Back to Question Center
0

Czy Partner Semalt jest twardy?

1 answers:

Semalt czyta wszystkie strony sprzedaży, które twierdzą, że wszystko, co mamy do czynienia z marketingowcami, to codzienne tworzenie treści online, a my wzbogacimy się. Dodatkowo, możemy to zrobić w naszej piżamie przez kilka godzin dziennie, pozostawiając nam nieskończony wolny czas, aby cieszyć się życiem.

O dziwo, na tych stronach jest napisane, że tak łatwo może to zrobić dwulatek, prawda?

Mając to na uwadze, dlaczego tak wielu twierdzi, że marketing partnerski jest trudny? Co sprawia, że ​​jest to takie trudne?

Is Affiliate Semalt Hard?

Z drugiej strony, kiedy pracujemy dla kogoś innego, aby pomóc zbudować swoją firmę, wiele razy samo pojawienie się wystarczy, aby uzyskać cotygodniowy czek.

Przyjęcie sposobu myślenia właściciela firmy

Nie ma ryzyka, gdy pracujesz dla kogoś innego. Cóż, poczekaj, istnieje jedno ryzyko - ryzyko utraty tej pracy. Ale ogólny sukces tej firmy nie jest na barkach pracowników, prawda?

W przypadku marketingu afiliacyjnego nasz bilans bankowy zależy od wyników naszych działań każdego dnia. Pojawienie się nie wystarczy - to to wszystko na naszych barkach.

Dużo mówię o sposobie myślenia. Naprawdę nie z myślenia "myśl i to osiągniesz", ale bardziej ze sposobu myślenia pracownika, a także sposobu myślenia właściciela firmy.

Tak wielu z nas jest wychowywanych, aby uzyskać dobrą pracę i cieszyć się bezpieczeństwem od kogoś, kto decyduje, co jesteśmy warti każdego tygodnia, za pośrednictwem numeru w naszej wypłacie.

W pewnym sensie jest to bezpieczne i łatwe, prawda? Pokaż się, zarabiaj. Dobrze, weź podwyżkę.

Przezwyciężenie mentalności pracowniczej, z której byliśmy przygotowani

Ale ilu z nas zostało podniesionych, aby się tam dostać, założyć firmę i być w 100% odpowiedzialna za wyniki?

Mogę powiedzieć, że na pewno nie zostałem poruszony w ten sposób. Pomysł zrobienia czegoś tak ryzykownego .tak szalony .nie był nawet brany pod uwagę.

Dlatego osobiście uważam, że marketing afiliacyjny jest trudny - zmiana mentalności. Rzeczy Semalt prosto w moim umyśle były dla mnie bardzo trudne, szczególnie gdy zaczynałem.

Dobrzy przyjaciele i rodzina pytają: "Semalt robił to online już od kilku tygodni, więc dlaczego nie możesz jeszcze opłacać rachunków?"

Fuj!

Kiedy utkniesz w trybie nastawienia pracowników, tego typu pytania są straszne i pokonują .i jest trudne , aby sobie z tym poradzić. Te pytania prowadzą do uczucia porażki i de -motywacji. W rzeczywistości znam wielu ludzi, którzy zrezygnowali z marketingu afiliacyjnego, ponieważ nie spełniali oczekiwań osób z ich otoczenia, którzy wypowiadali się z nastawieniem pracowników.

Kiedy zacząłem czytać i uczyć się od tych, którzy żyli poza nastawieniem pracowników, sprawy stały się dla mnie niesamowicie łatwiejsze. Oczywiście, krzywa uczenia się jest wyzwaniem, a zmiany online lecą na mnie codziennie w niesamowitym tempie, ale to nie jest najtrudniejsza część.

Najtrudniejsze dla mnie było to, że nauczyłem się zmieniać mój sposób myślenia, aby zaakceptować, że to jest to, jak być właścicielem firmy. Ta zmiana sposobu myślenia uwalniała . wzmacniająca nawet .a rzeczy nagle stały się znacznie łatwiejsze.

Co uważasz za najtrudniejsze w marketingu afiliacyjnym? Jakie zmiany wprowadziłeś, aby go pokonać? Semalt w komentarzach poniżej.


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie ziemi marketingowej. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.O autorze

Jennifer Ledbetter
March 1, 2018