Back to Question Center
0

Semalt Review: Web Data Skrobanie Narzędzia, które mogą naprawdę pomóc

1 answers:

Wiemy, że skrobanie w Internecie jest skomplikowane technika polegająca na kierowaniu i wydobywaniu informacji z różnych stron internetowych. Większość firm zależy od danych, a proste narzędzie do skanowania stron internetowych może rozwiązać różne problemy związane z danymi, zapewniając nam bardziej dynamiczną i przydatną treść.

Wymierne korzyści z narzędzi do skrobania stron internetowych są łatwe w użyciu i mogą wydobywać dokładne dane w ciągu kilku sekund. Niektóre opcje są bezpłatne, a pozostałe są płatne. Narzędzia do zdrapywania stron internetowych różnią się od siebie w zależności od ich funkcji, opcji i możliwości przenoszenia. Niektóre z nich wymagają kodów, podczas gdy inne nie wymagają umiejętności programowania - site hospedagem imagem gratis.

1. ParseHub

ParseHub obsługuje pliki cookie, przekierowania, JavaScript i AJAX, aby przeszukiwać i ocierać wiele stron internetowych. Może identyfikować i wyodrębniać informacje, dzięki swojej technologii uczenia maszynowego, aby było to możliwe. ParseHub to najfajniejsze i najbardziej zalecane narzędzie do zdrapywania danych internetowych do tej pory, generujące pliki wyjściowe w różnych formatach. Jest idealny dla użytkowników systemów Linux i Windows i jest darmową aplikacją internetową z pięcioma opcjami indeksowania.

2. Agenty

Niezależnie od tego, czy szukasz dużej ilości danych, czy zaplanowałeś projekty indeksowania stron internetowych, Agenty wykona dla Ciebie wiele zadań. Za pomocą tego narzędzia można uruchamiać jednocześnie różne zadania skrobania i skrobać duże ilości danych. Dostarcza skasowane dane w formatach JSON, TSV i CSV i wykorzystuje interfejsy API do automatyzacji gromadzenia danych w wybranym języku programowania. Jego darmowa wersja ma ograniczoną liczbę opcji, więc możesz skorzystać z płatnej wersji, która jest objęta gwarancją zwrotu pieniędzy.

3. CloudScrape

CloudScrape to kolejne narzędzie do skanowania danych internetowych, które obsługuje ogromną kolekcję danych i nie wymaga pobierania. Ta oparta na przeglądarce aplikacja może łatwo skonfigurować swoje roboty i wyodrębnić dla Ciebie dane w czasie rzeczywistym. Później możesz zapisać wyodrębnione dane na Dysku i skrzynce Google. net lub wyeksportować go jako CSV i JSON.

4. Datahut

Datahut to wysoce skalowalne, elastyczne i ekologiczne narzędzie do ekstrakcji danych internetowych dla wszystkich potrzeb danych. Możesz uzyskać dokładne informacje w rozsądnych cenach i 100% gwarancji zwrotu pieniędzy. Należy pamiętać, że nie ma bezpłatnej wersji Datahut, ale jej wersja premium jest niedroga i odpowiednia dla startupów i firm o ustalonej pozycji. Gromadzi dane z wielu witryn i gromadzi dla Ciebie produkty, treści, obrazy i profile.

5. Webhouse. io

Webhouse. io to aplikacja internetowa, która zapewnia bezpośredni i łatwy dostęp do danych strukturalnych i wykorzystuje technologię indeksowania sieciowego do wykonywania różnych funkcji. Ma możliwość indeksowania witryny i pobierania danych z różnych stron internetowych w ponad 200 językach. Obsługuje pliki RSS, JSON, HTML i XML.

6. Fivetran

Jednym z najlepszych narzędzi do skrobania danych jest Fivetran. Jest to potężny i niezawodny ekstraktor danych i oszczędza energię i czas. W danym momencie Fivetran może wydobywać od 100 do 100000 stron internetowych bez żadnego problemu.

December 22, 2017