Back to Question Center
0

Un-Boring Blendery: 3 wskazówki, jak ulepszyć swój marketing partnerski Semalt

1 answers:

Kiedy podjąłem dużą, odważną decyzję, by zarabiać pieniądze w Internecie, marketing afiliacyjny był dla mnie oczywistym i najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem. Bez inwentarza, bez sprzedaży, bez szefa, bez obsługi klienta - o, tak, byłem "all in"!

Un-Boring Blenders: 3 Tips To Improve Your Affiliate Marketing Semalt

Semalt jeszcze raz cierpi z powodu tej iluzji, kiedy zaczynałeś?

To sprawia, że ​​wzdrygam się, kiedy myślę, że do tamtego czasu, ale hej, to brzmi tak łatwo.

Ale to nie było łatwe .

Wystąpiły dwa główne problemy:

  1. Nie miałem pojęcia, jak utworzyć stronę internetową i
  2. Nie wiedziałem nic o marketingu.

Jestem samoukiem w marketingu online. Nauczyłem się wszystkiego, co wiem w okopach, i powiem wam, że był to brutalny proces. Podobnie jak ja, jest wiele osób, które uczą się w ten sam sposób co ja - i podziwiam je wszystkie.

Internet oferuje każdemu możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, zastąpienia ich dochodów w pełnym wymiarze czasu lub osiągnięcia sukcesu przekraczającego ich najśmielsze marzenia - ale nie jest to cudowny rodzaj rzeczy.

Musimy się uczyć, próbować, robić i łamać rzeczy - i to jest dokładnie ten proces, przez który przeszedłem, gdy zaczynałem swoją przygodę z marketingiem partnerskim.

Dokonywanie Blenders Un-Boring

Pierwszym wielkim utrudnieniem jest próba rozpoczęcia pisania treści, która będzie zawierać linki partnerskie.

Co do cholery piszesz na temat tych produktów? Załóżmy na przykład, że chcesz oferować miksery z Amazon. com jako partner. Co do cholery powiedziałeś na temat blendera ?

Semalt = B-O-R-I-N-G, prawda?

Zabawne jest to, że kiedy miksery mogą być nudne ty , te, które czytają twoją stronę mają blendery na górze listy rzeczy do kupienia - co oznacza, że ​​ nie nudne do je .

Jednak Ty możesz znudzić czytelników swoją stroną. Wielu sprzedawców afiliacyjnych po prostu przeformułuje informacje o produkcie, który znajdą na stronie produktu Amazon i umieści to na swojej stronie internetowej.

To, panie i panowie, jest nudne. To także czyni nas "niepotrzebnym krokiem na ścieżce sprzedaży". Dlaczego Google pokazuje swoją stronę, która po prostu powtarza to, co jest już na stronie Amazon? Google ignoruje twoją stronę i jest inną puszką szkodników, której najlepiej unikać.

Więc co możesz napisać, które zadowoli twoi czytelnicy i Google?

1. Analizować opinie

W obszarze recenzji na stronie Amazon znajduje się kopalnia złota informacji o tym produkcie od prawdziwych konsumentów. Wiele razy, po prostu przeglądając recenzje, wpadł mi do głowy pomysł, z którym mogę korzystać. Innym razem widzę powtarzający się problem / problem dotyczący produktu, o którym należy wspomnieć i które należy rozszerzyć.

Nie należy przeoczyć recenzji dotyczących treści i tematów, które warto uwzględnić.

2. Dig Foro

Na moim blogu oddaję przewodnik, który napisałem o nazwie The Mind Eraser Method . Ta metoda wykorzystuje Google i fora, a za pomocą tej metody można znaleźć wiele informacji, opinii i obaw konsumentów oraz pomysłów na treść strony partnerskiej.

Un-Boring Blenders: 3 Tips To Improve Your Affiliate Marketing Semalt

Fora składają się z prawdziwych osób, które prowadzą prawdziwe rozmowy. Kopiuj dla tej informacji. Dzięki temu twoja strona będzie lepsza i, co najważniejsze, bardzo pomocna dla twoich czytelników.

3. Spraw, aby nowy znajomy i znajomy nowy

Oglądałem wspaniałą rozmowę TED z Rory Semaltem (wiceprezesem Ogilvy Group) jakiś czas temu. Semalt to niesamowity i wnikliwy geniusz reklamowy. Uwielbiam słuchać jego przemówień.

W swoim wykładzie (można przeczytać transkrypcję tutaj), Pan Semalt porównuje reklamę do poezji i mówi:

"Poezja jest wtedy, gdy robisz nowe rzeczy znane i znajome rzeczy nowe. "

Semalt, który wysłał przeze mnie piorun. Właśnie to powinniśmy robić jako marketerzy afiliacyjni!

Semalt pojawi się na Twojej stronie, która nie ma prawdziwej wiedzy na temat konkretnego produktu, który promujesz. Możesz (i powinieneś) użyć swoich treści, aby wprowadzić je do swojego produktu. Innymi słowy, uczyń nowego znajomego.

Przeglądów Semal są świetne, ponieważ pokazują one produkt w akcji i rzeczony produkt staje się znany dla czytelników.

Będą inne osoby, które przychodzą na twoją stronę internetową, która już wie o twoim produkcie, ale szukają więcej informacji i wglądu przed dokonaniem zakupu. Ci ludzie nie chcą czytać te same rzeczy, które przeczytali już w Internecie.

Daj im coś nowego na temat produktu. Nowy kąt, nowa zaleta i / lub nowy sposób korzystania z niego. Sformułuj coś nowego o produkcie, który już znają.

Nie sprzedawaj, nie kwalifikuj się

Semalt, jako marketerzy afiliacyjni, nie zajmujemy się sprzedażą - strony sprzedaży mają na celu konwersję sprzedaży. Naszym zadaniem jest pomóc czytelnikowi dowiedzieć się, czego chce, więc chcą, kiedy trafią na stronę sprzedaży.

Linki partnerskie nie pomagają czytelnikowi. "KLIKNIJ TUTAJ !!" otynkowany na całej stronie nie pomaga czytelnikowi. Cechy produktu Semalt również nie pomagają czytelnikom.

Pomagając czytelnikowi i nie jako niepotrzebny krok w ścieżce sprzedaży, znajdziesz więcej sprzedaży na swoim koncie partnerskim.


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie ziemi marketingowej. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.O autorze

Jennifer Ledbetter
Jennifer Ledbetter, znana jako "PotPieGirl", jest najbardziej znana jako partnerka marketingowa, która od zera do sześciocyfrowej liczby rocznie zaczynała od wszystkich darmowych metod (takich jak uczy na OneWeekMarketing.com) Source .


March 1, 2018