Back to Question Center
0

Jaki jest najlepszy sposób na uzyskanie wstecznych linków DoFollow do 2019?

1 answers:

Jeśli chodzi o SEO, można znaleźć kilka najczęstszych praktyk i niektórych terminów, które działają od lat. Oczywiście, nowoczesna dziedzina optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych stale się zmienia, starając się dostosować do progresywnie aktualizowanego i aktualizowanego głównego algorytmu wyszukiwania Google.Niemniej jednak istnieją pewne sztuczki i praktyki, które sprawdziły się w ciągu ostatnich lat - mam na myśli, że można rozsądnie oczekiwać, że zachowają swoją pierwotną moc, przynajmniej w przewidywalnej przyszłości. I masz rację - istnieje całkiem dobry sposób na uzyskanie linków do DoFollow do 2019. Poniżej pokażę wam wszystko na temat komentowania bloga, jak profesjonalista, aby otrzymać zasłużone zwrotne linki z DoFollow w zamian. A więc zacznijmy - oculos da oakley masculino preã§os.

Blog Komentowanie

Oczekuje się, że to dobrze znane narzędzie do budowania relacji będzie równie użyteczne przy budowaniu linków wstecznych DoFollow w 2019 r., Ponieważ jest w tej chwili. Oto, co powinieneś wiedzieć, aby użyć tej niesamowitej metody do budowania linków.

Krok 1: Kształtowanie właściwej podstawy

Po pierwsze, polecam zacząć od głównych docelowych słów kluczowych i fraz kluczowych. Pamiętaj - właściwe wybieranie słów kluczowych to najważniejsza rzecz, która sprawia, że ​​Twoje treści są widoczne dla wyszukiwania online. Tak, świetna treść z najlepszymi linkami PR brzmi świetnie. Ale wszystko nie miałoby sensu, chyba że prawdziwi użytkownicy wyszukują Cię za pomocą trafnych zapytań dotyczących słów kluczowych.

Krok 2: Używanie konkretnych postów na blogu, aby uzyskać link do tyłu

Gdy masz już odpowiednie słowa kluczowe, powinienem zacząć komentować niektóre blogi dotyczące Twojego głównego tematu lub nisza rynkowa. W ten sposób polecam używanie dodatku CommentLuv, bardzo wygodnego systemu komentowania blogów, który jest dobrze znany wśród SEO i profesjonalnych webmasterów. I wierzę, że ta niesamowita metoda będzie nadal słuszna do budowania linków wstecznych DoFollow nawet w 2019 roku. Wszystko działa prawie na własny sposób, więc nie musisz mieć żadnych komplikacji z tym małym pomocnikiem.

Krok 3: Zachowywanie komentarzy Oryginalne

I tutaj wkraczamy w dość delikatne skrzyżowanie. Chodzi mi o to, że powinieneś zostać ostrzeżony - chodzi o to, że blogerzy mogą łatwo zrozumieć, że właśnie pojawiają się komentarze, aby zasłużyć na te linki z DoFollow. Dlatego lwią część twoich ostatnich komentarzy może równie dobrze zostać zniszczona w krótkim czasie. Aby zapobiec tak niefortunnym zdarzeniom, zalecam zachowanie prawdziwych komentarzy. Chodzi o to, że powinieneś zawsze mieć podwójną kontrolę dla każdego komentarza na blogu, zanim zostanie opublikowany. Tylko zadbaj o to, by spędzić trochę więcej czasu, aby wszystko było na miejscu - przeczytaj dokładnie artykuły i upuść tylko rozsądne komentarze, które nie tylko mają sens, ale mogą dostarczyć prawdziwej wartości czytelnikom.

Dolna linia

Robiąc to, nigdy nie przesadź z tworzeniem zbyt wielu komentarzy na blogu dla linków zwrotnych, chyba że chcesz podnieść czerwoną flagę z samą wyszukiwarką Google. Unikaj podejrzanych działań nienaturalnych lub spamerskich. Nareszcie nie zapominaj, że istnieje kilka innych metod, takich jak wysyłanie do katalogów artykułów lub uzyskiwanie linków zwrotnych na forach. Te całkiem użyteczne metody budowania linków można rozsądnie oczekiwać, że utrzymają swoją efektywność w tworzeniu wartościowych linków do DoFollow nawet do 2019 roku.

December 22, 2017