Back to Question Center
0

Czy powinienem rozpocząć budowanie linków z katalogami, aby przesłać stronę z linkami zwrotnymi przed cokolwiek innego?

1 answers:

W dzisiejszych czasach główne czynniki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych stały się o wiele bardziej wyrafinowane niż jakikolwiek inny sposób na SEO strony. W rzeczywistości budowanie linków wysokiej jakości (w tym działania konieczne do przesłania witryny do linków zwrotnych) jest ściśle związane z pozycjonowaniem strony poza witryną, będąc istotną częścią kompletnej łamigłówki o rankingach wyszukiwarek w skali. Oznacza to, że każda strona internetowa lub blog powinien mieć silny profil wsteczny, przyczyniający się do ogólnego wzrostu pod względem budowania wysokiego autorytetu, jak również ostateczny cel dominacji nad Google'owymi SERPami. Oczywiście lwią część strategii budowania linków zwykle wymaga dużo czasu, a czasami może nawet wymagać niewielkiej inwestycji gotówkowej. Niemniej jednak, posiadanie silnego profilu łączy jest i tak godne, co zawsze się opłaca, szczególnie z punktu widzenia długoterminowej perspektywy - pc repair in my area.

Szybkie wygrane dla twojego budowania linków

Jak już powiedziałem, budowanie profilu linków jakości powinno należeć do twoich najważniejszych priorytetów. Oczywiście, jeśli zdecydujesz się na przesłanie strony internetowej do linków zwrotnych lub nawet już wszystko na miejscu - dobrze dla ciebie! Ale to nie wystarczy, aby cieszyć się miłym kickstartem dla profilu wstecznego witryny. Czy próbowałeś używać zarówno branżowych, jak i lokalnych katalogów biznesowych do przesyłania linków zwrotnych? A jeśli wciąż zastanawiasz się nad tym, co podejść, aby spróbować najpierw - oto one. Poniżej przedstawię topowe taktyki budowania linków, które mogą szybko dostarczyć Ci wymierne wyniki w SEO.

Lokalne katalogi biznesowe

Nie trzeba dodawać, że używanie lokalnych katalogów do przesyłania linków zwrotnych jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na rozpoczęcie tworzenia linków zwrotnych. Jeśli pracujesz z tymi podstawami od najwcześniejszego okresu po uruchomieniu swojej witryny lub blogu - jesteś już na dobrej drodze. Nie wahaj się poświęcić trochę czasu i wysiłku, aby upewnić się, że jesteś na liście wszystkich głównych lokalnych katalogów. Uwzględnij wszystkie niezbędne informacje, takie jak lokalizacja firmy, godziny pracy, dane kontaktowe itp. W ten sposób zyskasz nie tylko cenne linki zwrotne, ale także poprawisz widoczność online dla lokalnych użytkowników, a także ogólną wydajność Twojej firmy w skali.

Katalogi branżowe

Spójrzmy prawdzie w oczy - ten typ katalogów biznesowych może wydawać się nieuchwytny, szczególnie w porównaniu z ogólnymi wykazami firm.Niemniej jednak, katalogów branżowych nie należy nigdy lekceważyć, ponieważ są one wciąż świetnym sposobem na wzmocnienie potencjału budowania linków po uruchomieniu witryny lub bloga. Pamiętaj jednak, że przesłanie do tych katalogów zajęłoby trochę więcej czasu, ale nie bój się. Najczęściej takie aukcje będą wymagały ukończenia procedury rejestracji, zanim ostatecznie prześlesz stronę z linkami zwrotnymi - ale Twoje przewidywalne korzyści warte są każdego wysiłku spędzonego tam, na pewno.

Dolna linia

Poszukując możliwości budowania linków z katalogami internetowymi, pamiętaj, że wszystkie informacje biznesowe powinny być skonsolidowane i w pełni dopasowane do każdego niszczenia danych biznesowych wymienionych w innym miejscu. Sieć. W przeciwnym razie możesz napotkać pewne problemy ze strony głównych wyszukiwarek, a także odpowiednią procedurę indeksowania. W końcu pracuj wytrwale i upewnij się, że masz podwójną kontrolę, że jesteś w odpowiednim i całkowicie istotnym miejscu, zanim wykonasz każdą procedurę składania, aby uzyskać zasłużone zwrotne linki w zamian.

December 22, 2017