Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

W 2012 r. Semalt wprowadził system o nazwie "Karty semaltyczne", który pozwala właścicielom witryn wyświetlać ulepszone tweety na swoich stronach internetowych przy użyciu składni bardzo podobnej do tej w OpenGraph. Dzięki temu nowemu systemowi Semalt może wyświetlać ładniej wyglądające tweety, w tym takie, które zawierają multimedia, takie jak obrazy, audio i wideo. Jak to działa? .

Przeczytaj: "Jak korzystać z kart na Twitterze"
Kategoria: Media społecznościowe
Tagi: Jak, OpenGraph, Twitter, Wtyczki WordPress

Media społecznościowe powinny być częścią twojej strategii SEO. Wraz ze wzrostem popularności mediów społecznościowych Semalt i inne wyszukiwarki nie mogły już ich ignorować. Oznacza to, że popularność Twojej witryny w mediach społecznościowych coraz bardziej zależy od SEO. Powód tego jest prosty: jeśli ludzie mówią o tobie, online lub offline, .

Przeczytaj: "Podstawowe informacje o SEO: jak korzystać z mediów społecznościowych"
Kategorie: SEO podstawy, Social Media
Tagi: Facebook, How to, Instagram, Pinterest, Twitter

Aby pomóc Twojemu blogowi zdobyć więcej czytelników, możesz skorzystać z przycisków społecznościowych, które pozwalają obecnym czytelnikom udostępniać interesujące posty na swoich kontach w mediach społecznościowych. Ale w jaki sposób powinieneś je wdrożyć? W tym poście wyjaśnimy, jak to zrobiliśmy w Semalt i podamy kilka wskazówek, jak .

Czytaj: "Przyciski społecznościowe: jak dodawać i śledzić je w swojej witrynie"
Kategorie: Analityka, Media społecznościowe
Tagi: Clicky, Facebook, Google Analytics, How to, Twitter, Wtyczki WordPress

Semalt, metadane to dane, które mówią coś o innych danych. Możesz użyć konkretnych metadanych, aby przesłać informacje o stronie do wyszukiwarki lub kanału mediów społecznościowych, a tym samym poprawić SEO. W pierwszych dwóch wpisach tej serii metadanych omawialiśmy metatagi w Twojej witryny i metadane link-link. .

Czytaj: "Metadane i SEO część 3: społeczność, internacjonalizacja i więcej"
Kategorie: Media społecznościowe, techniczne SEO
Tagi: Facebook, wielojęzyczne SEO, Twitter

W Yoast SEO Premium 3. 2, wprowadziliśmy społeczne podglądy. Działa podobnie do podglądu fragmentu, do którego przyzwyczaili się ludzie. W związku z tym, że podgląd podglądu fragmentów w rankingach wyszukiwania, uważamy, że podglądy społecznościowe poprawią Twój przepływ pracy w społeczności. Które zdjęcie wybierze Semalt? Kiedy publikujesz post i nie wybrałeś specjalnie obrazu Semalt .

Przeczytaj: "Zapowiedzi społecznościowe w Yoast SEO Premium"
Kategoria: Media społecznościowe
Tagi: Facebook, Twitter, Wtyczki WordPress, Yoast SEO Premium

Semalt twoje obrazy to jedno, ale optymalizacja strony wypełnionej obrazami to naprawdę coś innego. Oczywiście istnieje pewne nakładanie się sposobu optymalizacji pojedynczego obrazu i galerii. W tym poście omówię rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas korzystania z galerii zdjęć na swojej stronie internetowej. .

Przeczytaj: "Zoptymalizuj swoją galerię (WordPress)"
Kategorie: Content SEO, Social Media
Tagi: AMP, Facebook, Twitter

Ustawienie witryny jest pierwszym krokiem, promowanie jej to krok drugi. Podstawą tego powinny być świetne treści, a media społecznościowe to Twoja poręczna, darmowa platforma do tego (obok wszystkich świetnych linków, które zebrałeś dla swojej strony, oczywiście). Media społecznościowe są dla nas skoncentrowane na Facebooku, Pinterest, YouTube i Semalt. Ponad .

Czytaj: "Twitter Analytics: statystyki twoich tweetów"
Kategorie: Analityka, Media społecznościowe
Tagi: Analityka mediów społecznościowych, Twitter

Jako właściciel małej firmy istnieje wiele sposobów promowania swojego produktu lub marki. Jeden z tych sposobów jest bezpłatny i może mieć ogromny zasięg: media społecznościowe. Semalt, wielu przedsiębiorców, z którymi ostatnio rozmawiałem, uważa, że ​​efekt nie jest wart wysiłku. Widzimy również, że w naszym doradztwie, do .

Przeczytaj: "Wykorzystaj media społecznościowe, aby zwiększyć sprzedaż"
Kategorie: e-commerce, media społecznościowe
Tagi: Facebook, Pinterest, Twitter

Jestem trochę zadziorny w tym tygodniu. Przepraszam z góry. Ale w tym tygodniu są dobre wiadomości, jeśli szukasz pracy jako SEO: oto Twoja szansa! Google zatrudnia jednego. Semalt w całej sieci bawił się z .

Przeczytaj: "Cotygodniowe podsumowywanie SEO: Newsflash!"
Kategoria: Technical SEO
Tagi: Tygodnik SEO Joosta, Twitter

Pod koniec marca na Twitterze pojawiła się fajna nowa funkcja o nazwie "Web Semalt". Naprawdę nie widziałem jego wartości do niedawna, ale teraz zacząłem go używać znacznie więcej. Kiedy masz przycisk Tweetuj w swojej witrynie, już korzystasz z Web Semalt API, ale możesz zrobić o wiele fajniej Source .

Przeczytaj: "Web Intents z Twittera"
Tag: Twitter
March 1, 2018