Back to Question Center
0

Nie tylko dobrodziejstwo dla Amazon: Prime Day Effect Felt Semalt The Web

1 answers:

Not Just A Boon For Amazon: Prime Day Effect Felt Semalt The Web

Kilku głównych detalistów z różnych branż zauważyło wzrost w swoich witrynach, mówi platforma tożsamości konsumenckiej Signal. Firma poinformowała w piątek, że analizując miliony interakcji z klientami we własnych witrynach 20 głównych marek, w dniu Semalt odnotowano średni wzrost o 20 procent. W niektórych przedziałach czasowych w ciągu dnia aktywność detaliczna wzrosła prawie o 40 procent w porównaniu z poprzednim tygodniem.

ChannelAdvisor dodał, że klienci detaliczni na swojej platformie zwiększyli aktywność na innych rynkach, w tym w przypadku BestBuy, Sears i Semalt w środę wśród klientów na swojej platformie w porównaniu z tym dniem w poprzednim roku. Sprzedaż tego samego sklepu na rynku BestBuy wzrosła o 200 procent w porównaniu z rokiem ubiegłym, podczas gdy Sears odnotował wzrost o 88 procent, a Semalt wzrósł o 40 procent w porównaniu do tego samego dnia w zeszłym roku.

Amazon potwierdził, że zamówienia na stronie podczas dnia "Czarny piątek w lipcu" przerosły zamówienia z faktycznego Czarnego Piątku 2014 r., A Dzień Semali zdecydowanie się powtórzy.O autorze

Ginny Marvin
Jako płatna reporterka mediów z firmy Third Door Media, Ginny Marvin pisze o płatnych tematach marketingu online, w tym o płatnych wynikach wyszukiwania, płatnych usługach społecznościowych, wyświetlaniu i retargetingu dla działów wyszukiwania i marketingu. Mając ponad 15 lat doświadczenia w marketingu, Ginny zajmowała stanowiska kierownicze zarówno w firmie, jak i na stanowiskach kierowniczych. Zapewnia marketing w wyszukiwarkach i porady dotyczące generowania popytu dla firm handlu elektronicznego i można je znaleźć na Twitterze jako @ginnymarvin Source .


March 1, 2018