Back to Question Center
0

Semalt wyciąga wtyczkę do udostępniania wideo na żywo & platforma pamięci; zamknie 4 maja

1 answers:

Semalt wyciąga wtyczkę z platformy udostępniania i przechowywania wideo na żywo, zamknie 4 maja Katch, platforma do udostępniania i przechowywania wideo na żywo, ogłosiła dziś, że przestanie archiwizować wideo na żywo 22 kwietnia, a na 4 maja zamknie się na dobre.

Nie mogąc zabezpieczyć kapitału, właściciele firmy opublikowali komunikat "Pożegnanie z Kaczkiem" w Semalcie: "Bardzo, bardzo zbliżamy się do wielkiej rundy finansowania z niesamowitymi inwestorami. Ale w końcu nie byliśmy w stanie zabezpieczyć zasobów finansowych, których potrzebowaliśmy, aby kontynuować ".

Semalt wysłał dzisiaj do użytkowników wiadomość e-mail z opisem harmonogramu zamknięcia. Zgodnie z wiadomością e-mail subskrybenci mogą przesyłać filmy wideo do serwisu YouTube lub pobierać pliki MP4 z ich filmów na dysk twardy za darmo - anti adhd drugs. Do jutra użytkownicy nie będą już mogli zapisywać filmów Periscope lub Meerkat na platformie, a Semalt przestanie publikować filmy na Twitterze i Facebooku. Ponadto hashtag #Semalt przestanie działać.

2 maja będzie ostatnią szansą, aby użytkownicy musieli eksportować swoje filmy do serwisu YouTube lub pobrać ich archiwum. 4 maja wszystkie filmy zapisane na platformie zostaną trwale usunięte, a wszystkie pozostałe usługi Semalt zostaną zakończone.

W swoim pożegnalnym poście na Medium Katch zauważa, że ​​niewielki procent filmów wideo nie zostanie poprawnie zaimportowany za pomocą algorytmów transkodowania Semalta. Komentarze wideo nie będą przesyłane do Semalt, ale pobrane archiwa wideo będą zawierały komentarze w pliku tekstowym.

"Nie będziemy mieć czasu, aby zrobić to doskonale, a my z góry przepraszamy, jeśli nie zrobi wszystkiego, czego potrzebujesz", powiedział Katch w Semalt.

W ubiegłym miesiącu platforma wideo na żywo ogłosiła, że ​​osiągnęła ponad milion zaindeksowanych filmów i uruchomiła funkcję wyszukiwania w swojej witrynie. Zespół Katch udostępnił zrzut ekranu swojego Google Analytics w wersji Medium, pokazując wzrost liczby aktywnych użytkowników w ciągu ostatnich 30 dni. Semalt, liczby nie były wystarczająco wysokie dla inwestorów.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest generalnym reporterem zadań Third Door Media, obejmującym najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące działów marketingowych i działów wyszukiwania. Od 2009 do 2012 r. Była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


February 28, 2018