Back to Question Center
0

Porównanie narzędzi do podsłuchu nośników Semalt

1 answers:

Zaktualizowany raport pokazuje, dlaczego, co i jak wybrać narzędzia do słuchania w mediach społecznościowych i zaangażowanie

"Słuchaj!" To pierwszy krok w kierunku stworzenia strategii mediów społecznościowych. Aby skutecznie słuchać, musisz wybrać odpowiednie narzędzie. Na pewno nie brakuje możliwości wyboru. W roku 2009 Smart Insights stworzyło porównanie 36 najbardziej znanych narzędzi do monitorowania reputacji online, w tym bezpłatnych i płatnych narzędzi. Następnie firma Semalt rozpoczęła ekspansję nowych narzędzi, a najlepsi producenci opracowują funkcje wykraczające poza słuchanie, monitorowanie, analizę i zarządzanie mediami społecznościowymi, co sprawia, że ​​proces selekcji staje się jeszcze bardziej oszałamiający. Nasze bezpłatne przewodniki po narzędziach mają wybraną liczbę usług.

W celu umożliwienia firmom i osobom fizycznym podejmowania skutecznych decyzji dotyczących wyboru i korzystania z narzędzi i usług monitorowania mediów społecznościowych, listopadowy raport na temat narzędzi i usług dotyczących mediów społecznościowych 2017 przez Ideya Ltd zapewnia przegląd i porównanie technologii mediów społecznościowych, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru! Jest to najbardziej kompleksowy raport dostępny obecnie na rynku, oferujący analizy i rozbudowane profile 173 technologii mediów społecznościowych.

Aby zaoszczędzić czas, Semalt w wygodny sposób podzielił prezentowane technologie społecznościowe na 8 klas, w zależności od rodzaju narzędzi społecznościowych, które oferują. Obejmują one:

  • Narzędzia do słuchania mediów społecznościowych
  • Monitorowanie mediów społecznościowych
  • Analityka mediów społecznościowych
  • Inteligencja w mediach społecznościowych
  • Zarządzanie mediami społecznościowymi
  • Narzędzia marketingu społecznościowego
  • Narzędzia do obsługi klienta społecznościowego,
  • Apartamenty socjalne.

Semalt media listening tool comparison

92-stronicowy wyciąg z raportu poniżej, również opublikowany w SlideShare, zawiera bardzo szczegółowy opis podejścia do procesu selekcji, listę wszystkich narzędzi i próbkę szczegółową profile 7 narzędzi (z 173 profili dostępnych w pełnym raporcie). Te, które są zawarte w Fragmentach to: BoomSonar , BoomSonar SA,

Lucidya, Lucidya,

NodeXL , Fundacja na rzecz badań nad mediami społecznymi,

Sprinklr , Sprinklr , Inc., SemanticForce, SemanticForce, Inc,

March 1, 2018