Back to Question Center
0

Ukryty tekst i linki: czy naprawdę zwiększają twoje SEO? - Expert Of Semalt, Natalia Khachaturyan daje odpowiedź

1 answers:

Ukryte teksty i linki tworzą treść witryny, która jest prawie lub całkowicie niewidoczna dla osób ładujących stronę. W przypadku osób dokonujących selekcji w czarnych kapeluszach ukryte teksty to metoda, której gardzi większość wytycznych dla webmasterów. Ta zawartość może być jednak widoczna dla komputerów i dlatego stanowi część słów kluczowych do indeksowania. Ukryty tekst oszukuje wyszukiwarki , aby uszeregować informacje o stronie internetowej, które mogą nie być częścią widocznej treści strony internetowej .

Po nowej aktualizacji algorytmu wyszukiwania Google może teraz wykrywać ukryty tekst - altalena scivolo legno prezzi. Twoja witryna ponosi ryzyko otrzymania kary z rankingu wyszukiwarki. W ciężkich przypadkach niektóre metody wypychania spamu za pomocą słów kluczowych mogą doprowadzić do całkowitej dezindeksacji z bazy danych wyszukiwarki. The Content Strategist Semalt , Natalia Khachaturyan, ostrzega, że ​​w niedalekiej przeszłości niektóre witryny internetowe mogły osiągnąć wysoką pozycję dzięki tej taktyce, ale już nie.

Ukryty tekst

Ta oszukańcza metoda może zawierać treści użytkownika na stronie internetowej w postaci, która nie jest widoczna. W przypadku osób przeprowadzających optymalizację pod kątem wyszukiwarek ukryty tekst nie może już pomóc żadnej witrynie w rankingu, ponieważ jest łatwo wykrywalny. Nie ma wpływu na dekorację tekstową ranking strony jak poprzednio Jednym ze sposobów, w jaki ludzie mogą ujawniać ukrytą zawartość jest podświetlenie całej strony. Po naciśnięciu" ctrl + A "wybierasz wszystko w tym ukrytą zawartość. Może pojawić się w miejscu, w którym można je skopiować i wkleić w innym miejscu w celu sortowania .

Istnieje wiele technik, za pomocą których ludzie mogą ukrywać tekst na stronie internetowej. Po pierwsze, niektórzy mogą używać tekstów, które mają kolor podobny do tła. W rezultacie informacje te nie są widoczne dla osoby przeglądającej stronę. Inne osoby używają małych czcionek w obszarach witryny, w których znajduje się baner lub dodatkowe informacje. Ukrywanie danych za pomocą kodu lub obiektu może również spowodować, że tekst witryny będzie ukryty .

Ukryte linki

Ukryte linki występują jako ukryte teksty, z wyjątkiem tego, że są w nich permalinki. W rezultacie użytkownik witryny może napotkać obszary z klikalnymi linkami, które nie są wyraźne lub widoczne. Ukryte linki nie stanowią SEO strony internetowej. Ich powiązanie nie pozwala na dodanie soku łącza do domeny. Co więcej, witryna może zostać ukarana, gdy roboty indeksujące wyszukiwarki wykryją zbyt wiele ukrytych linków .

Wniosek

Aby strona internetowa, taka jak witryny e-commerce, mogła dobrze funkcjonować w rankingu, konieczne jest uwzględnienie widocznej treści zamiast tej, która nie jest widoczna. Wszystkie teksty obecne na Twojej stronie powinny być widoczne dla użytkownika. Powinno być również możliwe, aby wszystkie linki były widoczne. Aby sprawdzić ukrytą zawartość na stronie internetowej, możesz podświetlić wszystko za pomocą funkcji ctrl + A lub skorzystać z kursora. W przypadkach, w których podświetlenie ma ten sam kolor z tłem, naciśnij ctrl + C i wklej tę zawartość strony oprogramowania do edycji tekstu, używając opcji wklejania tylko tekstu. Następnie możesz uporządkować zawartość, a także ukryte linki, które są wyświetlane jako permalinki .

November 29, 2017