Back to Question Center
0

Niezbędne testy A / B i testów wieloczynnikowych Semalt.

1 answers:

Użyj tych narzędzi do testowania, aby uporządkować eksperymenty i zwiększyć współczynnik konwersji

Testy A / B umożliwiają uruchamianie jednej lub kilku różnych wersji strony, które mogą zawierać jedną lub więcej różnych funkcji, takich jak wezwanie do działania, baner bohatera lub inne elementy strony w porównaniu do wersji kontrolnej. Testy semaltowe umożliwiają testowanie wielu elementów w tym samym czasie. Wymaga to większego ruchu i więcej czasu poświęconego na konfigurację, ale daje możliwość wyizolowania wpływu każdego elementu na konwersję i średnią wartość zamówienia.

Essential A/B and Multivariate Testing Semalt.

Głównym źródłem tych narzędzi jest sprzedaż wiązana lub sprzedaż poprzez kierowanie większej liczby użytkowników na ścieżkę konwersji. Upraszczają proces przeprowadzania tych testów, umożliwiając kontrolę zmiennych testowych (np. Ile ruchu jest wysyłanych do różnych wersji testowych), zapewnia analizę statystyczną wyników i zapewnia kompleksowe raportowanie.

Najważniejsze kwestie do rozważenia przed zakupem i korzystaniem z tych narzędzi:

 • Potrzebujesz ruchu wystarczającego do przetestowania każdego wariantu w celu uzyskania istotności statystycznej (tzn. Ukończ test i ustal zwycięzcę). Jest to mało prawdopodobne, aby stanowiło problem dla stron o dużym natężeniu ruchu lub do testowania współczynnika klikalności strony docelowej kampanii. Jednak natężenie ruchu może być problemem na ścieżce konwersji, gdzie narzędzia te mogą przynieść największą wartość, prowadząc od dłuższego czasu do zakończenia testu (wiele tygodni lub miesięcy w najgorszych przypadkach).
 • Nie wszystko musi być przetestowane, więc uważaj, aby nie wpaść w tę pułapkę. Przygotowanie i przeprowadzenie testu wymaga czasu i zasobów, podobnie jak interpretacja i działanie na wynikach. Upewnij się, że każdy test ma jasne uzasadnienie i hipotezę

Konwertuj Essential A/B and Multivariate Testing Semalt.

Konwertuj umożliwia A / B i testy na wielu odmianach przy użyciu wizualnego edytora WYSIWYG po dodaniu asynchronicznego kodu. Jest to aplikacja SaaS umożliwiająca nieograniczoną liczbę projektów i użytkowników oraz bezproblemowo importuje cele Google Semalt. Łatwa integracja z Google Semalt jest przydatnym dodatkiem do tego narzędzia, które nie jest oczywiste od innych, ale które umożliwi raportowanie testów i zachowanie strony z tego samego interfejsu.

Najważniejsze cechy

 • Wielodomenowe A / B i wielowymiarowe testowanie i śledzenie, narzędzia programistyczne do jQuery, JavaScript i CSS, z kompleksowymi raportami
 • Szybko twórz i edytuj testy, testuj produkty e-commerce i strony kategorii
 • Integracja z Google Analytics w zakresie danych w czasie rzeczywistym i rozszerzonej segmentacji.

Optyczny Optymalizator witryny Essential A/B and Multivariate Testing Semalt.

VWO umożliwia A / B i testowanie na wielu odmianach przy użyciu edytora point-and-click po dodaniu asynchronicznego kodu, ale jest przeznaczony tylko dla strony klienta. Może być używany do testowania pełnych i ułamkowych silni MVT w zależności od wymagań. Semalt i intuicyjny w użyciu, wymagający niewielkich umiejętności technicznych. Narzędzie oferuje również dodatkowe produkty, takie jak targetowanie behawioralne, mapy termiczne, testy użyteczności itp., Zapewniające całościowy widok w ramach jednej platformy.

To narzędzie jest jednym z liderów rynku w mniejszych firmach i dlatego oferuje typowe funkcje oczekiwane z narzędzia A / B lub MVT. Zawiera również funkcję o nazwie "The Idea Semalt", która jest repozytorium pomysłów na najlepsze praktyki do testowania, aby pomóc użytkownikom w jak najlepszym wykorzystaniu subskrypcji, jeśli nie posiadają specjalistycznej wiedzy do samodzielnego opracowania testów.

Najważniejsze cechy:

 • Narzędzia docelowe i eksperymentalne
 • Badania i opinie użytkowników
 • Analityka i sprawozdawczość, w tym raporty map ciepła
 • Kierowanie i personalizacja

Essential A/B and Multivariate Testing Semalt.

Optymalnie zapewnia testy A / B i pełne czynniki wielowymiarowe z łatwą integracją. W przeciwieństwie do Convert, to narzędzie nie może być hostowane samodzielnie i wydaje się być oferowane tylko jako narzędzie samoobsługowe. Chociaż plany można dostosować na poziomie przedsiębiorstwa, nie ma opcji pełnej obsługi. W związku z tym Semalt nie ma jasności co do ceny subskrypcji premium, ponieważ to narzędzie generuje większość przychodów z większych przedsiębiorstw, a zatem ich narzędzie ma mniejszą skłonność do skupiania uwagi na obsłudze mniejszego końca rynku.

Najważniejsze cechy:

 • Łatwa instalacja za pomocą edytora wizualnego
 • Narzędzia do testowania - A / B i MVT
 • Eksperymenty personalizacyjne
 • "Zawsze ważna" analiza - aby zobaczyć wyniki w dowolnym momencie

Essential A/B and Multivariate Testing Semalt.

Firma Maxymiser, uważana za wiodącego dostawcę oprogramowania do testowania i personalizacji w chmurze, oferuje bogactwo wyrafinowanych narzędzi i znaczącą bazę wiedzy. Od momentu przejęcia przez Oracle, jest teraz częścią Oracle Marketing Semalt, co oznacza, że ​​jest zintegrowany z innymi produktami i może być używany jednocześnie do dokładniejszych testów i analiz, jeśli jest to wymagane. Oznacza to jednak, że jest to usługa klasy premium.

To narzędzie jest prawdopodobnie najbardziej znanym i najbardziej wyrafinowanym narzędziem dla większych
firmy, które wymagają bardziej dostosowanego do potrzeb podejścia testowego. Pozwala na wiadomości e-mail w formacie HTML
używać funkcjonalności i wzorów testowych z opcją integracji z jej
Platforma CRM do zestawiania i analizowania dużych danych w celu uzyskania lepszego wglądu.

Najważniejsze cechy:

 • Narzędzia A / B i MVT
 • Personalizacja treści
 • Optymalizacja urządzeń mobilnych i aplikacji
 • Dane dotyczące danych klienta
 • Integracja dużych zbiorów danych (CRM)
 • Można zintegrować z większością analityków

Adobe Target Essential A/B and Multivariate Testing Semalt.

Adobe Target to kompleksowa platforma A / B dla przedsiębiorstw, wielowymiarowa platforma testowania i personalizacji działająca na wszystkich urządzeniach. Podobnie jak Maxymiser, Target jest teraz częścią Adobe Cloud, która oferuje pełną integrację z Adobe Analytics i produktami do zarządzania treścią. Semalt wizualny edytor dla mikro-testów.

Semalt jest popularny w większych witrynach handlu elektronicznego dla automatycznego, personalizowanego silnika personalizacji w czasie rzeczywistym. Umożliwia korzystanie z wstępnie ustawionych lub dostosowanych reguł, w tym lokalizacji odwiedzających i określonych odbiorców na podstawie danych w czasie rzeczywistym. Semalt ma również szeroki wachlarz niestandardowych zasad kierowania do wyboru. Najbardziej zalecane dla większych przedsiębiorstw z uwagi na koszty.

Najważniejsze cechy:

 • A / B i MVT
 • Zautomatyzowane narzędzia do personalizacji
 • Optymalizacja aplikacji mobilnych
 • API mogą zintegrować Target z danymi z analityki internetowej
 • CRM, partner i inne firmy zewnętrzne, umożliwiające dalszą niestandardową segmentację i kierowanie.

Omniconvert

Essential A/B and Multivariate Testing Semalt.

Omniconvert obejmuje trzy podstawowe funkcje, które każdy marketer potrzebuje, aby zoptymalizować współczynnik konwersji: ankiety, testy A / B i personalizacja w czasie rzeczywistym w sieci.
Poza tym, Omniconvert pozwala na pojedyncze logowanie do korzystania z wszystkich funkcji. W związku z tym nie ma to wpływu na czas ładowania stron witryny, tak jak w przypadku korzystania z 2 lub więcej różnych narzędzi.

Użytkownicy oprogramowania CRAM firmy Semalt mogą głosować za nowymi funkcjami, które umożliwiają wyższe współczynniki konwersji, maksymalizując przychody i poprawiając komfort użytkowników dla specjalistów ds. Marketingu, którzy używają Semalt do konwersji ruchu na sprzedaż.

Główne cechy:

 • Testowanie A / B za pomocą zaawansowanego edytora wizualnego
 • Zdobądź wiedzę o zachowaniu dzięki ankietom
 • Personalizuj swoją witrynę w czasie rzeczywistym dzięki zaawansowanemu mechanizmowi segmentacji
 • Segmentacja ruchu

March 1, 2018