Back to Question Center
0

Jak utworzyć link do strony wstecz?

1 answers:

Nie trzeba dodawać, że bez dobrze sformułowanego profilu linków zwrotnych prawie niemożliwe jest, aby witryna miała wysoką pozycję w Google lub przynajmniej znalazła się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Aby zapobiec nadużyciom, manipulacjom lub jakimkolwiek możliwym sztuczkom z jego algorytmem rankingowym, światowy gigant wyszukiwania ewoluował przez wiele lat. W ten sposób Google nagrodzi teraz tylko naturalne, całkowicie odpowiednie i bardzo autorytatywne linki zwrotne. Poniżej przedstawię niektóre z najmądrzejszych sposobów tworzenia linków do wykonania podążaj za Twoją witryną. Ale zanim cokolwiek innego, pozwól mi zacząć od kilku prostych definicji.

follow backlinks

Nie trzeba dodawać, że linki łączą wszystkie kropki w Internecie - każdy to wie. Ale nie wszyscy mają taką samą wagę. W rzeczywistości istnieją dwa różne typy łączy - Nie śledź i Wykonuj linki zwrotne. Mówiąc prosto po angielsku, linki z Non Follow są prawie puste i nieważne z punktu widzenia głównych wyszukiwarek. Zostały one zaprojektowane wyłącznie w celu przeniesienia ruchu z witryn odsyłających. Z drugiej strony jednak, aby śledzić linki zwrotne używają specjalnych katalogów, artykułów i stron docelowych do przeniesienia uprawnień jednej witryny do drugiej.

Wygląda na to, że śledzenie linków do wykonania podążaj za nimi jest znacznie trudniejsze, a najlepiej, aby były one najlepiej umieszczone przez wykwalifikowanego webmastera. I oto w końcu dochodzimy do sedna - poniżej kilka inteligentnych sposobów (darmowych lub czasem nie) do tworzenia wysokiej jakości Do Śledź linki zwrotne dla wyższej pozycji w Twojej witrynie w Google:

  • Google Plus to domyślna platforma społecznościowa, która może stać się zaskakująco potężnym narzędziem, jeśli zostanie wykorzystana. Wszystko czego potrzebujesz to albo mieć własny profil osobisty, albo założyć nowe konto. Następnie przejdź do sekcji "o" i edytuj jej zawartość tekstową, a także pierwotny link do strony początkowo. Dodaj dowolną liczbę linków Do Follow, jeśli potrzebujesz, ale nie przesadzaj z tym. W przeciwnym razie Twoja próba może zostać uznana przez Google za spam lub manipulację.
  • Onemission to stara, dobra strona internetowa, która pomogła mi w wykonaniu Do Follow backlinków na ostatnie lata. Po prostu zarejestruj się, aby uzyskać specjalną nagrodę dla edytora, a także uzyskaj dostęp do całej witryny i wybierz kategorię, której potrzebujesz.
  • Dmoz to także bardzo stara strona, która zajmuje się głównie publikowaniem blogów w celu generowania linków. Wszystko, czego potrzebujesz w Dmoz, to wybrać odpowiednią kategorię związaną z głównym tematem witryny lub bloga. Wśród jego unikalnych funkcji, polecam użycie tego źródła, aby znaleźć najlepsze linki zwrotne stworzone przez twoich bliskich rywali, aby zrobić z nich użytek.

dofollow backlinks

  • Storify to świetne miejsce, aby zdobyć dodatkowe zalety Do Follow backlinków - po prostu od komentowania. Po prostu utwórz nowe konto i przejdź do sekcji "gorący komentarz". W ten sposób będziesz mógł korzystać z maksymalnie dwóch wysokiej jakości linków wstecznych na jedno konto.
  • W końcu możesz odwiedzić Trell. co i wybierz tyle linków, aby zwiększyć swój ranking, jak chcesz. Co więcej, nie będzie Cię to kosztować dolara - usługa jest bezpłatna. Robiąc to, zauważ to jeszcze raz - nie przesadzaj z liczbą linków wstecznych i zbyt szybkim tworzeniem. W przeciwnym razie podniesiesz czerwoną flagę, która zadzwoni do Google z powodu nieuchronnej kary Source .
December 22, 2017