Back to Question Center
0

Znane strony internetowe do ekstrakcji danych - porady semaltyczne

1 answers:

Skrobanie w Internecie, określane również jako zbieranie w Internecie, jest techniką stosowaną do wyodrębniania danych z różne strony internetowe. Narzędzia do skrobania stron internetowych uzyskują dostęp do stron internetowych przy użyciu protokołu Hypertext Transfer Protocol i zbierają przydatne informacje zgodnie z instrukcjami. Do tego celu wykorzystywane są roboty lub roboty sieciowe - gratis ideal wordpress. Najpierw zbierają dane i zapisują je w centralnej bazie danych. Następnym krokiem jest zeskanowanie znaczących informacji dla użytkowników i eksportowanie plików w przyjaznych dla użytkownika formatach. Badacze i marketerzy wykorzystują skrobaczki internetowe do wyodrębniania potrzebnych danych. Niektóre z najbardziej znanych stron internetowych do wyodrębniania danych są wymienione poniżej:

1. Strony turystyczne:

Przemysł turystyczny rozkwitł w ostatnich miesiącach, a obecnie jest jednym z najbardziej znanych i dochodowych przedsiębiorstw w sieci. Możesz łatwo stworzyć portal turystyczny i oferować swoim klientom tanie lokalne i międzynarodowe loty, hotele i usługi transferu. Musisz jednak upewnić się, że oferowane oferty są aktualne. W tym celu może być konieczne wyodrębnienie danych z innych znanych portali, takich jak TripAdvisor i Trivago. Dane z TripAdvisor zostały wielokrotnie skradzione i można łatwo stworzyć własną stronę internetową na podstawie jej danych.

2. Tablice ogłoszeń:

Tablica ogłoszeń ułatwia nam znalezienie odpowiednich stanowisk dostosowanych do naszych oczekiwań i wykształcenia. Gdy firma wysyła pracę, potencjalni kandydaci przesyłają swoje życiorysy i profile. Ta procedura jest przeprowadzana, dopóki dana firma nie znajdzie właściwego kandydata. Najważniejszą rzeczą, którą musi dostarczyć deska pracy, jest liczba wyświetlanych zadań. Dzięki temu możesz zaangażować dużą liczbę osób i rozwinąć swój biznes. Użyj Laboratorium Kimono lub Importuj. io, aby wyodrębnić dane z różnych tablic ogłoszeń i stworzyć platformę, na której popyt spotyka się z podażą. Po wyodrębnieniu danych należy pobrać go na dysk twardy. Upewnij się także, że dane są dokładne i zawierają krótkie wprowadzenie zarówno osoby poszukującej pracy, jak i dostawcy pracy.

3. Witryny z wiadomościami:

Publikowanie artykułów zeszytowych jest ważne, jeśli chcemy śledzić bieżące wydarzenia. Jaki jest najlepszy sposób na uzyskanie danych? Możesz użyć robota sieciowego lub skrobaka danych (najlepiej Importuj. io), aby wyodrębnić przydatne informacje z różnych portali informacyjnych. CNN, BBC i inne serwisy informacyjne mogą być kierowane za pomocą funkcji Importuj. io i Kimono Labs. Po wyodrębnieniu treści możesz opublikować ją na własnej stronie internetowej, a tym samym poprawić ranking wyszukiwarek. Na przykład, jeśli chcesz otrzymywać artykuły na temat Donalda Trumpa, znajdziesz przydatne informacje w Google News. Jedną z głównych zalet skrobania witryn z wiadomościami jest to, że możesz to zrobić za pomocą dowolnego narzędzia i wcale nie potrzebujesz umiejętności programistycznych. Dla początkujących jest to doskonała okazja, aby rozwijać swoją działalność i niszczyć wysokiej jakości dane.

December 22, 2017