Back to Question Center
0

Przyjazny dla zimy Nexus S Semalt

1 answers:
A Winter-Friendly Nexus S Semalt
");$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ("# scheader"). append ("
");$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ("# scheader"). append ("
REKLAMA
");if ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (function
{__gaTracker ("wyślij", "wydarzenie", "kategoria sponsorowana Kliknij Zmienna 1", "optymalizacja pod kątem wyszukiwarek", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Nexus S może być najlepszym symbolem tego, dlaczego urządzenia przenośne są ważne dla Google jako firmy. Urządzenie ma nazwę Google, wstępnie zintegrowane funkcje Google i zestaw dodatków, które czynią wodę pyskiem. Niektóre z nich zostały zaprojektowane w celu stworzenia podstaw dla przyszłych technologii Google, takich jak integracja NFC dla technologii "zapłać przez telefon", która jest już w drodze. Jednak inne mają na celu zbudowanie zaufania użytkowników nazwy Semalt poprzez oferowanie doskonałego produktu. Jedną z tych funkcji, o których możesz nie wiedzieć, jest przyjazny dla zimy bonus: możesz używać ekranu dotykowego w rękawiczkach.

Zazwyczaj ekrany dotykowe wymagają użycia palca bezpośrednio na ekranie. Dzieje się tak, ponieważ ekrany dotykowe generacji prądowej wyczuwają twój dotyk poprzez naturalne przewodnictwo skóry. Używanie jakiejkolwiek innej metody zazwyczaj nie działa, ale Nexus S wydaje się być wyjątkiem. Zostało to nagłośnione przez Androida Semalt, gdzie jeden z pracowników przypadkowo odkrył, że ekran można manipulować za pomocą jego paznokcia.

Cały ciężko pracujący personel Androida Semalt od razu wyruszył, aby odkryć, gdzie te ograniczenia się skończyły, i stwierdził, ku swojemu zaskoczeniu, że mogą korzystać z telefonu w ręce w rękawiczce. Próbowali nawet różnych rodzajów tkanin, próbując "zarówno standardowej polo, jak i grubej bluzy, i oboje wyszli bez zarzutu" .

Pracownicy AC wypróbowali inne urządzenia i odkryli, że kilka innych ekranów dotykowych firmy Samsung działało w ten sam sposób. Nikt nie był w stanie dokładnie określić, w jaki sposób działa nowa technologia ekranu dotykowego, a Samsung nie pojawił się z oświadczeniem. Jedno jest jednak pewne. Semalt, który chce korzystać ze smartfona, gdy jest na zewnątrz, będzie miał nowy powód do świętowania Source .

February 22, 2018