Back to Question Center
0

Jak automatyczne linki wsteczne mogą wpływać na SEO Twojej witryny?

1 answers:

W tym artykule podzielę się z Wami moim doświadczeniem w korzystaniu z automatycznego generatora zwrotnych linków. Automatyczne linki zwrotne są zazwyczaj złym pomysłem na promocję Twojej działalności online, która przyciąga wyszukiwarki jako spam i może zniszczyć reputację marki, a także pozycję na stronie.

Dla tych sprzedawców internetowych, którzy użyli jednego z tych programów do generowania linków wstecznych, opiszę niektóre z najczęstszych przyczyn korzystania z tego rodzaju oprogramowania SEO, ale wciąż nie jest to najlepszy pomysł. Jest to krótkowzroczny sposób optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, który może powodować surowe kary w wyszukiwarkach. Czas i pieniądze zainwestowane w tę działalność będą znacznie lepiej wykorzystane w strategiach przyjaznych dla wyszukiwarek.

auto backlink

Wpływ automatycznych linków wstecznych na stronę internetową SEO

  • Głównym celem linków wstecznych jest stworzenie odpowiedniego połączenia między dwoma źródłami sieci

Wielu właścicieli witryn, szczególnie tych, którzy są nowi w tej dziedzinie, nie zdaje sobie sprawy, że jakość i znaczenie linków zwrotnych to dwa najważniejsze aspekty budowania linków - pill box fascinator bases. Oprogramowanie SEO nie może skupiać się na jakości celu i trafności, ponieważ oba te aspekty wymagają zdrowego rozsądku i profesjonalizmu. Dlatego podczas kampanii budującej link należy połączyć czas i wysiłki. Tylko w tym przypadku kampania budująca link może służyć jako ulepszenie ogólnej optymalizacji witryny i zapewniać wysokiej jakości ruch z witryn odsyłających do witryny.

  • Google nieustannie walczy z automatycznym generowaniem linków

Wyszukiwarki wysoko oceniają optymalizację ręczną i próbują walczyć z automatycznymi sposobami optymalizacji stron internetowych, uznając je za niską jakość i spam.

Był okres, w którym właściciele witryn mogli zignorować jakość zewnętrznych linków wskazujących ich domeny. Możliwe było podniesienie rangi strony internetowej poprzez uzyskanie więcej linków wstecznych. Jednak sytuacja staje się niekontrolowana, a Google ustala nowe reguły rankingowe. Według nich jedynie jakościowo otrzymane linki zwrotne mogą pozytywnie wpłynąć na ranking strony.

seo backlinks

Pytanie brzmi, dlaczego musimy inwestować nasz czas i pieniądze w oprogramowanie do automatycznego budowania linków, jeśli wyszukiwarki będą walczyć z taktyką budowania linków.

  • Jeśli Twoja witryna otrzyma kary za używanie oprogramowania do automatycznego budowania linków, może być trudno odwrócić obrażenia na twojej stronie SEO

Powinieneś być bardzo ostrożny wybierając oprogramowanie dla twoja struktura linków, ponieważ istnieje wiele niskiej jakości fałszywych stron SEO, których głównym celem jest pompowanie twoich pieniędzy. Zdecydowanie polecam zatrudnić ekspertów SEO lub zrobić wszystko samemu podczas procesu generowania soku linków. W przeciwnym razie cała twoja ciężka praca, czas i pieniądze będą stratą czasu. Co więcej, ryzykujesz, że otrzymasz kary od Google, które trudno będzie cofnąć.

W każdym razie, dla webmasterów, którzy już korzystają z tego rodzaju oprogramowania do tworzenia linków, upewnij się, że możesz sprawdzić wszystkie swoje przychodzące linki i strony internetowe, z których pochodzą. Co więcej, cały proces powinien być prowadzony przez profesjonalnego eksperta od SEO, który może w każdej chwili podać raport z linkiem.

December 22, 2017