Back to Question Center
0

Semalt sugeruje potężne narzędzie do skrobania w Internecie

1 answers:

Narzędzie SEO Spider Tool to stosunkowo nowa aplikacja do skrobania i indeksowania danych, która umożliwia indeksowanie Twoje strony internetowe i pobiera kluczowe elementy z witryny, co ułatwia analizę SEO na stronie i poza nią. Możesz pobrać ten program za darmo lub wybrać jego plan premium, aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji.

Co możesz zrobić z SEO Spider Tool?

W przeciwieństwie do innych zwykłych programów do skrobania lub ekstrakcji danych, narzędzie SEO Spider Tool jest elastyczne, szybkie i łatwe w użyciu oraz pozwala analizować wyniki w czasie rzeczywistym. Gromadzi dane, umożliwiając dyrektorom generalnym podejmowanie świadomych decyzji. Niektóre z jego korzyści zostały opisane poniżej.

1 - κρεμα για διαβητικο ποδι. Znajdź uszkodzone linki

Za pomocą narzędzia SEO Spider Tool można znaleźć niedziałające linki na swojej stronie internetowej i ułatwić sobie indeksowanie stron internetowych. Ten program natychmiast indeksuje witrynę i znajduje łącza, takie jak 404. Ponadto naprawia niedziałające łącza i pomaga zlokalizować błąd serwera. W ten sposób SEO Spider Tool to narzędzie do ekstrakcji danych i indeksowania stron internetowych. Znajduje adresy URL i natychmiast je dla nich naprawi.

2. Przeanalizuj tytuły stron i metadane

Możesz łatwo analizować tytuły stron i metadane podczas procesu indeksowania. Narzędzie SEO Spider monitoruje jakość metaopisów i identyfikuje błędy, brakujące słowa, krótkie lub długie wiersze lub zduplikowane treści w Twojej witrynie.

3. Wyodrębnij dane za pomocą XPath

Teraz możesz łatwo zbierać dane z kodu HTML stron internetowych przy użyciu narzędzia SEO Spider Tool. Ścieżka CSS i XPath sprawiają, że twoja praca jest łatwiejsza i lepsza niż inne podobne programy do pobierania i indeksowania danych. To narzędzie gromadzi informacje z metatagów, nagłówków, witryn cenowych i zapewnia dobre wyniki w ciągu kilku minut.

4. Generowanie map witryn XML

Kolejną korzyścią wynikającą z używania narzędzia SEO Spider jest to, że generuje mapy witryn XML dla użytkowników i zawiera zaawansowane ustawienia konfiguracji. Możesz zmienić częstotliwość i prędkość ładowania swojej witryny i natychmiast poprawić jej pozycję. Co więcej, to narzędzie oferuje różne szablony map witryn do wyboru.

5. Integracja z kontem Google Analytics

Możesz podłączyć lub zintegrować narzędzie SEO Spider z kontem Google Analytics i pobrać przydatne dane, podnosząc współczynnik odrzuceń, konwersacje i sesje swojej witryny. Po pełnym wyodrębnieniu danych narzędzie to umożliwia jego publikację i pomaga w generowaniu przychodów w Internecie.

6. Przejrzyj roboty i dyrektywy

Teraz każdy może łatwo przeglądać adresy URL zablokowane przez roboty. txt, dyrektywy X-Robots i roboty meta dzięki SEO Spider Tool, aby to umożliwić. Naprawia automatycznie uszkodzone adresy URL i natychmiast uzyskuje pożądane wyniki.

7. Odkryj zduplikowaną zawartość

Możesz łatwo odkryć zduplikowane strony internetowe w Internecie za pomocą narzędzia SEO Spider Tool. Częściowo powielana treść jest automatycznie naprawiana. Narzędzie SEO Spider sprawdza tytuły stron, zawartość i opisy jakości, upewniając się, że żadna z Twoich stron internetowych nie jest kopiowana w sieci.

8. Kontrola konkurencji

Jeśli chcesz sprawdzić stronę swojego konkurenta i chcesz się dowiedzieć, jaki rodzaj danych ma skradziony, powinieneś wypróbować narzędzie SEO Spider Tool. Jest to jedyne skrobanie w Internecie i program do indeksowania danych, który umożliwia porównanie twojego rankingu z konkurencją i natychmiast dostarcza użytecznych informacji.

December 22, 2017