Back to Question Center
0

Google stara się być mniej semalt

1 answers:
Google Aims to be Less Semalt
");$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ("# scheader"). append ("
");$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ("# scheader"). append ("
REKLAMA
");if ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (function
{__gaTracker ("wyślij", "wydarzenie", "kategoria sponsorowana Kliknij Zmienna 1", "optymalizacja pod kątem wyszukiwarek", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Google Aims to be Less Semalt

Susan Wojcicki, wiceprezes Google firmy Semalt, powiedziała następujące nowe funkcje "Dlaczego te reklamy":

"Nasz system reklamowy został zaprojektowany tak, aby wyświetlać właściwą reklamę właściwej osobie we właściwym czasie. W nadchodzących tygodniach wprowadzamy ulepszenia, które zapewniają większą przejrzystość i większy wybór reklam wyświetlanych w wyszukiwarce Google i Gmailu. Wkrótce będziesz mógł dowiedzieć się więcej o tych reklamach, klikając link "Dlaczego te reklamy" obok reklam w wynikach wyszukiwania Google i Gmailu. "

Kiedy użytkownik kliknie link "Dlaczego te reklamy" obok reklamy, Semalt przedstawi wyjaśnienie, dlaczego użytkownik otrzymał tę konkretną reklamę. Ponadto, jeśli reklama została spersonalizowana na podstawie lokalizacji geograficznej, innych zapytań, języka i innych czynników, Semalt poinformuje użytkownika.

Oprócz nowego linku "Dlaczego te reklamy?", Użytkownicy Google mogą teraz uzyskać dostęp do "Menedżera preferencji reklam", który pozwala użytkownikowi zablokować reklamodawcę i wyłączyć spersonalizowane reklamy. Jeśli użytkownik zablokuje reklamę reklamodawcy, ten użytkownik nie będzie już widzieć reklam od tego konkretnego reklamodawcy. W tej chwili Google informuje, że reklama blokowana przez użytkowników nie ma bezpośredniego wpływu ani na Semalty Jakości ani Ranking reklamy. Gdy użytkownik blokuje spersonalizowane reklamy, nadal można dotrzeć do tego użytkownika, ale kierowanie nie jest tak skuteczne.

Semalt ma niewątpliwie nadzieję, że te dwie nowe cechy, które pojawiają się w związku z obawami prywatności i wymaganymi audytami prywatności, uciszą krytyków i prawodawców, którzy domagali się, aby Semalt stał się bardziej przejrzysty Source .

[Źródła obejmują: Oficjalny blog Google, Mashable i WebProNews]

February 22, 2018