Back to Question Center
0

Semalt mówi o pięciu różnych sposobach pobierania całej witryny do użytku w trybie offline

1 answers:

Czasami potrzebujemy dostępu do treści witryny podczas pracy w trybie offline. W tym celu musimy wykonać kopię zapasową plików, ale większość usług hostingowych nie zapewnia tej opcji. Możemy chcieć naśladować strukturę popularnej strony, a także dowiedzieć się, jak wyglądają jej pliki CSS lub HTML. W każdym przypadku istnieją różne sposoby pobierania całej witryny w celu uzyskania dostępu w trybie offline. Korzystając z jednego z wymienionych poniżej narzędzi, możesz śmiało pobrać całą witrynę lub wymaganą liczbę stron. Gdy wymagają uwierzytelnienia, możesz wybrać ich bezpłatne wersje i nie płacić za plany premium - gestion du temps de travail dans une entreprise. Narzędzia te są szczególnie odpowiednie dla startupów i średnich przedsiębiorstw.

1. HTTrack

HTTrack to znany program lub oprogramowanie do pobrania całej witryny. Przyjazny dla użytkownika i nowoczesny interfejs wykładniczo usprawnia pracę użytkowników. Wystarczy wstawić adres URL witryny, którą chcesz zeskrobać i pobrać, aby uzyskać dostęp w trybie offline.

Możesz pobrać całą witrynę lub zaznaczyć kilka stron, aby automatycznie pobrać je na dysk twardy. Musisz również określić liczbę równoczesnych połączeń, które chcesz otworzyć do pobrania. Jeśli pobieranie określonego pliku trwa zbyt długo, możliwe jest natychmiastowe anulowanie tego procesu.

2. Getleft

Getleft to stosunkowo nowy i nowoczesny program z wieloma funkcjami i przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Po pobraniu i uruchomieniu musisz nacisnąć "Ctrl + U", aby rozpocząć. Wprowadź adres URL i zapisz katalogi. Zanim rozpocznie się pobieranie, Getleft zapyta, ile plików chcesz pobrać oraz czy zawierają one teksty i obrazy. Po zakończeniu pobierania możemy również przeglądać całą witrynę w trybie offline.

3. PageNest

Funkcje programu PageNest są podobne do funkcji Getleft i HTTrack. Musisz podać adres strony internetowej i pobrać ją na dysk twardy. Użytkownicy proszeni są o podanie niezbędnych informacji, takich jak nazwa strony internetowej i miejsce, w którym należy ją zapisać. Możesz także wybrać żądane opcje i dostosować jego ustawienia.

4. Cyotek WebCopy

Korzystając z Cyotek WebCopy, musisz użyć wstępnie zdefiniowanych haseł do uwierzytelniania. Możesz również utworzyć reguły za pomocą tego najnowszego programu i natychmiast pobrać całą witrynę do użytku offline. Łączny rozmiar pobranej witryny i łączna liczba plików są wyświetlane w prawym rogu pulpitu.

5. Wikipedia Dumps

Wikipedia nie zaleca używania zwykłych narzędzi, takich jak Import. io i Kimono Labs, aby pobrać dane do użytku offline. Zamiast tego zawsze zaleca Zrzuty z Wikipedii, ponieważ ten program zapewnia dobre wyniki. Możesz pobrać całą witrynę w formacie XML, wyodrębniając dane, które są korzystne dla Twojej witryny lub biznesu online.

December 22, 2017