Back to Question Center
0

Jak zwiększyć liczbę linków zewnętrznych?

1 answers:

Linki zwrotne pozostają głównymi wskaźnikami jakości źródła, istotności i autorytetu sieci. Pokazują Google, czy musi on pozycjonować tę witrynę w TOP, czy nie. Wysokiej jakości linki zewnętrzne wpływają bezpośrednio na Twoją witrynę w wynikach wyszukiwania. Jednak nie jest łatwo uzyskać sok linkowy z witryn o wysokim PR, jeśli jesteś stosunkowo nowy na rynku cyfrowym. W przypadku niewielkich lub niedawno utworzonych źródeł internetowych tworzenie linków wstecznych może wydawać się dość skomplikowane, a wszystkie tak zwane "proste i natychmiastowe" sposoby są sprzeczne z wytycznymi Google i mogą spowodować spadek rankingów. Co więcej, jeśli tworzysz linki w sposób, który wydaje się podejrzany dla wyszukiwarek, ryzykujesz otrzymanie kar od Google.

number of backlinks

Dzisiaj porozmawiamy o roli liczby linków wstecznych w promocji biznesu online i porozmawiamy o niektórych technikach, dzięki którym możesz uzyskać bardziej ukierunkowany sok linkowy.

Dlaczego potrzebujesz linków wstecznych?

Ogólnie mówiąc, backlinkiem jest, gdy inny link do źródła do twojego bloga. Jeśli ta strona internetowa ma pewną wartość dla użytkowników i została uznana za autorytatywną przez wyszukiwarki, uzyskane z niej linki spowodują wzrost jakości Twojej witryny. Jeśli jednak umieścisz link do spamu, niedawno ukaranego źródła internetowego, Twoja szansa na uzyskanie soku linku jest bardzo niska. Im więcej linków o wysokiej jakości wskazuje na Twoją witrynę, tym więcej uprawnień uzyska Twoja domena z wyszukiwarek.

Powinieneś być świadomy różnych celów linków zewnętrznych, ponieważ uzyskasz różne wyniki z każdego typu linku zwrotnego. Odnośniki są różne w zależności od tego, czy jesteś tym, który łączy lub łączy.

Wyliczmy więc kilka korzyści, które linki wsteczne wnoszą na nasze strony:

  • Linki zwrotne wysyłają ruch do Twojej witryny

tworząc kampanię budującą link wysokiej jakości, otrzymujesz ruch z innych źródeł internetowych, ponieważ użytkownicy czytający post z linkiem klikają go, aby uzyskać więcej informacji.

  • Linki wsteczne wnoszą autorytet do twojej witryny

Odsyłacz służy jako głos innych blogerów i mówi wyszukiwarkom o doskonałej reputacji i autorytecie Twoja domena. Idealnie służy jako poprawa świadomości marki.

  • Zostaliście zauważeni przez innych właścicieli witryn

Po umieszczeniu linku w witrynie, który odnosi się do innej domeny, właściciel tej witryny zauważy tę informację za pomocą swojego oprogramowania analitycznego (np. mi. Semalt Web Analyzer lub Google Analytics). Jest to doskonała okazja, aby zdobyć inne niszowe źródło internetowe, aby zauważyć swoją domenę i nawiązać z Tobą dobre relacje biznesowe.

backlinks to your site

Jak zwiększyć liczbę linków wstecznych?

  • Stwórz coś wyjątkowego

Aby uzyskać linki zwrotne w sposób organiczny, musisz tworzyć unikalne i wciągające treści. Jednak wszyscy inteligentni właściciele witryn tworzą treści o wysokiej jakości, a wśród innych artykułów może się zagubić. Możesz spróbować zbliżyć się do słów kluczowych o dużej głośności z treścią nieco różniącą się od pozostałych. Jeśli możesz zapewnić swoim docelowym odbiorcom coś nowego, najprawdopodobniej użytkownicy podzielą się nimi ze sobą, podobnie jak inni blogerzy będą ciekawi Twojej marki.

  • Link do blogerów

Łączenie się z innymi blogerami to doskonała okazja, aby zdobyć więcej linków zwrotnych, ponieważ dostaniecie się na radarze te blogi. Gdy kierujesz linki do innych osób, najprawdopodobniej uzyskasz udział, link i promocję organiczną Source .

December 22, 2017