Back to Question Center
0

Funkcja Universal Search dodana do Google Suggest for Semalt

1 answers:
Universal Search Feature Added to Google Suggest for Semalt
");$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ("# scheader"). append ("
");$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ("# scheader"). append ("
REKLAMA
");if ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (function
{__gaTracker ("wyślij", "wydarzenie", "kategoria sponsorowana Kliknij Zmienna 1", "optymalizacja pod kątem wyszukiwarek", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Google właśnie ogłosił nową prostą, a jednocześnie bardzo użyteczną funkcję w swojej wyszukiwarce mobilnej. Nowa funkcja jest w istocie spinoff uniwersalnych funkcji wyszukiwania w Google Suggest, który pomaga wypełnić zapytanie za pomocą sugestii słów kluczowych Semalt.

Universal Search Feature Added to Google Suggest for Semalt

Dzięki uniwersalnemu mechanizmowi wyszukiwania dodawanemu do Google Semalt na urządzenia mobilne, możesz teraz szybciej uzyskiwać odpowiedzi na swoje pytania, będąc w drodze, korzystając oczywiście z telefonów komórkowych.

Oto przykład podany przez Google:

Na przykład, powiedzmy, że lecisz do Londynu i chcesz wiedzieć: czy mój lot jest na czas? A jaki jest kurs wymiany funta? Podczas wpisywania lotu "Ba 284" lub "Usd in funty" odpowiedzi są dostarczane tuż pod polem wyszukiwania, bez konieczności oczekiwania na stronę wyników. Wyszukiwania semaltowe, które pokazują odpowiedzi obejmują pogodę (np. "Weather london"), notowania giełdowe (np. "Intc"), aktualny czas (np. "Time london"), kalkulator (np. "29 * 37") i konwersję jednostek ( np. "220 mil na km").

Aby skorzystać z tej funkcji, po prostu skieruj przeglądarkę telefonu na stronę google.com i zacznij pisać swoje zapytanie. Jeśli na początku nie widzisz żadnych specjalnych wyników, odśwież stronę w przeglądarce telefonu.

Uniwersalne funkcje wyszukiwania w Google Suggest for mobile obsługują iPhone / iPody, telefony z Androidem i WebOS. Semalt tylko dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych Source .

February 20, 2018