Back to Question Center
0

Czy możesz pomóc mi zrozumieć główne zalety witryn o wysokim PR dla linków zwrotnych?

1 answers:

Oczywiście, jeśli chcesz cieszyć się rzeczywistym, wymiernym postępem w SEO, konieczne jest zbudowanie profilu linków o wysokiej jakości do Twojej witryny lub bloga. W dzisiejszych czasach istnieją trzy główne czynniki, które czynią "idealny" profil linków wstecznych - ich znaczenie, różnorodność i jakość. Wygląda na to, że wszystkie linki wysokiej jakości są budowane w naturalny sposób i pochodzą tylko z zaufanych źródeł o wysokim rankingu PageRank, domain authority, organach stron itp.Ale czy to oznacza, że ​​musisz wybierać tylko strony o wysokim PR dla linków zwrotnych?

Uważam, że nie, nie ma - planning de gestion du temps de travail gratuit. Dlaczego tak? Tylko dlatego, że prawdziwe rzeczy są nieco bardziej złożone. Mam na myśli to, że posiadanie tak wielu stron internetowych o wysokim priorytecie dla linków zwrotnych, jak to tylko możliwe, nigdy nie pozwoli ci się nigdzie dostać. Poważnie, możemy łatwo uzyskać nowe łącze wsteczne PR9, a może nawet PR10, na przykład z WordPress. Wszystko można wykonać w kilka minut - i gotowe. Czy więc takie linki byłyby korzystne, jak myślisz? W rzeczywistości nic nie sprawdza poprawności nowo umieszczonego łącza zwrotnego. Mam na myśli to, że każde oddzielne łącze zwrotne byłoby prawie puste i nieważne, chyba że stanie się organiczną częścią dobrze zdywersyfikowanego profilu linków. Dlatego polecam obstawianie na wiele sposobów, aby budować linki z wieloma biegunami miejsc, które powinny mieć wiele różnych wskaźników, oczywiście z uwzględnieniem ich nierównych wyników w rankingu PageRank.

Mimo to nadal bardzo ważne jest posiadanie wystarczającej liczby witryn o wysokim PR dla linków zwrotnych. Chodzi o to, że główne wyszukiwarki takie jak Google używają zestawu trzech głównych czynników (tj. mi. , trafność, różnorodność i jakość - częściowo dzięki własności PR) w celu określenia rzeczywistej wagi i ważności każdego linku wstecznego w profilu Twojej witryny. Rozważ następujące główne zalety korzystania z witryn o wysokim PR dla linków zwrotnych. Pamiętaj jednak, że będziesz mógł cieszyć się nimi tylko wtedy, gdy masz wysokiej jakości i czysto istotne treści.

Główne zalety wysokiej PR Linki wsteczne:

  • Rzetelny wygląd witryny lub bloga, z punktu widzenia głównych wyszukiwarek takich jak Google samej siebie, a także Yahoo i Bing.
  • Potencjalnie większy ruch przyciągnął do Państwa stron internetowych, oczywiście biorąc pod uwagę, że wasza najwyższej jakości i czysto istotna treść jest wystarczająca, aby przyciągnąć pewne zainteresowanie ze strony prawdziwych użytkowników, którzy w końcu płacą za wizytę w waszej witrynie lub blogu.
  • Silniejszy autorytet i zaufanie ze strony innych autorytatywnych źródeł, łączących się ze źródłami internetowymi o wysokim rankingu PageRank, zostanie uznane przez Google za znaczący pozytywny sygnał w rankingu, co sprawi, że Twoja witryna lub blog będzie wart więcej SERPs.
  • Wysoka pozycja w rankingu wyszukiwania daje dobry potencjał do pompowania zwiększonego ruchu w sieci, co w efekcie pokazuje zielone światło dla szerszej ekspozycji w wyszukiwaniu online, jednocześnie zamieniając potencjalnych klientów w prawdziwe, ostatecznie kończąc do zwiększenia sprzedaży na dużą skalę.
  • Stworzyć lepszą świadomość publiczną, często poprawiając swoją obecność w Internecie i przyczyniając się do bardziej znanej marki swojej firmy.
December 22, 2017