Back to Question Center
0

Jakie są skuteczne strategie, aby zawrócić link do strony?

1 answers:

Gdy tylko właściciele stron zdadzą sobie sprawę z prawdziwej wartości budowania linków, zaczynają szukać sposobów na uzyskanie linków zwrotnych do swoich stron. Istnieje wiele strategii i metod budowania linków, które mogą wprowadzać sprzedawcę w błąd i prowadzić do złej jakości wyników. Dlatego powinieneś starannie wybrać odpowiednie strategie budowy linków biznesowych i starannie wdrożyć je w swojej witrynie.

Ten artykuł ma na celu pokazanie, jak cenne są linki do strony SEO i jakie są najlepsze sposoby ich budowania.

how to backlink a site

Sposoby na powiązanie strony

Pomyślna procedura budowania łączy powinna rozpoczynać się od kompleksowej analizy. Ta analiza powinna pokazać, które witryny zasługują na Twoje zainteresowanie i które są odpowiednie dla Twojej firmy.

  • Przeanalizuj swoją niszę rynkową, aby znaleźć potencjalnych wydawców

Jeśli linki wsteczne wskazujące Twoją witrynę są wyświetlane na stronach internetowych o niskiej jakości spamu, wówczas większość prawdopodobnie taki link zaszkodzi wysiłkom Twojej strony i da sygnał wyszukiwarkom, że jesteś zaangażowany w oszukańcze działania. Dlatego powinieneś najpierw ustalić, czy musisz umieścić linki w określonej domenie, czy nie. Aby ocenić jakość strony internetowej, możesz skorzystać z narzędzia Semalt Website Analyzer. Zapewnia on wszystkie niezbędne dane, które pomogą Ci stworzyć ogólny obraz witryny. Co więcej, możesz sprawdzić strony dla tagu nofollow do linków wstecznych. Zwykłe linki do serwisu przekazują link do stron odsyłających i przekazują sygnały do ​​wyszukiwarek o autorytecie witryny i zaufaniu. Jednak niektórzy wydawcy wprowadzają sygnały "nofollow" dla linków wstecznych, które umieszczają na swoich stronach. To nie jest to, czego szukasz. Takie linki zwrotne nie przyniosą Ci żadnej wartości i po prostu zmarnują Twój czas i pieniądze. Możesz sprawdzić, czy link jest dofollow lub nofollow przez inspektorów, które wbudowane w nowoczesnych przeglądarkach.

  • Sprawdź autorytatywę strony

Aby sprawdzić domenę domeny witryny, możesz również zaimplementować narzędzie do analizy stron WWW Semalt. Uprawnienia do domeny są złożonym pojęciem, które obejmuje różne dane, takie jak PageRank, średnia liczba odwiedzających, która dociera do źródła internetowego, współczynnik konwersji witryny i jakość linków zwrotnych, które go wskazują.

how to get backlink

  • Rozważ częstotliwość publikacji

Źródło internetowe można uznać za żywe, jeśli stale publikuje jakość i odpowiednie informacje, które mogą być przydatne dla użytkowników. Wszystkie udane strony internetowe aktualizują swoje treści i publikują je co najmniej raz w tygodniu. Musisz więc dążyć do tego pierwszego i unikać tego drugiego, tak jak zarazy.

  • Sprawdź natężenie ruchu w witrynie

Jest całkiem oczywiste, że źródło internetowe o dużym natężeniu ruchu przyniesie Ci więcej korzyści te źródła, które mają zaledwie kilku odwiedzających dziennie. Aby sprawdzić wartość ruchu, możesz również skorzystać z narzędzia Semalt Website Analyzer. Upewnij się, że robisz to zanim skontaktujesz się z właścicielem witryny Source .

December 22, 2017