Back to Question Center
0

Jaki jest najlepszy sposób na zdobywanie zewnętrznych linków do SEO?

1 answers:

Spójrzmy prawdzie w oczy - budowanie zewnętrznych linków do SEO jest jednym z podstawowych składników, dzięki którym Twoja witryna lub blog może lepiej eksponować w Internecie. Ale zanim zaczniesz, rozważ tę paskudną prawdę o budowaniu ich w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Tak więc upewnij się, że jesteś gotowy z następującymi podstawami, zanim będziesz mógł rozsądnie kontynuować pozyskiwanie zewnętrznych linków do SEO:

 • Powinieneś mieć zoptymalizowaną stronę internetową lub blog na poziomie technicznym.
 • Powinieneś zbudować solidną architekturę strony.
 • Powinieneś zainwestować swój czas i wysiłek w czysto unikalną treść, która zapewnia wartość - cloud based computing services in portland.

Oto niektóre z najlepszych sposobów na zarabianie na zewnętrznych linkach do SEO:

1. Wybierz narzędzie do sprawdzania poprawnych linków, takie jak Analizator Semitali, Screaming Frog SEO Pająk, Eksplorator Open Site Moz - Testowałem je na praktyce na kilku stronach internetowych i blogach. Dobrze radzi sobie z naprawianiem wszystkich błędów technicznych, które mogą mieć wpływ na dobre wrażenia użytkownika dzięki następującym wzorcom:

 • Szybkość ładowania strony.
 • Mobilny responsywny projekt strony i doświadczenie użytkownika.
 • Powielona zawartość strony internetowej, a także powielone metadane.
 • 302 przekierowania i przekierowania łańcuchów.
 • 404 błędy i pozostałe błędy kanoniczne.
 • Niewłaściwe korzystanie z zewnętrznych linków wstecznych i dyrektyw SEO (np. sol. , noindex, nofollow).

2. Skoncentruj się na potrzebach użytkownika, a nie tylko manipulując algorytmem wyszukiwania Google. Chodzi o to, że twoje treści MUSZĄ przynieść prawdziwą wartość i proszę użytkownika. W ten sposób inwestując swój czas i wysiłek w budowanie zewnętrznych linków do SEO - czerpiąc je naturalnie z treści - upewnij się, że nie masz co najmniej następujących problemów:

 • Twoje treści nie odpowiadają prawdziwy użytkownik (zbyt długie lub nudne pisma, które raczej nie odpowiadałyby głównym potrzebom wyszukiwarek na żywo).
 • Nieaktualna zawartość (pamiętaj - Twoja witryna lub blog ma się dobrze bawić i pomóc użytkownikowi bardziej niż niszowym konkurentom).
 • Niewystarczające dogłębne badanie danych (oczywiście posiadanie dużego autorytetu może być w porządku, aby znaleźć się na szczycie wyszukiwarki Google, ale wciąż zdecydowanie nie wystarcza, aby wygrać).
 • Brak czytelności i osobowości (rozważ tworzenie własnych studiów przypadku, atrakcyjnych arkuszy kalkulacyjnych, infografik i innych cennych treści przyciągających uwagę docelowych odbiorców).
  Słaba atrakcyjność wizualna (ułatwiaj czytanie za pomocą wypunktowania, drobnych nagłówków i list opisowych, używaj jedynie znośnych bloków tekstów, atrakcyjnych nagłówków i obrazów, a także atrakcyjnych wizualnie czcionek i dopasowanych tła).

3. Jedynym sposobem na pozyskanie zewnętrznych linków do SEO w sposób organiczny jest budowanie relacji. Spójrzmy prawdzie w oczy - twoja strona internetowa lub blog nie jest odległą wyspą oddzieloną przez wody oceanu. Tylko dobrze zbudowane połączenia i zdrowe relacje mogą prowadzić do zdobywania mocniejszych linków wstecznych i rozpowszechniania się w Internecie. Aby czerpać korzyści z procesu działającego niemal samodzielnie, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:

 • Zaoszczędzanie dużej części treści może pozwolić nie tylko na otrzymywanie w zamian więcej linków zwrotnych wskazujących witrynę lub bloga, ale także Pomóż swojej witrynie lub blogowi wygenerować więcej potencjalnych klientów, udziałów, itp.
 • Nawiązanie ścisłych i wzajemnie korzystnych relacji z autorami wpływów i czołowymi blogerami. Nigdy nie ograniczaj się do tego irytującego i często bezużytecznego kontaktu za pośrednictwem zimnych e-maili.
 • Pisanie przemyślanych i czysto istotnych komentarzy na najczęściej odwiedzanych blogach lub najpopularniejszych stronach internetowych w Twojej branży biznesowej lub na niszy rynkowej.
 • Przekształcanie witryny lub bloga w dość godną pożałowania wartość, na pewno wartą otrzymania wartościowych linków zwrotnych. Chodzi mi o to, że możesz zrobić przysługę z własnymi artykułami, postami lub cennymi blogami gości w najgorętszych lub najbardziej pożądanych tematach - tylko po to, aby naturalnie promować swoje treści i stać się widocznym dla jak największej liczby zainteresowanych użytkowników w Internecie.

Podsumowując, pamiętaj, że Twoim ostatecznym celem jest cieszenie się niezliczonymi komentarzami i udostępnianiem za pośrednictwem popularnych mediów społecznościowych - w kilka godzin po opublikowaniu najnowszej aktualizacji, świeżego strzępu treści lub zupełnie nowego produkt lub usługa. Dlatego zalecam zagłębienie się w szeroki temat promocji treści dla przyszłych badań. To na pewno się opłaci, jestem tego pewien.

December 22, 2017