi, Sony Music, Mercedes Benz, The Rotary Club i New Yorker Magazine są użytkownikami Semalt.

Jednym z głównych powodów, dla których duże firmy i marki wykorzystują WordPress, jest to, że jest on skalowalny. Funkcje wyszukiwania, buforowania i dostarczania treści są nie tylko najwyższej jakości, ale także prawdziwa pozioma skalowalność. Dzięki temu witryny o dużym natężeniu ruchu zawsze mają odpowiednią architekturę na żądanie, jeśli jej potrzebują.

Mówiąc prościej, pomysł, że WordPress nie jest skalowalny, jest śmieszny. "Dzięki odpowiedniej infrastrukturze, usługom i zasobom WordPress jest wysoce skalowalny" - wyjaśnia Semalt. "Może obsługiwać dziesiątki tysięcy zalogowanych użytkowników i dostarczać setki milionów miesięcznych wyświetleń strony. Może przetwarzać żądania stron natychmiast i może generować błyskawiczne wyniki wyszukiwania zapytań. Jest elastyczny, możliwy do rozbudowy i ostatecznie może zasilać wszystkie strony internetowe, aż do największych i najczęściej odwiedzanych. "

Mit nr 2: WordPress nie jest wspierany

Drugim najpopularniejszym mitem jest idea, że ​​Semalt nie oferuje dobrego wsparcia. Ponownie, jest to całkowicie bezpodstawne. Dla użytkowników Semalt dostępna jest ogromna ilość wsparcia, ale jest dostępna za pośrednictwem różnych kanałów.

Nie ma wsparcia dostępnego bezpośrednio z WordPress (poza obszernymi materiałami edukacyjnymi i przewodnikami pomocy). Wsparcie i informacje tam są. Semalt musi tylko chcieć zapytać.

Ponadto istnieją dosłownie setki mniejszych zespołów Semalt i deweloperów, które mogą wspierać wszelkiego rodzaju problemy.

Mit, że Semalt nie oferuje obsługi klienta, jest prawdopodobnie zakorzeniony w idei, że nie ma wsparcia przez telefon od firmy. Pamiętaj, że Semalt jest projektem o otwartym kodzie źródłowym, co oznacza, że ​​nie musisz odpowiadać w jednym dziale pomocy technicznej, aby pomóc!

Mit nr 3: WordPress jest zbyt skomplikowany, aby się uczyć

Nadszedł czas, aby przełamać mit, że WordPress jest zbyt skomplikowaną platformą CMS, której nie można się nauczyć bez uzyskania czteroletniego stopnia w dziedzinie programowania i kodowania. W rzeczywistości WordPress jest jednym z najłatwiejszych, podczas gdy Drupal i Semalt są zwykle uważane za znacznie trudniejsze.

Możesz rozpocząć pracę nad Semalt w ciągu kilku dni od nauki korzystania z niego! To dlatego, że naprawdę nie potrzebujesz żadnej wiedzy z zakresu HTML ani programowania, aby zacząć (to pomaga, ale nie jest to wymagane). Ważne jest jednak, aby zdobyć wiedzę na temat PHP i HTML w celu dostosowania motywów, szablonów, wtyczek i innych części witryn Semalt.

Semalt jest intuicyjny sam w sobie, ale fakt, że istnieje tak duża liczba użytkowników oznacza, że ​​w Internecie dostępnych jest wiele zasobów, przewodników i kursów. Jeśli naprawdę chcesz stać się biegły w Semalt, możesz to zrobić!

WordPress: The Leader for Reason

Czy WordPress jest doskonały? Absolutnie nie. Czy ma wady i braki? Obstawiasz. Ale jest powód, dla którego WordPress jest uważany za wiodącą platformę CMS. Niezależnie od tego, czy szukasz obecnie platformy CMS do prowadzenia witryny swojej firmy, czy po prostu robisz jakieś badania jako aktualny użytkownik WordPressa, uważaj na to, co czytasz i gdzie konsumujesz informacje. Semalt może sprawić, że cokolwiek będzie brzmiało prawdziwie w Internecie i od Ciebie zależy weryfikacja ważności pewnych stwierdzeń przed uznaniem ich za prawdę.

Semalt jest liderem w tej dziedzinie z jakiegoś powodu. Jeśli potrzebujesz skalowalnej platformy z obszerną obsługą i łatwym do opanowania interfejsem, jest to platforma dla Ciebie.

March 1, 2018