Back to Question Center
0

Jakie są możliwe sposoby uzyskania wysokiego dof backbacków PR?

1 answers:

Ten artykuł jest specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy są zainteresowani budowaniem wysokiej jakości backlinków PR na swoich stronach internetowych. Właściciele witryn, którzy dopiero zaczynają rozwijać swoją działalność online, zazwyczaj odwołują się do takich metod budowania linków, jak składanie katalogów, prywatne sieci blogów, publikowanie gości i inne. Te źródła niewątpliwie pomogą ci uzyskać linki zwrotne do twojej strony - fotografia esto online latino.

Obecnie tworzenie linków za pomocą publikowania i komentowania przez gości również może być skomplikowane, ponieważ większość z tych źródeł implementuje sygnały nofollow do linków przychodzących, które nie przyczyniają się do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

pr backlinks

W tym artykule omówimy różnicę między technikami budowy nofollow i dofollow link oraz w jaki sposób mogą one wnieść wkład w SEO. Ponadto omówimy wartość backlinków PR i ich wpływ na ranking strony.

Korzyści z dofollow backlinków

Dofollow linki zwrotne są jedynym rodzajem linków przychodzących, które są ważne dla uzyskania wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Wysokoenergetyczne backlinki PR PR zwiększają autorytet domeny witryny, PageRank i zwiększają świadomość marki wśród potencjalnych klientów.

Jedną rzeczą, którą powinieneś rozważyć podczas tworzenia kampanii budującej link, jest to, że powinieneś otrzymać zarówno dofollow, jak i nofollow backlinki do twojej strony, ponieważ jeśli masz tylko doflinki dofollow, to wysyła złe sygnały do ​​wyszukiwarek i mogą one penalizować twoje źródło internetowe.

Źródła uzyskania wysokiego dofinansowania dofollows:

  • YouTube

YouTube to duża platforma medialna należąca do Google. Każdego dnia miliony ludzi używają YouTube do swoich celów, a liczba ta stale rośnie. Możesz dodać swój link w sekcji about na swoim firmowym koncie YouTube, ale ten link będzie domyślnie ustawiony na nofollow.

Aby uzyskać wysokiej jakości backlinki z YouTube, wykonaj następujące kroki:

  • Zaloguj się do serwisu YouTube za pośrednictwem konta Google;
  • Otwórz sekcję "Zaawansowane ustawienia kanału" i znajdź funkcję "Powiązana strona internetowa";
  • Umieść adres URL swojej witryny w "Powiązanej witrynie internetowej. "

To wszystko. Teraz masz łącze PR z jednej z największych platform medialnych na świecie.

  • Google+

Innym sposobem uzyskania wysokiej jakości linków PR z autorytatywnego źródła jest korzystanie z Google+. Ta platforma mediów społecznościowych jest uważana za jedną z najpopularniejszych platform stworzonych przez Google. Jest to więc idealne miejsce do promowania postów na blogu i artykułów, z których można uzyskać wiele doskonałych i wysokiej jakości linków do swojej witryny.

Aby uzyskać wysokiej jakości linki wsteczne PR z Google+, musisz przejść przez następujące etapy:

  • Subskrybuj z Google+ i stwórz tam swoje konto;
  • Przejdź do sekcji "Profil" i kliknij przycisk "Informacje";
  • Następnie dodaj adres URL bloga w sekcji "Linki";

seo backlinks

To tyle. Teraz masz autorytatywny link zwrotny z Google+ do swojej witryny.

  • WordPress

WordPress. com to bezpłatna platforma blogowa, na której możesz budować strony z szablonami i blogi bez płacenia centów. Jeszcze jedną zaletą tej platformy jest to, że możesz łatwo uzyskać zarówno backollow, jak i nofollow backlinks z WordPress.

Aby uzyskać wysokie linki PR z WordPress, musisz stworzyć darmowy blog na tej platformie i tworzyć artykuły oparte na badaniach jakościowych.Następnie połącz swój główny adres URL, aby uzyskać wysokiej jakości linki zwrotne z tej popularnej bezpłatnej platformy. To wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać wysokiej jakości sok z tak autorytatywnej platformy jak WordPress.

December 22, 2017