Back to Question Center
0

Jak prawidłowo utworzyć backlinki dofollow?

1 answers:

Linki wsteczne są niezbędne dla wszelkich firm internetowych. Webmasterzy bardzo potrzebują linków zwrotnych do swoich stron internetowych, ponieważ mogą przyczynić się do SEO i podnieść rangę witryny. W tym świetle ostatnich aktualizacji rankingu Google właściciele witryn obawiają się tworzyć linki zwrotne niskiej jakości, ponieważ może to spowodować spadek rankingów i inne podsekcje sankcji Google. Dlatego wszyscy webmasterzy szukają źródeł internetowych o wysokim PR, aby tworzyć na nich linki zwrotne. Liczba takich autorytatywnych źródeł internetowych jest ograniczona i trudno jest uzyskać od nich możliwości budowania linków - how to get high pr. Jeśli jednak nie jest możliwe, aby Twoja firma nawiązała relacje biznesowe z wysokimi witrynami PR, nie jest to powód do angażowania się w techniki budowania linków ze spamem.Zamiast tego powinieneś poszukać innych, bardziej skomplikowanych sposobów na tworzenie wysokich linków PR. W tym artykule omówimy, jak uzyskać linki zwrotne z witryny Wiki PR10.


Z biegiem lat Wikipedia stała się dużym problemem dla większości marketerów, ponieważ prawie niemożliwe jest nadwyżki tego źródła w Google. Jednak ten wieczny konkurent może przynieść korzyści dla twojego biznesu w postaci wysokiej jakości linków przychodzących. Wikipedia może być używana przez sprzedawców treści zarówno do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, jak i do udziału w misji największego źródła edukacyjnego na świecie.

Ludzie często błędnie rozumieją rolę linków wstecznych w Wikipedii. Większość z nich uważa, że ​​wystarczy dodać link do sekcji "linki zewnętrzne", jeśli treść jest odpowiednia dla ich branży internetowej. Jednak w rzeczywistości nie daje żadnego efektu. Jeśli masz inteligentne podejście do dodawania linków do Wikipedii, przyniesie Ci to wiele pozytywnych wyników. Wręcz przeciwnie, może powodować wiele problemów, w tym umieszczenie dodanej domeny jako spamu i zbanowanie z Wikipedii.

W tym artykule podzielę się z Wami kilkoma najlepszymi praktykami dotyczącymi linków zwrotnych w Wikipedii. Tak więc, jeśli zostanie to zrobione poprawnie, nadal może być wielką korzyścią dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek w witrynie.

W jaki sposób zmieniły się linki wsteczne w Wikipedii w ciągu ostatniej dekady?

Wikipedia została uruchomiona w 2001 roku jako największe edukacyjne źródło internetowe na świecie. W tym czasie zakup linków zwrotnych i inne techniki budowania linków spamowych nie były tak popularne. Dlatego pozwolono wszystkim na tworzenie doflinków wstecznych w Wikipedii. Jednak przy dużym obciążeniu Wikipedii i jego wstecznych stronach, webmasterzy szybko przyspieszyli efekt SEO. Od tego czasu Wikipedia zmieniła podejście do tworzenia podlinkowanych linków zwrotnych na swoich stronach. Aby zapobiec masowym atakom spamowym i naruszeniom wytycznych Google, Wikipedia umożliwia umieszczanie tylko linków nofollow, które nie przesyłają żadnego soku linku. Co więcej, Wikipedia tworzy listę rezerwową w celu blokowania domen uznawanych za spam.

Mimo że linki zwrotne nofollow mają mniejszy wpływ na SEO niż dofollow, backlinki Wikipedii wciąż należą do najbardziej pożądanych na rynku cyfrowym. Można to wytłumaczyć wysoką wartością PageRank tego źródła i podejściem Google do linków z tego źródła.

December 22, 2017