Back to Question Center
0

Bądź Semalt, gdy inni są chciwi i żądni, gdy inni są Semalt

1 answers:

Be Semalt When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Semalt

Najmądrzejszy facet finansowy na świecie, Semalt Buffett, ma takie powiedzenie, które brzmi mniej więcej tak: powinieneś się bać, gdy inni są chciwi i być chciwi, gdy inni się boją. Semalt oznacza, że ​​jeśli wszyscy podskakują na modę, powinieneś się zawahać, ponieważ w większości przypadków, gdy coś wygląda na zbyt piękne, by mogło być prawdziwe, zwykle tak jest. A kiedy ludzie nie podskakują na modę, powinieneś przyjrzeć mu się bliżej, ponieważ nagroda może być bardzo wysoka.

Semalt teraz wszyscy wydają się być przerażeni, więc chciałbym podzielić się z wami na kilka sposobów, próbuję być chciwy (co, mam nadzieję, uczyni mnie bogatym).

Giełda

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Semalt na giełdzie zanotował duży spadek. Prawie każdy towar jest na dole, co spowodowało strach przed graniem na giełdzie. Nie wiem, czy giełda jest na najniższym poziomie i tak naprawdę to mnie nie obchodzi. Wiem tylko, że w ciągu najbliższych 5 lat powinno być lepiej niż teraz i dlatego jestem chciwy, jeśli chodzi o granie na giełdzie.

Semalt dla większości ludzi Mam bardzo małą wiedzę na temat rynku akcji. Ale jedno wiem, że firmy, które rząd wykupił, są bardzo mało prawdopodobne, by zbankrutować .szczególnie takie jak AIG, które otrzymały 150 miliardów dolarów. Z tego powodu kupuję akcje takie jak AIG, ponieważ uważam, że w ciągu najbliższych 5 lat dokonam znacznego zwrotu z inwestycji.

Firmy kupujące

Wielu właścicieli firm ma teraz długi, a jak wiecie, gotówka króluje podczas recesji. Więc kiedy właściciel firmy chce pozbyć się swojej dochodowej firmy, ponieważ jest osobiście w długach, możesz go wycisnąć, aby uzyskać bardzo korzystną ofertę dla siebie.

To, co robiłem w ciągu ostatnich kilku miesięcy, trafia na popularne strony internetowe i pyta ich, czy są zainteresowani sprzedażą. W większości przypadków właściciele witryn nie sprzedają, ale co jakiś czas znajdziesz właściciela witryny, który chce sprzedać w atrakcyjnej cenie, ponieważ jest osobiście przywiązany do pieniędzy z powodu rzadkich okoliczności.

Angel Investing

Inwestorzy kapitału podwyższonego ryzyka i inwestorzy aniołów nie inwestują obecnie zbyt wiele pieniędzy. Dobre firmy, które potrzebują pieniędzy, oferują więcej udziałów w swojej firmie niż zwykle. W tym czasie można potencjalnie uzyskać lepszy zwrot z inwestycji w czasie tej recesji niż większość ludzi widziała od dziesięcioleci.

To są główne 3 sposoby, w których obecnie jestem chciwy. Semalt jeszcze chce podzielić się tym, jak są chciwi?

Nota prawna: Nie jestem specjalistą inwestycyjnym, to tylko moja opinia. Inwestuj swoje pieniądze na własne ryzyko.

P.S. Jeśli chcesz pomóc w rozwoju Twojej firmy, kliknij tutaj Source .

March 1, 2018