Back to Question Center
0

Jakie strategie wstecznych SEO będą miały wpływ na rok 2019?

1 answers:

Jeśli chcesz zdominować wyniki wyszukiwania Google w następnym roku, ten artykuł będzie dla Ciebie przydatny. Omówimy, jakie zmiany czekają na nas w 2018 r. I jakie testowane strategie należy wdrożyć, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki w przyszłym roku.

Szczególna uwaga zostanie zwrócona na budowanie linków, ponieważ zawsze stanowi integralną część algorytmów Google i powinna być umieszczona w centrum kampanii optymalizacyjnej witryny.

seo backlinks 2019

Niektórzy specjaliści ds. SEO twierdzą, że budowanie linków do celów SEO nie ma sensu; inni twierdzą, że rola linków wstecznych dla witryny stale wzrastała przez lata. Taki inny punkt widzenia na ten aspekt można wytłumaczyć dewaluacją funkcji ilości łączy i ograniczeniem spamowania linków. Co więcej, aktualizacja Google Penguin drastycznie zmieniła rolę linków wstecznych w SEO, sprawiając, że trudniej jest uzyskać link do strony internetowej. Jednak te opinie i środki ostrożności są dalekie od rzeczywistości. Budowanie linków nadal odgrywa istotną rolę w rankingu stron internetowych i tworzy obecność Twojej firmy w SERP.

Obecnie dni, w których taktyka budowania linków ze spamem dała wynik, pogrążyły się w zapomnieniu. Dzisiaj jakość linków przychodzących jest oceniana wyżej niż ich liczba i może wnieść wkład w SEO. Ponadto tworzenie przydatnych dla użytkowników treści jest nie tylko niezbędną, ale także korzystną strategią budowania linków do rangi wyższej w wynikach wyszukiwania. Musisz promować swoje treści wśród właściwych odbiorców i publikować je w strategicznych miejscach. Ponieważ linki zwrotne są uważane przez Google za czynnik rankingowy, niedopełnienie tego spowoduje drastyczne ograniczenie wysiłków na rzecz optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie będą nowe zmiany i aktualizacje, których możemy doświadczyć w sferach wstecznych SEO w 2019 roku? W tym artykule znajdziesz prognozy na przyszły rok i metody, które pomogą Ci nadążyć za konkurencyjnym krajobrazem rynku cyfrowego.

Taktyka zwrotnego SEO w 2019

  • Treść jest nadal królem

Zanim będzie można zacząć szukać możliwości budowania więzi i kontaktując się z użytkownikami za posty gościnne, musisz stworzyć opartą na badaniach i wysokiej jakości treść, aby dać potencjalnym czytelnikom powód, dla którego potrzebują linku do Twojej witryny. Jeśli zaczniesz dostawać sok linkowy z wiarygodnej strony internetowej, to pokazuje, że Twoje treści mają wielką wartość, a czytelnicy uważają to za interesujące. W dzisiejszych czasach wyszukiwarki stają się bardziej inteligentne, a nawet potrafią ocenić jakość i wyjątkowość twoich treści. Nie wystarcza już tworzenie wielu postów i mam nadzieję, że będzie to wspaniałe tylko ze względu na liczbę słów, które napiszesz. Obecnie i w kolejnych latach sytuacja pozostanie bez zmian. Google wymaga wysokiej jakości i opartej na badaniach zawartości, która jest napisana dla użytkowników, a nie dla robotów wyszukiwania.

backlinks seo

  • Blog gości

Blogowanie gości jest nadal jednym z najprostszych i najkorzystniejszych sposobów na zapewnienie wysokiej jakości ruchu do Twojej witryny. Jest to odpowiedni, branżowy i ekologiczny sposób na przyciągnięcie ukierunkowanego ruchu do Twojej witryny. Daje to firmom szansę na wypromowanie swojej działalności i stać się liderami w swojej niszie rynkowej.

Aby tworzyć wysokiej jakości posty na swoim blogu jest również korzystne dla SEO. Jednak zamieszczanie na blogach gościnnych związanych z niszami, które mają już wielu subskrybentów, a regularni czytelnicy będą skuteczniejszym sposobem na przyciągnięcie ruchu, do którego nie mieliby dostępu. Rozsądnie jest robić to na różnych stronach internetowych. Blogowanie gości służy zatem jako promocja strony internetowej, która nie wymaga znaczących inwestycji i nie przynosi jakościowych rezultatów Source .

December 22, 2017