Back to Question Center
0

Czy mogę uzyskać wysokie linki PR od firm zajmujących się sprzedażą linków?

1 answers:

Dzisiaj może wydawać się przerażające dla wielu SEO i profesjonalnych twórców stron internetowych, jeśli chodzi o dość powszechną dyskusję na temat jakości zwrotnych linków i optymalizacji wyszukiwania. Czemu? Ponieważ zbyt często zadanie zdobywania wysokich linków PR bez szkodzenia stronie internetowej lub blogu jest zdecydowanie trudnym zadaniem. Najczęściej głównym celem SEO jest zwiększenie współczynnika CTR, zwiększenie ruchu, a także zwiększenie liczby konwersji na stronie. A jeśli chcesz uzyskać wysokie zwrotne linki PR od firm zajmujących się sprzedażą linków - wielu z nich naciska na ich "usługi" w sieci - oto kilka ciekawych informacji na temat budowania płatnych linków. Rzecz w tym, że Google może czasami wykrywać podejrzane działania występujące w witrynie lub blogu (np. mi. , masowy spawn niskiej jakości płatnych linków zwrotnych, używanie ukrytych kotwic, spamerskich treści i wszelkich innych środków lub skomplikowanych schematów złego Black-Hat i Gray-Hat SEO). Biorąc pod uwagę najgorszy scenariusz, gdy otrzymujesz wysokie linki PR od zbyt pozbawionych skrupułów dostawców (np. mi. , katalogi o niskiej jakości, zautomatyzowane subskrypcje forum, farmy linków i koła linków - a. k. za. wymiany linków) - wszystko może równie dobrze skończyć się zniszczeniem. Chodzi o to, że twoja strona internetowa może zostać zbanowana w Internecie raz na zawsze. Tak więc, biorąc pod uwagę tak poważne ryzyko poniżej, znajdzie się wszystko, co powinieneś wiedzieć o płatnych linkach zwrotnych, główne rodzaje kar rankingowych i jak ich unikać najlepiej, a przynajmniej najczęściej występujące.

Główne rodzaje kar rankingowych

Przed czymkolwiek innym, spójrzmy prawdzie w oczy - niektóre kary rankingowe mogą okaleczyć tylko część twojego ruchu internetowego, a reszta zazwyczaj są one nakładane na całą witrynę. Biorąc pod uwagę najbardziej typowe naruszenia dotyczące kupowania lub sprzedawania linków zwrotnych, istnieją trzy różne rodzaje kar rankingowych - częściowy mecz, kara za całą witrynę i całkowita eliminacja.

  • Częściowe dopasowanie - oznacza ręczną karę za kierowanie witryną lub blogowanie wyników wyszukiwania. Zdarza się to często, gdy Google wykrywa dziwną aktywność o charakterze zdecydowanie spamerskim, zwykle związaną z manipulowaniem zbyt dużą liczbą słów kluczowych i fraz kluczowych - tylko po to, by pompować większy ruch i bez dostarczania prawdziwej wartości za pomocą treści strony.

  • Kara za cały obiekt - to byłby bardzo poważny wpływ z raczej poważnymi konsekwencjami. Dzięki potencjalnej możliwości zmniejszenia o połowę ruchu w sieci, ten rodzaj kar klasyfikacyjnych jest powszechnie stosowany w przypadku korzystania z linków wstecznych Gray-Hat, na przykład z ukrytymi kotwicami, czysto nieistotnymi lub nawet nie w pełni legalnymi treściami śmieciowymi, takimi jak apteka, cudzołóstwo lub hazard. Jeśli masz do czynienia z linkiem zwrotnym o niskiej jakości, który obiecuje uzyskać wysokie linki PR do witryny - niemal natychmiast - czas się zaniepokoić. Prawdopodobnie masz zamiar podnieść czerwoną flagę w Google i ubiegać się o karę.
  • Całkowita eliminacja - mówi sama za siebie. Chodzi mi o to, że chodzenie na wyzyskiwanie linków do backlinku może sprawić, że coś jeszcze się pogorszy. Mam na myśli najbardziej niefortunny przebieg wydarzeń, gdy twoja witryna lub blog jest podejrzewana o ciężkie nadużycia z tymi nieetycznymi sztuczkami budowania linków lub schematów handlu - i po prostu zostaje wykluczona z indeksu wyszukiwania. Najczęściej taki nieszczęśliwy wynik zbliża się do niskiej jakości linków sprzedających "firmy" i ich zdesperowanych "klientów" Source .
December 22, 2017