Back to Question Center
0

Jak zdominować listę rankingową Amazon?

1 answers:

Amazon jest największym portalem e-commerce na świecie. Każdego dnia miliony ludzi dokonują zakupów na tej platformie, podnosząc przychody poszczególnych sprzedawców i generując całkowity zysk Amazon. Podniesienie rankingu sprzedaży Amazon na liście wyników wyszukiwania może znacznie zwiększyć widoczność Twojej marki i zwiększyć przychody. Prawdopodobnie najlepszym sposobem na poprawę rankingu sprzedaży jest sprzedaż najlepszych w swojej klasie produktów za rozsądną cenę. Co więcej, twoje produkty powinny być zawsze w magazynie. Inne czynniki rankingu, takie jak doskonałe wrażenia wyszukiwania użytkowników, szybka dostawa i dostawa zależą tylko od Ciebie - travel logo maker online. Te podstawy będą służyć jako najbardziej zrównoważone metody dla Twojej silnej obecności w Amazon.

Jednak poza głównym towarem dla merchandisingów jest jeszcze kilka sugestii, o których powinieneś wiedzieć. W tym artykule omówimy metody, które powinieneś spróbować zoptymalizować strategię podnoszącą swój ranking sprzedaży.

Praktyczne sposoby zdominowania listy rankingowej Amazon

  • Społeczności transakcji

Jeśli chciałbyś zwiększyć sprzedaż w serwisie Amazon, idealnym wariantem będzie wykorzystanie dodatkowych źródeł wizyt, takich jak wspólnoty transakcyjne. Istnieje wiele społeczności forum dla kupujących Amazon, którzy oceniają oferty i udzielają innym porad, gdzie i kiedy mogą zrobić dobry interes. Tacy członkowie społeczności są wyjątkowo dobrzy w znajdowaniu najlepszych rzeczy za rozsądną cenę. Ci goście znajdą wszelkie błędy cenowe, wszelkie promocje i okazje. Nie trać szansy na większą sprzedaż i zostań członkiem jednej z popularnych społeczności dealerskich. Upewnij się, że rabaty są na tyle znaczące, aby klienci kupujący mogli je zauważyć. Jeśli twoje produkty są wysokiej jakości i mają dobrą cenę, będziesz w stanie zaobserwować znaczny i szybki wzrost sprzedaży.

  • Hacki do wyszukiwania produktów

Jak zapewne zauważyłeś, najlepiej sprzedające się produkty zawsze znajdują się na GÓRZE strony wyników wyszukiwania Amazon. Można to wytłumaczyć głównym celem Amazona, aby zmaksymalizować przychody. Im lepsze wyniki sprzedaży, tym wyższy pojawia się w wynikach wyszukiwania, co z kolei prowadzi do zwiększenia sprzedaży. Zgodnie z regułami rankingu algorytmów Amazon, miejsce każdego produktu w wynikach wyszukiwania jest obliczane według terminu. Tak więc, nawet jeśli Twój produkt znajduje się wysoko w Twojej kategorii, nie oznacza to, że zostanie on umieszczony w TOP wyszukiwania w Amazon dla powiązanych terminów.

Aby zmienić tę sytuację i pozytywnie wpłynąć na pozycję sprzedaży Amazon na liście wyników wyszukiwania, musisz użyć praktycznych sposobów na zhackowanie rankingu sprzedaży. Omówmy niektóre z nich.

Krytycznym aspektem kampanii optymalizacyjnej Amazon jest badanie słów kluczowych. Musisz znaleźć trafne i długie słowa kluczowe, które kupujący używają, by znaleźć dokładnie Twój produkt. Możesz uzyskać te dane za pomocą programu Amazon Sales Central lub Amazon Retail Analytics. Co więcej, możliwe jest wykorzystanie Google Trends do wyszukiwania danych internetowych jako słabego serwera proxy, jeśli to konieczne. Po sporządzeniu listy odpowiednich haseł wyszukiwania musisz zbadać Amazon na podstawie swoich wysokich wolumenów. Znajdź swój produkt na stronie wyników wyszukiwania, kliknij stronę szczegółów i kup ją. Rób to w kółko, aż zauważysz pierwsze ulepszenia. Efekt tej strategii będzie zależeć od wielu czynników, takich jak struktura kosztów produktu, wynegocjowana umowa z Amazon. itp.

  • Kupony mocy dostawcy

Można znaleźć ekwiwalent Amazon często sprzedawanych przedmiotów na Kupony Amazon. Może służyć jako użyteczny pojazd promocyjny z wielu różnych powodów. Kupony mocy dostawcy są popularne wśród klientów. Dlatego mogą pozytywnie wpłynąć na promocję marki i pozycję sprzedażową. Możesz stawić im czoła w Gold Box lub sklepach dealerskich. Istnieje kilka łącznych kuponów, dzięki którym możesz poprawić ekspozycję marki nawet przy zerowej prędkości sprzedaży.

Jest prosty w użyciu i zarządzaniu nimi, ponieważ możesz samodzielnie tworzyć kupony dostawców w centrali dostawcy. Co więcej, możesz mieć pełną kontrolę nad swoim budżetowaniem. Kupony wyłączają się, gdy tylko budżet zostanie wyczerpany. Dodatkową korzyścią jest to, że kupony do zasilania dostawców nie wymagają znaczących inwestycji. Możesz sfinansować zniżki i zapłacić opłatę za wykup.

  • Sieć osobista

Aby zwiększyć sprzedaż i poprawić pozycję sprzedaży produktów na liście wyników wyszukiwania Amazon, możesz po prostu utworzyć swoją sieć. Im więcej ofert masz, tym wyższy będzie ranking w wyszukiwaniu Amazon. Możesz więc zwiększyć ranking sprzedaży, zwiększając sprzedaż. Przede wszystkim możesz zaangażować swoich przyjaciół i krewnych, aby kupić swoje rzeczy. Możesz także wydać trochę pieniędzy na przedmioty i po prostu podarować je ludziom. W ten sposób otrzymasz piłkę.

  • Media społecznościowe i blogowanie

Platformy społecznościowe mogą służyć jako dodatkowe źródła wizyt dla produktów Amazon. Dlatego twórz swoje konta na popularnych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Twitter i Pinterest. Te strony powinny zawierać Twoje produkty i zachęcać użytkowników do ich zakupu. Upewnij się, że umieścisz link do swojej aukcji Amazon w nagłówku strony. Musisz regularnie aktualizować informacje na swoich kontach mediów, aby utrzymać aktywność obserwatora.

Rozsądnie jest stworzyć regularny blog poświęcony twoim produktom. Zrób sobie rozpoznawalnego eksperta, tworząc ekscytujące i oparte na badaniach treści. Co więcej, możesz zostawić swoje komentarze na innych powiązanych blogach lub forach dyskusyjnych. Skutecznym sposobem na poprawę świadomości marki jest delegowanie gości. Aby zaoszczędzić czas podczas osobistego blogowania i promocji, możesz współpracować z osobami wpływowymi w swojej niszy.

Jednym z bardziej kreatywnych sposobów na zwiększenie widoczności swojej marki w Internecie jest uzyskanie promocji produktów Amazon. Możesz tworzyć komunikaty prasowe lub artykuły i wysyłać je do organizacji informacyjnych w swojej niszy rynkowej. Jeśli masz jakieś kontakty z kanałami masowego przekazu, takimi jak telewizja, gazety itp. , możesz poprosić ich o przedstawienie swoich produktów. W przeciwnym razie możesz zapłacić za swoje produkty reklamowe w mediach online z linkiem do strony Amazon.

December 22, 2017