Back to Question Center
0

Co powinienem wiedzieć o najlepszych linkach SEO do budowania mojej witryny?

1 answers:

Czy wiesz, dlaczego linki zwrotne są tak ważne w SEO? Problem polega na tym, że zbyt wiele osób znających temat wysokiej jakości linków uważa, że ​​po prostu przyczyniają się do ostatecznej decyzji Google o przyznaniu pozycji w rankingu wyszukiwania - dla każdej witryny, bloga itp.Oczywiście taka sugestia ma sens. W rzeczywistości jednak ostatnie badania potwierdziły, że profil linków przychodzących z każdej strony internetowej (w przeciwnym razie najlepsze linki wsteczne SEO) są rzeczywiście wśród trzech najważniejszych czynników uwzględnianych przez wyrafinowany algorytm wyszukiwania Google.

top seo backlinks

Oczywiście najważniejsze znaczenie jakościowych linków wstecznych jest dobrze znane wszystkim zaangażowanym w branżę optymalizacji wyszukiwania. Ale teraz ich ostateczny wpływ stał się jeszcze silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej - dlatego powinieneś wiedzieć wszystko o koncepcji najlepszych linków SEO, SEO SEO, backlinku equity i soku linku. Aby uzyskać pełny obraz optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i linków internetowych, zacznę od podstawowej terminologii.

Co wyróżnia koncepcję najlepszych linków SEO?

Po pierwsze, określenie "link wsteczny" oznacza przychodzące połączenie ze strony internetowej, bloga lub prawdopodobnie innego źródła online znalezionego w Internecie.Następnie słowo "top" opisuje silną funkcję lub jakość linków zwrotnych - z punktu widzenia SEO. W końcu słowo "SEO" oznacza, że ​​takie linki internetowe wpływają na ranking wyszukiwarek - zarówno w złym, jak i pozytywnym-negatywnym, a czasem nawet w neutralny sposób. Rzeczywiście, rzeczywiste wyniki linków zwrotnych w SEO zasadniczo zależy od zestawu głównych czynników i koncepcji omówionych poniżej.

SEO Equity & Link Juice

Wyobraźmy sobie świat w sieci jako globalny system składający się z ogromnej liczby połączonych stron i stron internetowych. I wszystko tam jest w ruchu - treści internetowe ciągle się rozwijają, aby mogły zostać odkryte przez rosnącą liczbę użytkowników - coraz więcej osób korzysta z nich, używa ich, udostępnia je i łączy z nimi.W ten sposób każda witryna i blog pojawiają się w ciągłym procesie tworzenia i rozpowszechniania dodatkowych uprawnień do stron, PageRank i domain authority.

  • SEO witryn witryny internetowej jest zwykle określany jako ogólny potencjał rankingu - składa się z całkowitej wartości strony i domain authority, wspartej połączoną mocą najlepszych SEO backlinków. Mówiąc po angielsku, SEO equity to zdolność Twojej witryny do rangowania w rankingu Google dla SERPs. To jest to.
  • Sok z linką (a. k. za. link equity) jest postrzegany przez ekspertów ds. optymalizacji jako "podzbiór" ogólnego kapitału SEO. Jeśli chodzi o mnie, uznaję koncepcję soku linku jako "kwotę" redystrybucji kapitału SEO, gdy dwie oddzielne strony internetowe są ze sobą połączone. Tak więc link juice to przepływ wartości SEO - przeniesiony z hosta i przekazany do miejsca docelowego.

seo backlinks

Przecież oto podstawa koncepcji najlepszych linków SEO. W rzeczywistości wszystkie podstawowe terminy wymienione wcześniej (tj. mi. , Equity SEO, link equity i link juice) są teoretyzowane przez społeczność SEO - aby zrozumieć, jak Google faktycznie działa. W rzeczywistości są językiem nowoczesnej optymalizacji, a nie wyszukiwarki Google. W prostych słowach zarówno sam Google, jak i jego Akademia Webmasterów nigdy nie dały dokładnego odniesienia do tej naprawdę delikatnej kwestii. Mam więc nadzieję, że moje krótkie intro na temat najlepszych linków SEO byłoby dla Ciebie przydatne, a przynajmniej po to, by mieć wyraźny początek kolejnego głębokiego nurkowania w świecie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek Source .

December 22, 2017