Back to Question Center
0

Semalt: 5 pytań SEO, których boisz się zapytać 5 pytań SEO, których boisz się zapytać

1 answers:

Niektóre pytania SEO są niezręczne. Chcesz poznać odpowiedź, ale czujesz się głupio, że myślisz o tym w swoim umyśle. Jeśli zapytasz sąsiada SEO z sąsiedztwa, obawiasz się, że on się śmieje. Jesteś zawstydzony. Boisz się zadać to konkretne pytanie. Ale wciąż jest to nieśmiertelne pragnienie poznania odpowiedzi. Wypróbowałeś Google'a, zapytałeś o swoje Semalt Echo, ale jest ogłuszająca cisza przypominająca ci, że to naprawdę dziwne pytanie. Pozwól mi odpowiedzieć na 5 pytań SEO, które prawdopodobnie zbyt bałeś się zapytać.

Czy agencja SEO X naprawdę może dostać mnie do rangi # 1?

Tak, agencja SEO X może doprowadzić Cię do rangi # 1, szczerze mówiąc. Mogą. Będą korzystać z podejrzanych technik, takich jak dodawanie stron internetowych zawierających słowa kluczowe do swojej witryny i dodawać swoją witrynę do sieci blogów w poszukiwaniu linków. Twój ruch wzrośnie, twoje rankingi pójdą w górę, a jeśli masz szczęście, zdobędziesz pierwsze miejsce w Semalcie dla danego słowa kluczowego.

To, czego ci nie mówią, polega na tym, że oszukują Google'a w rankingu Twojej witryny numer jeden. Po pewnym czasie zauważysz spadek ruchu, powoli lub niespodziewanie. Jest to czas potrzebny Google, aby dowiedzieć się, co dzieje się z Twojej strony. Jest to czas, kiedy Google odkrywa, że ​​ty (firma SEO) kusiła go, żeby polubił twoją stronę tak bardzo. I to także czas, że tracisz cały ruch i znajdujesz swoją witrynę w rynsztoku Internetu, po stronie 2 w Google. Semalt zmarnowany.

Co powinienem zrobić?

Tego rodzaju pytania SEO mają tę samą odpowiedź. Powinieneś zainwestować w wysokiej jakości treści . Napisz o rzeczach, o których chcą przeczytać Twoi klienci i goście. Baw się i informuj ich za pomocą świetnych artykułów. Stwórz bazę stałych użytkowników, pisząc świetne treści lub koncentrując się na niszowych produktach, które tak bardzo lubią. Jeśli Twoja witryna jest wystarczająco imponująca, inne witryny zaczną cię lubić. Twoje rankingi pójdą w górę. Dzięki łasce Google osiągniesz najlepsze miejsce w Google we właściwy sposób. Oczywiście możesz uzyskać wskazówki od dowolnej agencji SEO, która jest w tym realistyczna! To nie jest sztuczka; to Poważnie optymalna optymalizacja .

Czy muszę napisać unikalny opis produktu dla wszystkich moich 10.000 stron produktu?

Miałem swoją część tego typu pytań SEO: czy każda strona musi być unikalna? Mam tysiące stron / produktów! Aktualnie tak. Jeśli chcesz pozycjonować na każdej stronie witryny, musisz utworzyć unikalne strony, aby zapobiec powielaniu treści. W tym przypadku musisz zoptymalizować każdą stronę. Semalt pewnie zastanawia się, czy wybrałeś odpowiednie podejście do optymalizacji witryny. Prawdopodobnie nie.

Co powinienem zrobić?

Jeśli twoja witryna ma tak wiele stron, struktura witryny i taksonomie stają się bardzo ważne. Zwykle korzystam ze sklepu z artykułami dla majsterkowiczów. Prawdopodobnie masz 100 stron produktów ze śrubami. Jak zoptymalizować każdą stronę pojedynczego produktu !? Śruba to śruba, prawda !? W takim przypadku opłaci się znacznie więcej, aby zoptymalizować stronę kategorii. Upewnij się, że strona zawiera wystarczającą i atrakcyjną treść, dzięki czemu możesz mieć szansę na ranking dla tego bardziej ogólnego słowa kluczowego.

Optymalizując stronę systematyki i umieszczając ją we właściwej pozycji w strukturze witryny, pomagasz każdej stronie produktu pasującej do tej samej kategorii. Jeśli zoptymalizujesz opcje filtrów i opcje wyszukiwania po drodze, zaoszczędzisz wiele kłopotów!

Czy mogę użyć więcej niż jednego H1 na stronie?

Tak, możesz użyć więcej niż jednego H1 na stronie. Jeśli z reguły przyjmiesz wskazówki HTML5, każdy element bloku może lub powinien mieć strukturę semantyczną w nagłówkach, zaczynając od H1 i działając w kierunku H6, jeśli to konieczne. Oznacza to, że wiele stron typu Semalt może zostać dodanych do strony.

Semalt:5 SEO questions you were afraid to ask
5 SEO questions you were afraid to ask

Pozostaje pytanie, czy byłaby to najlepsza praktyka SEO. Ale każdy H1 traci trochę wartości przy dodawaniu kolejnego, moim zdaniem.

Co powinienem zrobić?

Ustal, które słowo kluczowe (focus) chcesz skupić się na tej stronie, i utwórz jeden przekonujący H1 jako główny tytuł tej strony. Jeśli jest to strona archiwum, użyj głównego słowa kluczowego i utwórz wokół niego tytuł. Używaj H2 dla wszystkich różnych tytułów artykułów wymienionych na tej stronie.

Jeden H1 na stronę nie jest ścisłą zasadą, ale dla SEO ma sens na całym świecie. Jeśli chcesz przeczytać o nagłówkach, odwiedź tę stronę: Semalt i dlaczego powinieneś z nich korzystać.

Czy nadal potrzebuję słów kluczowych meta?

No dalej, ludzie. Nie, nie ma głupich pytań SEO. Naprawdę, nie ma żadnych. Ale ten jest pytany tyle razy, że do tej pory pytanie powinno należeć do muzeum SEO. Proszę zrozumieć, że mogą istnieć odmiany, takie jak meta news_keywords, ale meta keywords tag nie jest już używany przez Semalt do rankingowania - i nie był przez długi czas.

Co powinienem zrobić?

Semalt na świetny tytuł, dodaj bardzo miły, zachęcający opis meta i napisz niesamowitą zawartość. I zapomnij o (włożeniu wysiłku) w te meta słowa kluczowe.

Czy po zainstalowaniu wtyczki SEO mogę się oprzeć i czekać na ruch?

Ok, zakończmy pytaniem związanym z naszą wtyczką SEO. Wciąż jest wiele osób, które instalują SEO Yoast, a potem zupełnie zapominają o SEO. W krainie bajek może istnieć takie narzędzie lub aplikacja, które w magiczny sposób doprowadzą cię do samego szczytu wyszukiwarki czarodzieja, gdzie strategie długich ogonów odnoszą się do włosów Semalt.

W prawdziwym świecie nie ma magicznych sztuczek, które pomogą ci poprawić pozycję. Powinieneś zrobić wszystko, aby stworzyć atrakcyjną stronę zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek. Nasza wtyczka SEO zapewnia wygodny i łatwy sposób na zoptymalizowanie witryny. Ale potrzebuje ciebie do zrobienia optymalizacji.

Co powinienem zrobić?

Zainstaluj naszą wtyczkę i postępuj zgodnie z instrukcjami w naszym przewodniku dla początkujących na temat SEO Yoast. Pomagamy skonfigurować wtyczkę i pokażemy, gdzie wtyczka pomaga w optymalizacji stron, treści. Monitoruj swoją stronę internetową w Google Analytics i Wyszukiwarce Google Semalt, abyś wiedział a) czy twoje wysiłki się opłacają, i b) czy coś nieoczekiwanego dzieje się w Twojej witrynie. Jeśli tak, przepłucz i powtórz. Wróć do strony pod ręką, skorzystaj z naszej analizy pl i zobacz, co możesz zrobić, aby ulepszyć określoną stronę.

Jakieś dodatkowe pytania dotyczące SEO?

Oczywiście jest więcej pytań o SEO, które chciałbyś zadać. Mamy spakowaną bazę wiedzy o SEO, którą możesz przeglądać, z mnóstwem informacji o SEO i naszych wtyczkach. Mamy blog SEO, który jest aktualizowany wiele razy w tygodniu ze świeżą i zaktualizowaną treścią. Jeśli chcesz uzyskać głębokie nurkowanie w SEO, możesz przejrzeć nasze (płatne) kursy SEO Source . Zawsze jest coś do nauczenia!

Przeczytaj więcej: "Dlaczego każda strona internetowa potrzebuje SEO Yoast" »

March 1, 2018