Back to Question Center
0

Jaki jest najlepszy wybór dla linków zwrotnych na mojej stronie głównej?

1 answers:

Linki kontekstowe strony głównej są często uznawane za świętego Graala nowoczesnej koncepcji Search Engine Optimization. Chodzi przede wszystkim o to, że linki zwrotne na stronie głównej są głównymi elementami sukcesu Twojej strony w rosnącym autorytecie, a także popularnością w wynikach wyszukiwania Google. Jakie są kontekstowe linki wsteczne z definicji? Z punktu widzenia SEO, link zwrotny jest linkiem zewnętrznym pochodzącym z innej strony, która wskazuje na twoją stronę internetową. Strona główna to główna (pierwsza) strona Twojej witryny. Kontekstowy - oznacza naturalne umieszczenie w treści, zabronione jest umieszczanie spamu lub lokalizacji paska bocznego.

homepage backlinks

Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać budując linki zwrotne strony głównej:

  • upewnij się, że wyglądają naturalnie, tak jak w przypadku wszystkich innych spinki do mankietów;
  • unikaj prowokowania Google'a, nie przesadzaj z tymi potężnymi linkami zwrotnymi;
  • skoncentruj się na łatwym przeglądaniu, zwróć uwagę na treść na stronie;
  • zachowaj właściwą równowagę między linkami do strony głównej a pozostałymi innymi technikami SEO, takimi jak właściwe użycie głównych docelowych słów kluczowych, zachowanie mobilnego wrażliwego interfejsu użytkownika, a także ogólne znaczenie dla docelowych odbiorców użytkowników na żywo.

Dlaczego linki wsteczne strony głównej są tak potężne?

Nie trzeba dodawać, że wszelkie linki wsteczne na stronie głównej witryny są zawsze bardziej skuteczne niż jakikolwiek inny link. Pamiętaj jednak, że jakość twoich linków wstecznych pochodzi nie tylko z popularności ich źródeł internetowych. Chodzi mi o to, że popularność każdej strony, na którą się powołują, jest równie ważna i zawsze należy ją liczyć. W ten sposób, strona główna jest prawie zawsze najbardziej popularna na praktycznie każdej danej stronie, po prostu dlatego, że najprawdopodobniej jest ona odwiedzana przez prawie każdego odwiedzającego.

Jak je zdobyć?

Biorąc pod uwagę znaczenie kontekstowych linków wstecznych, spróbujmy ustalić, jaki jest najlepszy sposób ich uzyskania.Po pierwsze, możesz po prostu poprosić o nie bezpośrednio - albo stawiasz czoła trudnemu zadaniu, aby dostarczyć wysokiej jakości treści wystarczająco mocnej, aby postawić na nią wyłącznie, lub płacąc ogromny ładunek pieniędzy konieczny do zawarcia umowy z najlepiej sponsorowanymi linkami zwrotnymi, które muszą być bezpieczny.

Biorąc pod uwagę, że masz bardzo silną zawartość, możesz okazać się wystarczająco szczęśliwy, aby uzyskać wysokiej jakości linki. Najczęściej jednak nie jest prawdopodobne, aby wszystkie pochodziły z najlepszych witryn z najwyższym autorytetem domeny i znaczącym wynikiem w rankingu stron. Co więc należy zrobić, jeśli twoja własna strona internetowa nie jest już sławna? Przyjmijmy to za pewnik - kiedy po raz pierwszy próbujesz ulepszyć strategię budowania linków (lub jakiekolwiek inne sposoby związane z zewnętrznym pozycjonowaniem stron, nie wspominając o swoich wstecznych stronach kontekstowych), zatrudnij specjalistę.

site backlinks

W rzeczywistości proces ten rzadko może być obsługiwany przez każdego, kto działa sam, nawet jeśli jest to inteligentny i odpowiednio wykwalifikowany webmaster. Mam na myśli to, że w pełni efektywny użytek sugeruje się zajmowanie się niektórymi aktywnymi facetami, którzy pozostają w ścisłym związku ze światem SEO w ostatnich latach. Dlatego uważam, że najlepszym wyborem dla linków zwrotnych na stronie głównej jest wynajęcie ekspertów, którzy znają wszystkie tajniki tego tematu i mają własne kontakty lub wiele niezależnych witryn z domenami najwyższego poziomu uprawnień, które łączą Twoją witrynę z Source .

December 22, 2017