Back to Question Center
0

Co powinienem wiedzieć o najlepszych linkach SEO do budowania mojej witryny?

1 answers:

Czy wiesz, dlaczego linki zwrotne są tak ważne w SEO? Problem polega na tym, że zbyt wiele osób znających temat wysokiej jakości linków uważa, że ​​po prostu przyczyniają się do ostatecznej decyzji Google o przyznaniu pozycji w rankingu wyszukiwania - dla każdej witryny, bloga itp.Oczywiście taka sugestia ma sens. W rzeczywistości jednak ostatnie badania potwierdziły, że profil linków przychodzących z każdej strony internetowej (w przeciwnym razie najlepsze linki wsteczne SEO) są rzeczywiście wśród trzech najważniejszych czynników uwzględnianych przez wyrafinowany algorytm wyszukiwania Google - 77 grains moisture.

top seo backlinks

Oczywiście najważniejsze znaczenie jakościowych linków wstecznych jest dobrze znane wszystkim zaangażowanym w branżę optymalizacji wyszukiwania. Ale teraz ich ostateczny wpływ stał się jeszcze silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej - dlatego powinieneś wiedzieć wszystko o koncepcji najlepszych linków SEO, SEO SEO, backlinku equity i soku linku. Aby uzyskać pełny obraz optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i linków internetowych, zacznę od podstawowej terminologii.

Co wyróżnia koncepcję najlepszych linków SEO?

Po pierwsze, określenie "link wsteczny" oznacza przychodzące połączenie ze strony internetowej, bloga lub prawdopodobnie innego źródła online znalezionego w Internecie.Następnie słowo "top" opisuje silną funkcję lub jakość linków zwrotnych - z punktu widzenia SEO. W końcu słowo "SEO" oznacza, że ​​takie linki internetowe wpływają na ranking wyszukiwarek - zarówno w złym, jak i pozytywnym-negatywnym, a czasem nawet w neutralny sposób. Rzeczywiście, rzeczywiste wyniki linków zwrotnych w SEO zasadniczo zależy od zestawu głównych czynników i koncepcji omówionych poniżej.

SEO Equity & Link Juice

Wyobraźmy sobie świat w sieci jako globalny system składający się z ogromnej liczby połączonych stron i stron internetowych. I wszystko tam jest w ruchu - treści internetowe ciągle się rozwijają, aby mogły zostać odkryte przez rosnącą liczbę użytkowników - coraz więcej osób korzysta z nich, używa ich, udostępnia je i łączy z nimi.W ten sposób każda witryna i blog pojawiają się w ciągłym procesie tworzenia i rozpowszechniania dodatkowych uprawnień do stron, PageRank i domain authority.

  • SEO witryn witryny internetowej jest zwykle określany jako ogólny potencjał rankingu - składa się z całkowitej wartości strony i domain authority, wspartej połączoną mocą najlepszych SEO backlinków. Mówiąc po angielsku, SEO equity to zdolność Twojej witryny do rangowania w rankingu Google dla SERPs. To jest to.
  • Sok z linką (a. k. za. link equity) jest postrzegany przez ekspertów ds. optymalizacji jako "podzbiór" ogólnego kapitału SEO. Jeśli chodzi o mnie, uznaję koncepcję soku linku jako "kwotę" redystrybucji kapitału SEO, gdy dwie oddzielne strony internetowe są ze sobą połączone. Tak więc link juice to przepływ wartości SEO - przeniesiony z hosta i przekazany do miejsca docelowego.

seo backlinks

Przecież oto podstawa koncepcji najlepszych linków SEO. W rzeczywistości wszystkie podstawowe terminy wymienione wcześniej (tj. mi. , Equity SEO, link equity i link juice) są teoretyzowane przez społeczność SEO - aby zrozumieć, jak Google faktycznie działa. W rzeczywistości są językiem nowoczesnej optymalizacji, a nie wyszukiwarki Google. W prostych słowach zarówno sam Google, jak i jego Akademia Webmasterów nigdy nie dały dokładnego odniesienia do tej naprawdę delikatnej kwestii. Mam więc nadzieję, że moje krótkie intro na temat najlepszych linków SEO byłoby dla Ciebie przydatne, a przynajmniej po to, by mieć wyraźny początek kolejnego głębokiego nurkowania w świecie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

December 22, 2017