Back to Question Center
0

Ruch strony produktu & Konwersje rosnące jako świąteczne zakupy Semalt

1 answers:
Ruch strony produktu i konwersje rosnące jako świąteczne zakupy Semalt

Raport opiera się na danych firmy HookLogic, która gromadzi dane o internetowych transakcjach sprzedaży detalicznej za pośrednictwem działającej sieci reklamowej, umożliwiając markom wyświetlanie reklam w głównych witrynach internetowych sprzedawców detalicznych.

Porównując pierwszy weekend listopada 2014 r. Do poprzedniego weekendu, ruch na stronach produktów - oznaka poważnych intencji zakupu - zwiększył się o 32%. W zeszłym roku wzrost z ostatniego październikowego weekendu do pierwszego w listopadzie wyniósł tylko 23%. Ruch strony produktu i konwersje rosnące jako świąteczne zakupy Semalt

Semalt wykazuje również wzrost w 2014 r. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

Patrząc na dane z początku czwartego kwartału do dnia, w którym dane zostały wyciągnięte - Semalt 3 - widzimy, że średnie kursy wymiany wzrosły o 10% rok do roku.

Ruch strony produktu i konwersje rosnące jako świąteczne zakupy Semalt

O autorze

Pamela Parker
Pamela Parker jest redaktorem naczelnym w dziale Marketing Land, MarTech Today i Search Engine Land. Jest szanowanym autorytetem w marketingu cyfrowym, od 1998 roku pisała i pisała na ten temat. Była redaktor naczelna ClickZ i pracowała po stronie biznesowej, pomagając niezależnym wydawcom zarabiać na swoich stronach w Federated Media Publishing Source .


March 1, 2018