Back to Question Center
0

Czy możesz pomóc mi zrozumieć główne zalety witryn o wysokim PR dla linków zwrotnych?

1 answers:

Oczywiście, jeśli chcesz cieszyć się rzeczywistym, wymiernym postępem w SEO, konieczne jest zbudowanie profilu linków o wysokiej jakości do Twojej witryny lub bloga. W dzisiejszych czasach istnieją trzy główne czynniki, które czynią "idealny" profil linków wstecznych - ich znaczenie, różnorodność i jakość. Wygląda na to, że wszystkie linki wysokiej jakości są budowane w naturalny sposób i pochodzą tylko z zaufanych źródeł o wysokim rankingu PageRank, domain authority, organach stron itp.Ale czy to oznacza, że ​​musisz wybierać tylko strony o wysokim PR dla linków zwrotnych?

Uważam, że nie, nie ma. Dlaczego tak? Tylko dlatego, że prawdziwe rzeczy są nieco bardziej złożone. Mam na myśli to, że posiadanie tak wielu stron internetowych o wysokim priorytecie dla linków zwrotnych, jak to tylko możliwe, nigdy nie pozwoli ci się nigdzie dostać - download free design. Poważnie, możemy łatwo uzyskać nowe łącze wsteczne PR9, a może nawet PR10, na przykład z WordPress. Wszystko można wykonać w kilka minut - i gotowe. Czy więc takie linki byłyby korzystne, jak myślisz? W rzeczywistości nic nie sprawdza poprawności nowo umieszczonego łącza zwrotnego. Mam na myśli to, że każde oddzielne łącze zwrotne byłoby prawie puste i nieważne, chyba że stanie się organiczną częścią dobrze zdywersyfikowanego profilu linków. Dlatego polecam obstawianie na wiele sposobów, aby budować linki z wieloma biegunami miejsc, które powinny mieć wiele różnych wskaźników, oczywiście z uwzględnieniem ich nierównych wyników w rankingu PageRank.

Mimo to nadal bardzo ważne jest posiadanie wystarczającej liczby witryn o wysokim PR dla linków zwrotnych. Chodzi o to, że główne wyszukiwarki takie jak Google używają zestawu trzech głównych czynników (tj. mi. , trafność, różnorodność i jakość - częściowo dzięki własności PR) w celu określenia rzeczywistej wagi i ważności każdego linku wstecznego w profilu Twojej witryny. Rozważ następujące główne zalety korzystania z witryn o wysokim PR dla linków zwrotnych. Pamiętaj jednak, że będziesz mógł cieszyć się nimi tylko wtedy, gdy masz wysokiej jakości i czysto istotne treści.

Główne zalety wysokiej PR Linki wsteczne:

  • Rzetelny wygląd witryny lub bloga, z punktu widzenia głównych wyszukiwarek takich jak Google samej siebie, a także Yahoo i Bing.
  • Potencjalnie większy ruch przyciągnął do Państwa stron internetowych, oczywiście biorąc pod uwagę, że wasza najwyższej jakości i czysto istotna treść jest wystarczająca, aby przyciągnąć pewne zainteresowanie ze strony prawdziwych użytkowników, którzy w końcu płacą za wizytę w waszej witrynie lub blogu.
  • Silniejszy autorytet i zaufanie ze strony innych autorytatywnych źródeł, łączących się ze źródłami internetowymi o wysokim rankingu PageRank, zostanie uznane przez Google za znaczący pozytywny sygnał w rankingu, co sprawi, że Twoja witryna lub blog będzie wart więcej SERPs.
  • Wysoka pozycja w rankingu wyszukiwania daje dobry potencjał do pompowania zwiększonego ruchu w sieci, co w efekcie pokazuje zielone światło dla szerszej ekspozycji w wyszukiwaniu online, jednocześnie zamieniając potencjalnych klientów w prawdziwe, ostatecznie kończąc do zwiększenia sprzedaży na dużą skalę.
  • Stworzyć lepszą świadomość publiczną, często poprawiając swoją obecność w Internecie i przyczyniając się do bardziej znanej marki swojej firmy.
December 22, 2017