Back to Question Center
0

W jaki sposób. edu wstecznych może wpływać na SEO witryny?

1 answers:

Linki wsteczne Edu są uważane za najbardziej wartościowe, ponieważ pochodzą z wiarygodnych i renomowanych domen. Zwykle są używane przez kolegia, uniwersytety, szkoły średnie i inne instytucje edukacyjne. Ponieważ przynoszą wartość użytkownikom, Google wysoko je docenia i zajmuje wysoką pozycję na SERP.

Potrzeba dużo czasu i wysiłków, aby uzyskać dostęp do linków z takich stron. Jednak korzyścią jest to, że nie należy oczywiście być ekspertem w danej dziedzinie edukacji, aby uzyskać od niego link zwrotny do swojej witryny.

Jeśli próbujesz uzyskać jakość. edu linki zwrotne do Twojej witryny, ten post będzie dla ciebie cenny, ponieważ gromadzę tutaj wszystkie najbardziej popularne techniki budowania linków handlowych.

edu backlink

Korzyści z. edu linki

  • Google wysoko ceni wszystkich edu. domeny, a następnie przyciągną twoją witrynę jako wysoce doborową, jeśli uzyskasz zewnętrzne linki z tych domen;
  • Wszystkie edukacyjne źródła internetowe mają wysoką jakość i mają wartość dla użytkowników;
  • Umieszczanie linku. edu domain, dostaniesz dużo ukierunkowanego ruchu, który łatwo będzie przekonwertować;
  • Zdobądź wartość i prawdę o stronie.

Jak budować jakość. edu linki zwrotne?

  • Dostarczaj stypendia

Aby nawiązać dobre relacje z uniwersytetami i szkołami wyższymi, możesz zapewnić swoim studentom stypendia i stypendia.

Możesz rozpocząć przeszukiwanie internetowe instytucji edukacyjnych za pośrednictwem Google lub innych lokalnych kanałów, które mogą dostarczyć ci istotnych informacji do zapytania. Upewnij się, że wybrana instytucja edukacyjna ma wielu odwiedzających lub pyta, czy uniwersytet lub szkoła ma społeczność. Dotrzyj do osób odpowiedzialnych za te społeczności. Na podstawie Twojej branży lub sprzedawanych produktów możesz zapewnić. edu zasobów o różnych korzyściach w zamian za linki zwrotne. Na przykład, jeśli sprzedajesz sprzęt sportowy, możesz zaoferować stypendium studentom, którzy specjalizują się w sporcie. Jeśli jesteś w stanie uzyskać garść wstecznego łącza. źródło internetowe edu, które jest przynajmniej względnie istotne dla twojej nisz rynkowej, wtedy dodajesz więcej wartości do swojego profilu wstecznego.

  • Zapewnij zniżki dla studentów

Jeśli sprzedajesz niektóre produkty, które mogą być przydatne dla uczniów w ich codziennych potrzebach, możesz spróbować uzyskać zwrotne linki w zamian za zniżki. Zapewnij uczniom unikalne propozycje i prezenty. Twoje produkty mogą być stacjonarne lub projekty oprogramowania, które mogą pomóc uczniom w kontynuowaniu ich kursu. Musisz poprosić dziekana uniwersytetu o opublikowanie swojej oferty na stronie internetowej instytucji.

trust backlinks

  • Utwórz treści, które będą zainteresowane studentami

Nie otrzymasz wysokiej jakości linków zwrotnych, zwłaszcza z. witryny edu, jeśli zawartość Twojej witryny ma jakąkolwiek wartość dla czytelników. Nikt nie chce na pewno czytać brzydkich treści.

Większość instytucji edukacyjnych prowadzi blogi dla studentów. Możesz poprosić o opublikowanie artykułów na ten temat na blogu lub opublikowanie inteligentnych odpowiedzi na pytania ucznia Source .

December 22, 2017