Back to Question Center
0

Czy można uzyskać linki zwrotne z witryn PR10?

1 answers:

Prawdopodobnie brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. Jednak wszystko jest prawdziwe, jeśli masz inteligentne podejście do problemu. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że istnieje wiele okazji, aby codziennie otrzymywać linki PR 10. Wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć otwarte oczy i uszy, zawsze szukaj nowych możliwości budowania linków. Rozsądnie jest wypróbować bardziej efektywne techniki budowania linków niż blogowanie gości lub linki do komentarzy w celu uzyskania wysokiej liczby linków PR.

Omówmy możliwe sposoby uzyskiwania wstecznych PR10 - developer mobile. Niektórzy webmasterzy uważają, że jedynym sposobem uzyskania wysokiej jakości linków jest tworzenie fantastycznych treści. Jeśli Twoje treści są przydatne, uzyskasz linki zewnętrzne o jakości ekologicznej. Jest jednak dalekie od rzeczywistości. To zadziała w końcu, ale kto ma tak długo czekać. Inną popularną metodą budowania linków PR10 jest tworzenie świetnych treści i prowadzenie kampanii informacyjnej w obrębie nisz rynkowych, z prośbą do właścicieli witryn i blogerów o link do ciebie.


Jednak obie te strategie budowania linków nie są skuteczne w rzeczywistości. Po pierwsze nie jest łatwo stworzyć fantastyczną treść dostarczającą użytkownikom informacji, których nigdy wcześniej nie słyszeli. Potrzeba dużo czasu i wysiłków, aby stworzyć taki element jakości. Kolejnym problemem jest sytuacja, w której twoje treści nie są ze sobą powiązane. W takim przypadku możesz liczyć na średnie lub niskiej jakości źródła internetowe. Zasięg nie działa w takich sytuacjach. Co więcej, osoby odpowiedzialne za myślenie otrzymują codziennie wiele próśb o możliwość budowania więzi. W większości przypadków po prostu pomijają twoje prośby, nawet nie czytając twoich treści.

Idealnym rozwiązaniem, a przy okazji moim życiowym credo, jest robienie wszystkiego samemu, bez polegania na innych. Przyjrzyjmy się bliżej, jak to działa.

Twórz własne linki zwrotne

Może to zabrzmieć szalenie, ale możesz tworzyć własne linki zwrotne w innych źródłach internetowych o wysokiej popularności. Na przykład interesuję się takimi źródłami PR 10, jak Google, Reddit, Facebook, LinkedIn, YouTube i inne. Witryny te pozwolą Ci stworzyć własne, wysokiej jakości linki zwrotne i poprawić pozycję witryny. Nie możesz po prostu umieścić swojego linku na tych popularnych platformach internetowych. Musisz utworzyć odpowiednią, wysokiej jakości i odpowiednią obecność na jednej z tych stron, a następnie pozostawić tam swoje linki wsteczne. Musisz stworzyć dobry profil i wypełnić go jak najdokładniejszymi informacjami. Twoim podstawowym zadaniem jest generowanie dużej ilości treści, które są istotne dla Twojego linku. W ten sposób uczynisz swoje łącze mocnym i kontekstowym.

W następnym etapie musisz utworzyć łącza między wszystkimi źródłami sieci, w których jest obecna twoja strona. Na przykład, jeśli opublikujesz nowy post na Facebooku, musisz połączyć go z LinkedIn, Instagram, Pinterest, Twitter i innymi kontami. I vice werset, aby wszystkie strony miały własne linki wsteczne. W rezultacie uzyskasz świetne linki PR 10 za swoje wysiłki, nie wydając żadnego centa.

December 22, 2017