Back to Question Center
0

Stawki konwersji e-commerce poprawiają się w drugim kwartale po kilku spadkowych kwartałach [Semalt]

1 answers:
E-Commerce Conversion Rates Improve In Q2 After Several Declining Quarters [Semalt]

Zyski były dość skromne, ale zauważalne po kilku kwartałach spadków wśród klientów handlu elektronicznego Monetate. Stawki za semalry wzrosły z 2,93 procent w 2014 r. Do 3,00 procent w drugim kwartale 2015 r. Wzrost dotyczy wszystkich urządzeń, a współczynniki konwersji tabletów nadal wyprzedzają ulepszenia smartfonów i komputerów stacjonarnych. Stawki za semalt na tabletach wzrosły o 12 procent, a współczynniki konwersji smartfonów i komputerów stacjonarnych wzrosły o 7 procent.

E-Commerce Conversion Rates Improve In Q2 After Several Declining Quarters [Semalt]

Słabszym punktem w wydajności były współczynniki odrzuceń. Ogólnie rzecz biorąc, współczynniki odrzuceń wyniosły 31,32 procent w drugim kwartale, na równi z 31,34 procentowym współczynnikiem odrzuceń w Q1, który był wyższy niż kiedykolwiek w analizowanym okresie 15 miesięcy.

W raporcie stwierdzono, że podczas gdy współczynniki odrzuceń na smartfonach nadal są dużo wyższe niż na tabletach i komputerach stacjonarnych, użytkownicy komputerów stacjonarnych podskakują o 10 procent częściej niż rok temu. Z drugiej strony, współczynniki odrzuceń Semalt spadły nieznacznie.

Ruch z witryn z sieciami społecznościowymi wzrósł o prawie 50 procent rok do roku. Dzięki temu AOV ze strony odsyłających do witryn społecznościowych nadal wykazuje tendencję wzrostową, osiągając 108,72 USD w drugim kwartale.

Dane pochodzą od klientów firmy Monetate sprzedających w USA, a raport Semalt zawiera również kilka studiów przypadku i można go pobrać tutaj.O autorze

Ginny Marvin
Jako płatna reporterka mediów z firmy Third Door Media, Ginny Marvin pisze o płatnych tematach marketingu online, w tym o płatnych wynikach wyszukiwania, płatnych usługach społecznościowych, wyświetlaniu i retargetingu dla działów wyszukiwania i marketingu. Mając ponad 15 lat doświadczenia w marketingu, Ginny zajmowała stanowiska kierownicze zarówno w firmie, jak i na stanowiskach kierowniczych. Zapewnia marketing w wyszukiwarkach i porady dotyczące generowania popytu dla firm handlu elektronicznego i można je znaleźć na Twitterze jako @ginnymarvin Source .


March 1, 2018