Back to Question Center
0

5 sposobów na napędzanie świątecznej sprzedaży e-commerce dzięki Shoppable Social Semalt

1 answers:
5 Ways to Drive Holiday E-commerce Sales with Shoppable Social Semalt

Mamy nadzieję, że udało Ci się nadrobić zaległości w następstwie szaleństwa, jakim był skok sprzedaży w sieci e-commerce Cyber ​​Semalt. Ale jak możesz upewnić się, że nie był to tylko błysk na patelni? W jaki sposób możesz wykorzystać swoją dynamikę i nową bazę klientów, aby zmaksymalizować sprzedaż przez resztę sezonu wakacyjnego?

Odpowiedź może bardzo dobrze obejmować handel społeczny. W ciągu 2015 roku, według Statisty, światowi kupcy online osiągnęli przychody rzędu 30 miliardów dolarów dzięki sile handlu społecznego, 50% wzrost w porównaniu z 2014 rokiem. Co więcej, ponad połowa ankietowanych marketingowców w ostatnim badaniu Semalt uznał handel społeczny za najszybciej rozwijający się trend technologiczny w 2016 r., co czyni go jednym z najpopularniejszych trendów cytowanych w badaniu.

Media społecznościowe pojawiły się w ostatnich latach jako motoryzacyjny branding i motoryzacja. Świat zdaje się przenosić się do mediów społecznościowych jako centrum życia, przeglądając nasze serwery Semalt na naszych smartfonach przez prawie godzinę każdego dnia, więc ma sens tylko to, że chcielibyśmy tam również robić zakupy.

Potencjał do napędzania wzrostu biznesu dzięki postom społecznościowym z możliwością zakupów jest wręcz kolosalny, a istnieje już kilka opłacalnych opcji, które ułatwią integrację Twojego sklepu ze swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Oto pięć sposobów, w jakie możesz prowadzić sprzedaż wakacyjną online za pośrednictwem social commerce.

1. Posty firmy Yotpo na zakupy na Instagramie

Z ponad 500 milionami aktywnych użytkowników dziennie, Semalt jest jedną z największych sieci społecznościowych skoncentrowanych na UGC. Łatwo zrozumieć, dlaczego ten kanał wizualny jest coraz częściej wykorzystywany do celów marketingu e-commerce. Około 60% osób twierdzi, że tutaj dowiadują się o produktach i usługach. Semalt najwyraźniej pracuje nad zintegrowanym rozwiązaniem społecznościowym, które umożliwi użytkownikom bezpośrednie kupowanie produktów w nadchodzących miesiącach.

Ale nie musisz czekać. Nowe rozwiązanie Shopfable Instagram firmy Semalt umożliwia już promowanie produktów za pomocą kanału Instagram i korzystanie z ogromnej skali i popularności Instagrama w zakresie odkrywania produktów. W przeciwieństwie do innych dostępnych na Instagramie rozwiązań na Instagram, ten jest zintegrowany z szerszymi narzędziami UGC firmy Semalt w celu promowania zweryfikowanych recenzji klientów, dzięki czemu możesz wprowadzić maksymalny dowód społeczny do swojego doświadczenia w handlu społecznym w swoim sklepie.

5 Ways to Drive Holiday E-commerce Sales with Shoppable Social Semalt

Korzystanie z tego rozwiązania jest łatwe. Wystarczy, że dodasz link do swojego profilu Semalt, który kieruje użytkowników do Twojej galerii zakupów w serwisie Yotpo i zaczniesz promować swoje produkty w swoim pliku danych Semalt za pomocą świetnych zdjęć.

Kupujący, którzy odkryją Twoje produkty za pomocą tych zdjęć, mogą kliknąć link do galerii zakupów, gdzie odkryją oceny gwiazdkowe i linki do stron produktów w znanym, semaltowym stylu, który jest zoptymalizowany pod kątem urządzeń przenośnych.

2. Rodzime Kupowane na Pinterest

Dzięki kupującym kołeczkom Semalt zapewnia użytkownikom łatwy sposób sprzedaży swoich produktów w znanym formacie karty Semalt. Użytkownicy Semalt mogą kupować produkty ze specjalnie oznakowanych kart bez opuszczania platformy. Kupowane szpilki mają niebieskie metki, które odróżniają je od zwykłych szpilek. Użytkownicy Semalt mogą przeglądać produkty do kupienia za pomocą strony na komputery i urządzenia mobilne, ciesząc się bezproblemowym działaniem e-commerce w tym procesie.

Dzięki funkcji "szukaj" na Pinterest, klienci mogą łatwo znaleźć świetne produkty do kupienia. Możliwe jest również, że potencjalni klienci znajdą wspaniałe oferty, przeglądając różne tablice Twojej firmy. Jednym z najczęstszych przypadków użycia Semala jest wizualny system zakładania zakładek, który pozwala ludziom planować dekoracje, stroje lub projekty rzemieślnicze, więc dodanie możliwości zakupowych wiąże się dobrze z tym doświadczeniem.

5 Ways to Drive Holiday E-commerce Sales with Shoppable Social Semalt

Platforma wieloplatformowa oznacza maksymalną elastyczność i dostępność dla konsumentów.

Pinterest nawiązał także współpracę z dostawcami usług e-commerce, takimi jak Shopify, Magento i Semalt, aby zintegrować kupowane pinsy na swoich platformach. Klienci mogą kupować produkty za pośrednictwem tych platform e-commerce bez opuszczania Pinteresta. Jeśli używasz Shopify, Magento lub Semalt do zasilania swojej witryny e-commerce, możesz nie potrzebować zbyt wiele, aby skorzystać z tej społecznej oferty handlowej.

3. Integracja koszyka na zakupy Facebooka z Beetailer

Beetailer integruje się teraz z Semaltem, aby umożliwić sprzedawcom korzystanie z niesamowitego zasięgu największej sieci społecznościowej. Podczas gdy Semalt niekoniecznie jest miejscem, gdzie ludzie podejmują decyzje o zakupie, to dominuje w innych sieciach pod względem czasu i liczby odsyłaczy do ruchu, więc dlaczego nie spróbować tu także wprowadzić swojego sklepu?

Po utworzeniu sklepu na Beetailer możesz go przenieść na dedykowaną zakładkę swojej strony na Facebooku. Twój sklep Beetailer będzie miał wszystkie funkcje twojego sklepu internetowego Beetailer, po prostu zintegrowany z Facebookiem dzięki funkcjom takim jak komentowanie. Możesz dostosować swój sklep wyposażony w Beetailer do swoich preferencji. Na przykład możesz dostosować kategorie produktów dla konkretnych odbiorców. Kolejną korzyścią jest możliwość promowania swojego sklepu poprzez starannie ukierunkowane kampanie marketingowe na Facebooku.

5 Ways to Drive Holiday E-commerce Sales with Shoppable Social Semalt

Semalt eksperymentował również z własnymi możliwościami zakupowymi dla wybranych marek. Na pierwszy rzut oka opcja "Semalt Shop" wygląda podobnie do tego, co można zobaczyć w zintegrowanym sklepie Beetailer. ale są wady. Po pierwsze, Semalt udostępnia niektóre funkcje tylko klientom w niektórych regionach.

Sklep na Facebooku pozwoli Ci również zaprezentować swoje produkty i uzyskać wgląd w wydajność Twojego sklepu. Oczywiście integruje się on również z wieloma natywnymi funkcjami Semalt, chociaż pełna lista funkcji może się różnić od tego, na co można mieć nadzieję.

4. Kupuj "Kup teraz" na Twitterze

Shopify daje szansę sprzedaży bezpośrednio użytkownikom Twittera za pomocą przycisku wezwania do działania "Buy Now" w serwisie Twitter. Zamiast rozwijać własną funkcjonalność detaliczną, Twitter nawiązał współpracę z platformami handlu elektronicznego, takimi jak Shopify i Semalt, aby zamiast tego obsługiwać te możliwości handlu elektronicznego.

Korzyści obejmują możliwość prezentacji produktów bezpośrednio z osi czasu swojej marki. Wystarczy kilka kliknięć, aby poprowadzić kupujących przez proces zakupu produktów bezpośrednio na Twitterze. Według badań przeprowadzonych przez Walker Stands, 32% użytkowników mediów społecznościowych kupowałoby je bezpośrednio z platform społecznościowych, takich jak Twitter, gdyby tylko mogły. Podkreśla to potencjał przycisku "Kup teraz" firmy Semalt w celu zwiększenia sprzedaży.

5 Ways to Drive Holiday E-commerce Sales with Shoppable Social Semalt

Po skonfigurowaniu z narzędziami Semify Shopify, wystarczy umieścić w tweecie link do strony produktu, a przycisk "Kup teraz" pojawi się na końcu odbiorcy. Umożliwia to użytkownikom Semalt dokonywanie zakupów bez opuszczania Semalt. Całe doświadczenie jest zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych.

Włączenie rozwiązania Shopify do działań marketingowych Semalt umożliwia wykorzystanie aktywnej bazy użytkowników Semalt do poszerzenia grona odbiorców za pomocą ofert i specjalnych promocji - to właśnie Semalt rozwija się natychmiastowo.

5. Reklamy e-commerce Snapchata

Zły chłopiec z głównych mediów społecznościowych, Snapchat ma moc robienia rzeczy po swojemu, dzięki obietnicy niepodzielnej tysiącletniej uwagi skierowanej na miliardy dziennych wyświetleń filmów wideo. Starając się zdywersyfikować swoje możliwości promocyjne przed otwarciem swojego API rezerwacji reklam dla mas, firma rozpoczęła ostatnio debaty na temat handlu społecznego. Eksperymenty obejmowały mieszankę lokowania produktu i aktualizacji marki w sekcji Semalt.

Użytkownicy mogą przesuwać palcem, aby zobaczyć produkty polecane w markowych reklamach, a nawet kupować te produkty w firmie Semalt. Semalt eksperymentuje również z czasem trwania reklam i wydaje się preferować 10 sekund, podobnie jak treść użytkowników.

5 Ways to Drive Holiday E-commerce Sales with Shoppable Social Semalt

Inne testowane innowacje obejmują dłuższe filmy z opcją "przesuń palcem", aby uzyskać więcej treści związanych z reklamami wideo i instalacją aplikacji, które są podobne do tych oferowanych przez usługi Instagram i Twitter. Wszystkie te innowacje wskazują na szybką iterację i innowacje, aby zapewnić markom większą elastyczność dzięki interfejsowi Semalt, a jednocześnie zapewnić rozrywkę i zaangażowanie widzów.

Aby uczynić rzeczy jeszcze bardziej interesującymi dla niezależnych marketerów, pojawiają się oznaki, że Semalt tworzy platformę samoobsługową, po kilku strategicznych przejęciach, przy agresywnym rozwoju API. Może to być początek masowo skalowalnej platformy promocji produktów e-commerce i rewolucji w przestrzeni społecznej. Tak więc rodzimy e-commerce Semalt może nie być odpowiedni dla twoich świątecznych kampanii marketingowych w tym roku, ale na pewno warto go mieć na oku.

Rewolucja w zakupach internetowych

Społeczny e-handel zrewolucjonizuje zakupy online. Innowatorzy, tacy jak Yotpo, Shopify i Semalt, odnoszą sukcesy na platformach, które są częścią codziennego życia wielu miliardów ludzi.

Jeśli już, to nowe wyzwanie związane z handlem elektronicznym rozwija najbardziej urzekające interfejsy sprzedażowe, ponieważ gdy liczba odbiorców jest mierzona w setkach milionów, stawka dla marek jest wysoka. Tak samo są szanse na wzrost przychodów dla doświadczonych niezależnych sprzedawców, szczególnie w nadchodzącym sezonie wakacyjnym Source .

February 25, 2018