Back to Question Center
0

Semalt Review: świetna usługa skrobania ekranu

1 answers:

Web2DB to potężne i użyteczne narzędzie do skrobania ekranu i pobierania danych. Działa jak program do budowania baz danych i umożliwia nam łatwe wydobywanie informacji z różnych stron internetowych. Ten skrobak do stron internetowych zbiera niestrukturalne informacje ze stron internetowych i stron HTML oraz porządkuje je i porządkuje. Musisz tylko powiedzieć, co chcesz wyszukać i jak chcesz sformatować dane, a Web2DB wykona swoje zadanie zgodnie z instrukcjami - gioco parking. Dane mogą być zapisywane w formatach MySQL, CSV, Access i Excel. Web2DB ma wiele funkcji, które czynią go najlepszą opcją dla webmasterów, przedsiębiorstw, biznesmenów, programistów i programistów. Niektóre z jego charakterystycznych cech omówiono poniżej.

1. Jako edytor projektów:

Web2DB działa jako potężny i niesamowity edytor projektów. Projektowanie projektów skrobania w sieci nie jest łatwe, dopóki nie masz wystarczających umiejętności programistycznych. Ale dzięki Web2DB nie musisz być zawodowym programistą lub programistą, ponieważ możesz wykonywać swoje zadania bez niego. To narzędzie będzie zbierać, edytować, kopać lub wyodrębnić dane. Dodatkowo pomaga w tworzeniu różnych wzorców danych, które działają idealnie nawet po zmianie układu strony. Wszystkie projekty związane z edycją i ekstrakcją są realizowane za pomocą kilku kliknięć.

2. Łatwe przechwytywanie całej struktury zawartości:

Możesz skonfigurować Web2DB, aby pobrać całą witrynę lub niektóre jej strony. Z łatwością przechwytuje całą strukturę zawartości, nadając jej doskonałą formę. Możesz skonfigurować kilka stron internetowych lub całą witrynę na podstawie swoich wymagań, ale jakość treści nie jest w ogóle zakłócona. To narzędzie jest odpowiednie dla gigantycznych witryn, takich jak Amazon, eBay, PayPal i inne. Web2DB ma wiele zaawansowanych funkcji i pomaga nam optymalizować wydajność skrobania w Internecie. Jest to niezawodne i wszechstronne narzędzie.

3. Prześlij formularze internetowe:

Korzystając z Web2DB, możesz przesłać formularze internetowe, szczególnie formularze wyszukiwania i formularze rezerwacji online, bez żadnych problemów. Formularze można przesyłać dla wszystkich wartości wejściowych, a wyodrębnione dane są uzyskiwane w formacie CSV. Możesz również utworzyć dane oparte na słowach kluczowych za pomocą tego programu i przesłać swoją witrynę do wyszukiwarek, aby uzyskać lepsze indeksowanie i indeksowanie.

4. Zajmij się dynamicznymi stronami internetowymi:

Kolejną charakterystyczną cechą Web2DB jest to, że radzi sobie zarówno z podstawowymi, jak i dynamicznymi stronami internetowymi. Większość prymitywnych programów do skrobania nie może wyodrębnić czytelnych treści z wysoce dynamicznych stron internetowych. Nawet profesjonalne skrobaczki internetowe mają problemy ze zbieraniem danych ze stron AJAX, ale Web2DB ułatwia wyodrębnianie danych z dynamicznych witryn. Należy pamiętać, że dane z witryn AJAX będą wymagały trochę czasu, aby je wydobyć.

5. Obsługa różnych formatów:

Web2DB może eksportować wyodrębnione dane do Excela, Oracle, OleDB, MySQL, CSV, XML i Excel. Możesz także użyć skryptów eksportu, aby dostosować eksport danych, jeśli posiadasz podstawowe umiejętności programistyczne. Web2DB może również eksportować informacje do Excela i Excela 2007 i pomaga w kompleksowym osadzeniu obrazów w twoich danych. To narzędzie zapewnia również ochronę przed spamem , zapewniając bezpieczeństwo i prywatność w Internecie.

December 22, 2017