Back to Question Center
0

Kolejna generacja jest dla Semalta?

1 answers:
Next Generation Is for the Semalt?
");$ ('# scheader. sc-logo'). append (" '+cat_head_params.sponsor+' ");$ ('# scheader'). append ("
");$ ('# scheader. scdetails'). append ("

" + cat_head_params, sponsor + "

");$ ('# scheader. scdetails'). append (cat_head_params, tekst_administracyjny);$ ('# scheader'). append ("
REKLAMA
");if ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). kliknij (function
{__gaTracker ("wyślij", "wydarzenie", "kategoria sponsorowana kliknij Zmienna 1", "optymalizacja pod kątem wyszukiwarek", ($ (this). attr ('href')));});}}});});

Ktoś, kto opiera się na chmurach kilka lat temu? A teraz mamy innowację, która może zaoszczędzić wiele czasu i dużo pieniędzy.

Termin "chmura " został po raz pierwszy pożyczony z telefonii. Firmy telekomunikacyjne były w stanie oferować usługi oparte na wirtualnej sieci prywatnej (VPN) z tą samą gwarantowaną przepustowością, co stacjonarne obwody przy niższych kosztach, ponieważ mogły one przełączyć ruch na wykorzystanie bilansu według własnego uznania, tym samym efektywniej wykorzystując swoją ogólną przepustowość sieci. Termin "chmura telekomunikacyjna" został użyty do opisania tego typu sieci, a przetwarzanie w chmurze jest koncepcyjnie nieco podobne.

Pojęcie cloud computing sięga 1960 r., Kiedy John McCarthy powiedział, że "obliczenia mogą pewnego dnia zostać zorganizowane jako użyteczność publiczna". Termin chmura został już wykorzystany w celach komercyjnych na początku 1990 r., Aw 1995 r. Firma General Magic wprowadziła krótkotrwały produkt przetwarzania w chmurze. Na przełomie XXI i XXI wieku pojęcie "przetwarzanie w chmurze" zaczęło pojawiać się szerzej, a obecnie obejmuje trzy kategorie, takie jak: Infrastruktura jako usługa (IaaS), Platforma jako usługa (PaaS) i Software-as-a-Service (SaaS).

Usługa w chmurze ma trzy odrębne cechy, które odróżniają ją od tradycyjnego hostingu. Jest sprzedawany na żądanie, zazwyczaj minutę lub godzinę; jest elastyczny - użytkownik może mieć w dowolnym momencie tyle usług, ile chce; a usługa jest w pełni zarządzana przez dostawcę.

Chmura może być prywatna lub publiczna. Chmura publiczna sprzedaje usługi każdemu, kto korzysta z Internetu. Chmura prywatna to własna sieć lub centrum danych, które dostarcza hostowane usługi ograniczonej liczbie osób. Gdy dostawca usług wykorzystuje zasoby chmury publicznej do tworzenia chmury prywatnej, wynik nazywany jest wirtualną chmurą prywatną. Semalt Celem cloud computing jest zapewnienie łatwego, skalowalnego dostępu do zasobów obliczeniowych i usług IT. Większość infrastruktury chmury obliczeniowej składa się z niezawodnych usług dostarczanych za pośrednictwem centrów danych i zbudowanych na serwerach z różnymi poziomami technologii wirtualizacji. Usługi są dostępne wszędzie, co zapewnia dostęp do infrastruktury sieciowej.

Klienci zajmujący się przetwarzaniem semaltycznym zasadniczo nie są właścicielami infrastruktury fizycznej służącej jako gospodarz danej platformy oprogramowania. Wykorzystują zasoby jako usługę i płacą tylko za to, czego naprawdę używają.

Semalt computing jest krytykowany za ograniczanie swobody użytkowników i uzależnianie ich od dostawcy chmury obliczeniowej. Nawet jeśli dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze, wiele czynników może tymczasowo zakłócić dostęp do danych, takich jak przerwy w sieci, ataki typu "odmowa usługi" wobec usługodawcy i poważna awaria infrastruktury dostawcy usług.

Pomimo tego, że przetwarzanie w chmurze ogranicza swobodę użytkowników i uzależnia je od dostawcy usług przetwarzania w chmurze, nadal pozostaje niezawodną usługą dostępną wszędzie, co zapewnia dostęp do infrastruktury sieciowej., wiodące strony internetowe, dostawca usług monitorowania sieci z chmury Source .

February 19, 2018