Back to Question Center
0

Jak linki wsteczne PR6 mogą wpływać na SEO Twojej strony?

1 answers:

Każdy wie, że najlepszym źródłem do budowania jakości linków przychodzących są wysokie domeny PageRank. Służą one do zwiększenia optymalizacji Twojej wyszukiwarki i zmiany pozycji na stronie wyników wyszukiwania.

Przed rozpoczęciem tworzenia profilu wstecznego musisz przeszukać i zbadać witryny PR6, PR7 i inne witryny wyszukiwarek. PageRank to istotny czynnik rankingowy, który pokazuje autorytet witryny - technology managed services. Służy do pomiaru ważności strony internetowej, licząc liczbę i jakość linków, które ją wskazują. Innymi słowy, jest to kompleksowy system oceniania przyjęty przez Google w celu uszeregowania witryn w sieci. Minimalny PageRank wynosi zero, a maksymalny to dziesięć. W naszych czasach funkcja PageRank nie służy jako jedyny pomiar sukcesu witryny. Nie gwarantuje to wyższego rankingu wyszukiwania ani zwiększenia ruchu.

Jednak uzyskanie linków zwrotnych z witryn o wysokim PR jest nadal istotne dla poprawy profilu budowania linków. Nagrody Google to tylko renomowane i długo istniejące źródła internetowe o wysokim rankingu PageRank. Dlatego tworzenie linków zwrotnych powie Google o wartości Twojej treści. Jeśli Twój profil linków składa się z linków PR6 - PR10, będziesz mieć pozycję w Google TOP.

Techniki uzyskiwania wstecznych PR6

  • Pożycz swoje linki zwrotne konkurenta

Jesteś nie tylko jeden webmaster w Twojej niszy, który chce stworzyć dobry profil linków. Większość TOP internetowych źródeł w twojej niszy ma silne kampanie budujące link i ciągle poszukuje nowych możliwości budowania linków. Wierzcie lub nie, możecie czerpać korzyści z backlinków konkurencji. Zrobili dla ciebie wszystkie prace związane z budowaniem linków. Tak więc wszystko, czego potrzebujesz, to wciąż linki zwrotne konkurentów z ramami RLR.

Musisz przeprowadzić badania konkurencji i dowiedzieć się, w jaki sposób twoi główni konkurenci budują linki. I na koniec musisz powtórzyć lub pożyczyć swoją taktykę. Możesz skontaktować się ze źródłami, z których Twoi konkurenci utworzyli swoje linki, i zapytać o możliwości budowania linków w Twojej domenie.

  • Podejście do drapacza chmur

Prawdopodobnie słyszałeś o tej skutecznej technice budowania linków wprowadzonej przez genialnego specjalistę od SEO Briana Dean'a. Jest to proste, ale zapewnia webmasterom doskonałe wyniki.

Przede wszystkim należy przeprowadzić badania niszowe rynkowe i znaleźć popularne i wysoko powiązane artykuły lub posty. Następnie musisz sprawić, by treść była inspirowana materiałami, które przeczytałeś. Należy jednak unikać wklejania kopii, ponieważ będzie to gra przeciwko tobie. Powinieneś stworzyć unikalny artykuł na podstawie swoich badań. Następnie musisz umieścić link do starszej wersji artykułu, aby upewnić się, że użytkownicy będą mogli utworzyć link do nowego zaktualizowanego fragmentu treści.

  • Technika strzelania z shotguna

Ta technika budowania linków jest podobna do poprzedniej. Jednak ma jedną wielką różnicę. Działa najlepiej dla tych, którzy już mają tę zawartość, którą trzeba promować. W tym przypadku musisz polegać na wielu drapaczach chmur, aby uzyskać dostęp do linków. Technika ta daje szansę na znalezienie wielu innych stron internetowych opartych na tym samym motywie, co Ty, które również mają wiele linków do nich wskazujących.

December 22, 2017