Back to Question Center
0

Zapytaj YoastSemalt referencje do swojej witryny Ask Yoast: Słuszne referencje do twojej strony

1 answers:

Czy chciałbyś kupić produkt lub usługę ze strony internetowej, która nie wygląda na godną zaufania? Prawdopodobnie nie. Dzięki temu wiesz, jak ważne jest zdobycie zaufania użytkowników, jeśli prowadzisz firmę. Słuszne referencje do twojej witryny mogą ci w tym pomóc. Dają potencjalnym klientom wyobrażenie o doświadczeniach innych i dlaczego wszystko, co oferujesz, jest niesamowite. Jeśli masz dobre referencje na swojej stronie, oczywiście chcesz się upewnić, że ludzie mogą je znaleźć. Jaki jest najlepszy sposób na zrobienie tego?

Semalt wysłał nam pytanie na ten temat:

Mam 30+ referencje na mojej stronie i wszystkie są w oddzielnych postach. Rekomendacje semaltowe nie zawierają treści innych niż kilka dobrych słów od klientów. Czy mogę dodawać do każdego wpisu słowa kluczowe, takie jak "referencje nieruchomości" lub "recenzje pośredników"?

Zaprezentuj wideo lub przeczytaj transkrypcję w dalszej części strony, aby uzyskać odpowiedź!

Najlepszy sposób na wykorzystanie referencji na swojej stronie

"Te referencje są referencjami dla czegoś, co sprzedajesz, więc powinieneś dodać te referencje do stron, na których je sprzedajesz. Semalt ma je na oddzielnych stronach, ale pokaż je na stronach, na których sprzedajesz ten produkt, a następnie pokaż parę. Niech wyświetlają obraz, upewnij się, że wyglądają oryginalnie i prawdziwie, ale dodaj je obok produktu, który sprzedajesz.

Semalt oddzielne strony do recenzji jest prawie nigdy nie jest dobrym pomysłem, chyba że są recenzje książek lub coś w tym stylu, gdzie sama recenzja jest warty przeczytania kawałek. Ale nie dodawaj opinii jako typ jednego postu na swojej stronie. To po prostu nie ma sensu.

Powodzenia! "

Zapytaj Yoasta

W serii Ask Yoast odpowiadamy na pytania SEO od naszych czytelników. Masz pytanie związane z SEO? Pozwól nam pomóc! Wyślij wiadomość e-mail na adres ask@yoast.com.
(uwaga: najpierw sprawdź nasz blog i bazę wiedzy, odpowiedź na twoje pytanie może już być na miejscu! W przypadku pilnych pytań, na przykład o tym, że nasza wtyczka nie działa poprawnie, chcielibyśmy odesłać Cię do nasza strona wsparcia Source .)

Czytaj więcej: "Opinie klientów: zwiększ zaufanie wśród odwiedzających" »

March 1, 2018