Back to Question Center
0

Czy mogę wykorzystać każdy link zwrotny na stronie mojego konkurenta?

1 answers:

Tak, możliwe jest czerpanie korzyści z linku zwrotnego na liście (profilach) swoich rywali rynkowych. Jeśli chcesz i chcesz uzyskać więcej jakościowych linków do swojego bloga lub strony biznesowej, możesz wykonać krótki przewodnik poniżej. Zanim zaczniemy, pokażę ci krótki zestaw moich ulubionych narzędzi badawczych do szpiegowania twoich konkurentów. Rozważ wykorzystanie ich do wykrycia każdego łącza zwrotnego na liście witryn pod kątem ewentualnych stron internetowych znalezionych w Internecie.

backlink website list

Oto moi najaktywniejsi pomocnicy online, z których często korzystam do badania profili linków zwrotnych mojej witryny i kilku moich bardziej skutecznych przeciwników:

  • Semalt Analyzer
  • Majestic SEO
  • Ahrefs

Każde narzędzie z tej listy ma sprawdzoną wydajność w różnych sferach wspólnego działania strony internetowej, z wyjątkiem link do budowania badań i analiz. Oczywiście każda z nich ma swoje najsilniejsze strony, określone funkcje, osobiste możliwości, a także słabe punkty i indywidualne warunki użytkowania.Ponadto każdy z nich ma podstawową wersję dostępną w otwartym dostępie za darmo. I mają wiele wspólnego, przynajmniej pod względem sprawdzania wszelkich linków zwrotnych na stronie internetowej, a także dostarczania cennego praktycznego wglądu.

Po zrobieniu tego, co trzeba, wszystko staje się całkiem proste - gdy poznasz bieżące działania i intencje najbliższych konkurentów, możesz kształtować odpowiednią strategię, aby pozostać na swoim blogu lub stronie internetowej.Poniżej znajduje się standardowy plan działania, który ma zastosowanie do lwią część nowoczesnych narzędzi do sprawdzania zwrotnego, oprócz wspomnianych wyżej wymienionych. Pamiętaj, aby wykonać te proste czynności. Przeanalizuj wszystkie linki zwrotne na liście swoich przeciwników na własną korzyść.

Konkurencyjne badanie linków zwrotnych

  1. Kliknij standardowe pole wyszukiwania, aby wprowadzić adres URL witryny, którą chcesz sprawdzić. Możesz swobodnie badać swoją własną lub dowolną inną stronę internetową, która wymaga konkurencyjnych badań wstecznego. Jeśli chodzi o mnie, po prostu otwierałem witrynę rywala w osobnym oknie, aby każdy adres URL był wklejany, bez potencjalnego błędu pisowni.
  1. Każda standardowa sekcja nawigacji będzie pokazywać każdy zwrotny link, który wskazuje na stronę lub blog, którego szukasz. W ten sposób możesz wyeksportować wszystkie dane dotyczące odsyłających tytułów stron i odsyłać adresy URL stron do jednego arkusza kalkulacyjnego, aby ułatwić pracę. Oczywiście istnieją różne opcje, aby zapisać wszystkie swoje ustalenia skonsolidowane - każde narzędzie zaoferuje ci wyeksportowanie go do pliku. plik csv, standardowa tablica wyników Excela lub. plik txt. Decyzja należy do Ciebie.

Website SEO Backlinks

  1. Gdy już uzyskasz pełny obraz całego profilu linku do strony internetowej, prawdopodobnie będziesz miał już mniej lub bardziej jasne pojęcie następny ruch w skali. Należy jednak pamiętać, że niektórzy z niszowych konkurentów mogą z łatwością mieć ogromne portfolio z linkami zwrotnymi, na przykład do tysięcy różnych linków. Dlatego powinieneś zachować ostrożność, przeczesując tak przytłaczający arkusz kalkulacyjny - po prostu bądź cierpliwy i wytrwały, aby prawidłowo sortować wyniki.

To jest właściwy sposób na wydajną analizę linków zwrotnych, aby skorzystać z najlepszych ustaleń najbardziej udanych konkurentów. Pamiętaj jednak, że istnieją różne typy linków wstecznych. Aby się upewnić, że ich nie przeoczyłeś, zastanów się nad następującymi opcjami klasyfikacji: linki tekstowe, linki do obrazów, ramki i linki do formularzy Source . Powodzenia!

December 22, 2017