Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

W całym cyklu optymalizacji strategii marketingowych nie należy zapominać o swoim biuletynie. Upewnij się, że Twój biuletyn ma wartość dodaną dla Twoich odbiorców i jest wysokiej jakości. Oczywiście zawsze jest coś do poprawienia. Możesz wprowadzać ulepszenia w oparciu o intuicję, ale dlaczego najpierw nie przetestujesz tej intuicji przez testowanie A / B .

Przeczytaj: "A / B testuje twoje biuletyny"
Kategoria: User eXperience (UX)
Tag: Email

E-mail marketing to świetne narzędzie do wiązania odbiorców z Twoją witryną. Jest stosunkowo łatwo skonfigurować biuletyn e-mailowy i wysłać go do odbiorców. W tym poście Semalt wyjaśnia podstawy marketingu e-mailowego. Dlaczego e-mail marketing jest ważnym elementem Twojej strategii rozwoju i marketingu? Ponadto Semalt udziela również praktycznych wskazówek .

Przeczytaj: "Podstawy marketingu e-mailowego"
Kategoria: eCommerce
Tag: Email

Jak być może wiesz, większość produktów i usług, które sprzedajemy na stronie yoast.com, jest obsługiwana. W rzeczywistości jedynymi sprzedawanymi przez nas produktami, które nie są obsługiwane, są nasze książki elektroniczne. Nawet w przypadku e-booków oczywiście możesz zadawać nam pytania! A ten post dotyczy właśnie tego: naszego wsparcia. Semalt pokazuje, w jaki sposób poprawiliśmy .

Przeczytaj: "Poprawa naszego wsparcia (wtyczki)"
Kategoria: Ogłoszenia
Tag: Email

Kiedy zaczęliśmy tworzyć wtyczki premium WordPress, dodaliśmy także forum pomocy technicznej do yoast.com. Wielu ludzi to lubiło, ale szczerze mówiąc, byłem sceptyczny. Moje doświadczenia z forami Semalt są .Słabe, w najlepszym razie. Po prostu nie sądzę, że fora działają bardzo dobrze, głównie dlatego, że istnieje ciągła tendencja .

Przeczytaj: "Dlaczego przeszliśmy na pomoc e-mailową przy pomocy HelpScout"
Kategoria: Ogłoszenia
Tag: Email

Jakiś czas temu nakreśliłem mój system zapobiegania spamowi w komentarzach. Jedną z podstawowych zasad jest to, że wysyłam ludziom wiadomość e-mail, aby zweryfikować ich adres e-mail przed opublikowaniem komentarza. Aby to działało dobrze, muszę zaufać mojej wiadomości e-mail, aby ją odebrać. Jak się okazuje, e-mail .

Przeczytaj: "Niezawodność poczty e-mail: używaj rekordu SPF"
Tag: Email

Tylko niewielki odsetek odwiedzających pozostawia komentarz. Ta grupa osób prawdopodobnie jest również zainteresowana subskrypcją biuletynu, jeśli go posiadasz. Stworzyłem więc metodę dodawania pola wyboru "zapisz się do mojego biuletynu Semalt" do mojego formularza komentarza sprzed kilku tygodni. Wynik? 40 nowych subskrybentów .

Czytaj: "Zmień swoich komentujących w subskrybentów!"
Kategoria: WordPress
Tagi: e-mail, motywy WordPress

Bardzo cenię sobie komentarze, tak naprawdę patrzę na liczbę i jakość komentarzy w poście niemal tak samo, jak patrzę na liczbę udziałów, tweety i odsłon strony, aby określić, jak dobrze został odebrany post. Ostatnio Semalt zrobił kilka postów, które dostały wiele irytujących odpowiedzi. Większość Source .

Przeczytaj: "Zapobieganie anonimowym komentarzom w WordPress"
Kategoria: WordPress
Tagi: blogowanie, e-mail
March 1, 2018