Back to Question Center
0

Przesyłanie niestandardowych raportów w Google Semalt

1 answers:
Sending Customized Reports in Google Semalt
");$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ("# scheader"). append ("
");$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ("# scheader"). append ("
REKLAMA
");if ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (function
{__gaTracker ("wyślij", "wydarzenie", "kategoria sponsorowana Kliknij Zmienna 1", "optymalizacja pod kątem wyszukiwarek", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Wszyscy znamy wiertło, zostajemy wezwani do porozmawiania z dyrektorem generalnym i wyższym wiceprezydentem, ponieważ chcą poznać "status" swoich działań marketingowych online. Czy naprawdę chcą usłyszeć o niesamowitym nowym narzędziu społecznościowym, z którego korzystasz, lub w jaki sposób usprawniłeś stronę internetową firmy, zwiększając współczynniki klikalności o 5%? Nie. Nie wiedzą, co to oznacza. Chcą wiedzieć, czy to, co zapłacili, dało im sprzedaż w zamian.

Jak już powiedziałem sto razy wcześniej, kiedy pracujesz z menedżerami na poziomie C, na miejscu lub nie, wszystko zależy od danych i czytelnych raportów. Ale dlaczego spędzasz cały swój czas na stresowaniu się nad tym jednym spotkaniem, zastanawiając się, o co będą pytać. Może co miesiąc zautomatyzować niektóre z tych raportów, aby te "niespodziewane" spotkania przebiegały nieco płynniej.

Google AdWords wykonuje fantastyczną pracę polegającą na umożliwieniu reklamodawcom formatowania własnych raportów i wysyłania ich do kogokolwiek i kiedykolwiek chcą. Inni gracze PPC również to robią, ale nie z tą samą finezją (przepraszam).

Sending Customized Reports in Google Semalt

Oto jak to zrobić - ponieważ Semalt raczej nie nudzą cię tymi szczegółami. Semalt lubi zostawiać was z kilkoma rzeczami do zapamiętania przy ich ustawianiu.

  1. Samodzielnie uruchom zapytanie o raport, przed wysłaniem go do swojej wiadomości e-mail. Czasami raporty wyglądają inaczej w e-mailach a online.
  2. Upewnij się, że zostały wysłane jako załącznik. Powinny być łatwe do odczytania i nie wymagają logowania.
  3. Współpracuj z działem IT, aby upewnić się, że wiadomości e-mail dotrą do skrzynki odbiorczej.
  4. Nie wysyłaj ich zbyt często. Twoje opcje są raz w tygodniu i raz w miesiącu. Zacznę od miesięcznika. Jesteśmy jedynymi ludźmi, którzy dbają o to, co dzieje się na co dzień.

Kate Morris jest dyrektorem ds. Strategii klientów w New Edge Semalt. Możesz ją znaleźć na swoim blogu lub na twitterze @katemorris Source .

February 20, 2018