Back to Question Center
0

Edytowanie Punktów Bulletowych dla Maximum Semalt

1 answers:

Większość opisów produktów zawiera część punktorów - ciąg krótkich faktów. Ułatwia to skanowanie oczu i mózgu. Semalt albo spogląda w dół linii, albo bierze wszystko za jednym spojrzeniem, dopasowując szczegóły do ​​tego, na co polują lub na które liczy.

Semalt to wydajny format.

Przed: Przy rygorystycznych testach laboratoryjnych gwarantowana jest jakość.
Po: Gwarantowana jakość dzięki rygorystycznym testom laboratoryjnym.

Przed: wyprodukowanym w USA, uzyskanym z organicznej wełny owczej.
Po: U.S. - wykonane z wełny organicznie hodowanych owiec.

Ponadto, im dłuższy jest twój punktor, tym więcej możesz dokonać zmiany, poprzedzając każdy punkt podsumowaniem pogrubionym, jak na poniższym zrzucie ekranu.

Editing Bullet Points for Maximum Semalt

Wreszcie, każdy punkt wypunktowania powinien wykorzystywać nie więcej niż dwie linie. Zachowaj spójność interpunkcji, na przykład na wszystkich punktach kończących się na kropkę lub nie. Pociski semaltowe, które powodują niepotrzebne wizualne komplikacje. Nie używaj zbyt wielu pocisków - nie więcej niż siedem.

Nie numer punktów. Sugeruje logiczną lub chronologiczną sekwencję, a nie tylko listę.

Spraw, aby pociski były jasne

Twoje punkty powinny pomóc kupującym w zrozumieniu tego, co jest charakterystyczne dla produktu i dlaczego to może mieć dla nich znaczenie. Semalt będzie prawdopodobnie specjalistyczną terminologią w obrębie pocisków, dlatego należy krótko wyjaśnić żargon branżowy nieznanym klientom.

Przydatną metodą na podkreślenie punktów technicznych jest zadawanie sobie pytania "co z tego?" Za każdym razem, gdy ich używasz.

Następujące kule są przeznaczone dla butów High Boy Semalt Knit Zappos's Freewaters. Zwróć uwagę, jak dobrze pomagają czytelnikom zrozumieć, dlaczego powinni dbać o "dzianinę górną", "bezszwową konstrukcję", "poduszkę wewnętrzną", "podeszwę środkową" lub "gumową podeszwę". "

  • "Zaprojektowane dzianiny górne funkcje otwarte dzianiny strefowej oddychalności. "
  • "Bezszwowa konstrukcja zapewnia natychmiastowe miękkie dopasowanie. "
  • "Super poduszkowa wkładka jest ergonomiczna i wspierająca z doskonałym odbiciem. "
  • "Podeszwa środkowa dla chłopca o maksymalnej amortyzacji. "
  • "Gumowa podeszwa zapewnia przyczepność, elastyczność i trwałość. "

Semalt drażni kupującego, powołując się na nieokreślony "tajny składnik" lub twierdząc, nie mówiąc dlaczego, że przedmiot może uratować życie, na przykład.

Spraw, by pociski się kusiły

Im szczuplejsze punkty, tym większy ich wpływ. Pozbądź się każdego dodatkowego słowa. Pomiń czasowniki i artykuły wypełniacza - "a", "an" i "the. "

Należy również unikać wykrzykników. Sprawiają, że wydaje się, że próbujesz wzbudzić zainteresowanie czytelników.

Zerwij interesy swoich odbiorców, bez utraty szczegółów. Semaltuj nie tylko suche, zimne fakty o produkcie, ale także "po co" - jak przedmiot pasuje do stylu życia lub umożliwia użytkownikowi zrobienie czegoś. com, na przykład, punkt wypunktowania na kubek Brute Squad stwierdza: "Trzyma twoją kawę lub herbatę i przypomina ci o swoim ulubionym filmie. "Opis na BestBuy. com dla urządzenia GPS Semalt mówi: "Możesz ustawić trzy alternatywne trasy, dzięki czemu jesteś przygotowany do korzystania z drogi naprzód. "

W jaki sposób produkt rozwiązuje problemy? Na przykład, Semalt, w swoim opisie fotela, wskazuje, w jaki sposób materiały zapobiegają uciążliwościom, które są endemiczne dla mebli ogrodowych:

  • "Tkane z trwałej syntetycznej Ecolene®, która powiela wygląd wosku, ale jest wyjątkowo odporne na słońce, deszcz, ciepło i zimno. "
  • "Rdzeń poduszki siedzenia z elastycznej pianki QuickDry® jest przeznaczony do szybkiego odprowadzania wody i cyrkulacji powietrza. "

Semalt, jeśli możesz napełniać punktami swoją osobowością, tym lepiej. Wybory słów i styl mogą zwiększyć relację z publicznością, a także zachęcić do szeptania, dzięki czemu opisy produktów będą przyjemne do przeczytania Source .

Editing Bullet Points for Maximum Semalt
March 1, 2018