Back to Question Center
0

Czy możesz pokazać mi jakiś praktyczny sposób tworzenia linków wstecznych z witrynami EDU?

1 answers:

Nie trzeba dodawać, że nawet pojedyncze łącze zwrotne do witryny EDU może być bardziej wartościowe dla Twojej witryny lub bloga, niż zestaw normalnych z wysokim wynikiem PageRank. Niestety, łączenie się ze źródłami edukacyjnymi nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Ale mam kilka metod pracy, aby ukończyć zadanie - w wyniku tworzenia wysokiej jakości treści edukacyjnych, aby uzyskać zasłużony zwrotny link z domeny dot EDU. Poniżej opiszę ten schemat krok po kroku - grain storage monitoring systems.

Wytwarzanie wysokiej jakości treści edukacyjnych

  1. Możesz uzyskać link wsteczny ze strony internetowej EDU - rozwijając dobre relacje, na przykład z uniwersytetami lub uczelniami, aby zaoferować im kawałek treści dźwiękowej do tego. Zauważ jednak, że wykonanie tego przez ciebie będzie czasochłonnym zadaniem. Dlatego zanim zaczniesz cokolwiek innego, będziesz musiał dobrze przemyśleć, czy potrafisz napisać wysokiej jakości treści edukacyjne samemu, lub powierzyć to zawodowym pisarzom - albo zlecić je wykwalifikowanym freelancerom, albo rozważyć zatrudnienie w pełni wykwalifikowanego specjalisty ds. Marketingu treści.
  1. Oczywiście istnieją inne opcjonalne sposoby, które prawdopodobnie zajęłyby nieco mniej czasu. Jednak większość z nich można łatwo zinterpretować jako spam, jeśli nie zostanie wykonana w całości. Sądzę, że lepiej spróbować zdobyć link do strony internetowej EDU z wysoką jakością treści.
  1. Skoncentruj się na stworzeniu wysokiej jakości i unikalnego artykułu, który będzie dość atrakcyjny dla docelowej grupy odbiorców - tym razem najprawdopodobniej poradzisz sobie ze studentami, tutorami lub personelem członkowie odpowiedzialni. Robiąc to, pamiętaj, że powinieneś dostarczyć treści eksperckie, które mogą być faktycznie użyte do celów edukacyjnych - to będzie wymagało przeprowadzenia dogłębnych badań lub przynajmniej zestawu cennych umiejętności życiowych.

Nadszedł czas, aby przejść do biznesu i rozpocząć zasięg. Istnieje kilka praktycznych sposobów rozwijania dobrych relacji z właściwymi ludźmi. Oto, jak możesz ich zachęcić do zamieszczenia swoich ekspertów i odnośników do Twojej witryny lub bloga:

Utwórz projekt

Przede wszystkim zalecam rozważenie opracowania korzystnego dla obu stron projektu, na przykład we współpracy z profesorami uniwersytetu lub college'u. Wszystko, czego potrzebujesz, to po prostu dowiedzieć się, jakie tematy będą najbardziej aktualne i mają dla nich wysoką wartość - zarówno nauczyciele, jak i lokalne stadniny. W ten sposób, mając wszystko uzgodnione z góry - możesz rozpocząć pisanie treści edukacyjnych, które zostaną opublikowane na zatwierdzonej do tego celu stronie klasy.

Partnerstwo charytatywne

Następnie spróbuj założyć partnerstwo charytatywne - poważnie, jest wiele szkół wyższych zawsze gotowych i gotowych opublikować dla swoich sponsorów. Wszystko, czego potrzebujesz, to zaoferować obopólnie korzystną ofertę - upewnij się, że Twoje treści odnoszą się do właściwych kwestii, takich jak bieżące partnerstwo lub inne dyskusje na uczelni, które wymagają szerokiej publicznej uwagi.

University Blogging Community

Równie dobrze możesz skontaktować się z najlepszymi blogerami uniwersyteckimi - i po prostu sugerować umieszczanie postów na blogu na swoich stronach edukacyjnych, aby uzyskać link wsteczny z domeny dot EDU. Po prostu zastanów się, jak możesz ich uszczęśliwić, publikując swoje treści. Rozważ skorzystanie z profesjonalnej wiedzy, porad w zakresie poszukiwania pracy, kontaktów podyplomowych lub historii sukcesu itp.

Wnioski

Śledzenie każdego ostatniego łącza zwrotnego na stronach internetowych EDU po jego uruchomieniu. Jednocześnie polecam "pingowanie" źródła każdego nowo utworzonego linku przy pomocy pingmyurl. com lub inne podobne narzędzia internetowe. Spowoduje to wywołanie robotów indeksujących wyszukiwania, aby nowe linki wsteczne były wyświetlane szybciej, a tym samym o zdecydowanie szybszą promocję w rankingu.

December 22, 2017