Back to Question Center
0

Semalt mówi o WebHarvy, jednym z najlepszych darmowych skrapperów

1 answers:

Internet ma wiele programów do skrobania danych. Niektóre z tych narzędzi są odpowiednie dla użytkowników nietechnicznych, freelancerów i osób zajmujących się edukacją, podczas gdy inne stanowią wcześniejszy wybór przedsiębiorstw, dużych marek i firm. WebHarvy to stosunkowo nowe oprogramowanie do skrobania danych, które może automatycznie pobierać informacje z obrazów, wiadomości e-mail, tekstów i adresów URL - gestion ressources humaines sous excel. To darmowe oprogramowanie oszczędza czas na ekstrakcji danych i dostarcza treści w różnych formatach. WebHarvy to łatwe w użyciu narzędzie, które rozpoczyna skrobanie w ciągu kilku sekund. Wydobywa dane z różnych stron internetowych na podstawie słów kluczowych i zapisuje je w przyjaznych i czytelnych formatach. Niektóre z najbardziej interesujących opcji są wymienione poniżej:

1. Point and Click Interface

Będąc wizualnym skrobakiem , WebHarvy ma interfejs "wskaż i kliknij", dzięki czemu nie trzeba pisać skryptów i kodów podczas skrobania danych. Ponadto możesz korzystać z wbudowanej przeglądarki, aby poruszać się po różnych stronach internetowych i wybierać informacje, które chcesz zeskrobać jednym kliknięciem myszy. WebHarvy jest jednym z tych bardzo niewielu narzędzi do zeskanowania danych , które obiecują wysokiej jakości wyniki i nie kosztują niczego.

2. Skrobuj z wielu stron internetowych

Korzystając z WebHarvy, możesz łatwo zeskrobać dane z różnych stron internetowych, takich jak listy produktów, sklepy internetowe, adresy e-mail, witryny z wiadomościami, portale podróżnicze itp.To narzędzie nie tylko pobiera dane, ale także ułatwia indeksowanie witryny i poprawianie jej pozycji w wynikach wyszukiwania.

3. Category Scraping

Dzięki WebHarvy możesz teraz skrobać informacje z listy linków, które mogą prowadzić do podobnych stron lub ofert witryny. Innymi słowy, możemy powiedzieć, że możesz używać WebHarvy do wyodrębniania danych z witryn opartych na kategoriach, takich jak Amazon i eBay, bez utraty jakości. Co więcej, to łatwe w konfiguracji narzędzie dzieli skradzione dane na różne podkategorie.

4. Pobierz obrazy

Wyodrębnianie danych z obrazów jest jednym z głównych problemów, z jakimi mamy do czynienia w tych dniach. Dzięki WebHarvy możesz pobierać obrazy po ich całkowitym lub częściowym skryciu na dysk twardy. To narzędzie automatycznie zeskrobuje obrazy wyświetlane na różnych stronach internetowych i stronach e-commerce.

5. Auto Pattern Detection

To narzędzie różni się od innych zwykłych programów do skrobania danych, ponieważ WebHarvy może automatycznie identyfikować wzorce danych występujących na różnych stronach internetowych. Oznacza to, że nie trzeba osobno pobierać danych z witryn cenowych i adresów e-mail. To dlatego, że WebHarvy skonfiguruje wszystko dla ciebie i automatycznie rozpoznaje kategorie i wzorce skrobie danych.

6. Skrobanie oparte na słowach kluczowych

W przeciwieństwie do innych zwykłych usług skrobania, WebHarvy wykonuje skrobanie na podstawie słów kluczowych dla swojego użytkownika. Oznacza to, że jeśli chcesz wyodrębnić informacje ze stron internetowych na podstawie ich słów kluczowych, możesz dostosować ustawienia WebHarvy i umożliwić narzędziu wykonanie jego funkcji. Dane będą pobierane z witryn internetowych bez zakłócania słów kluczowych i zawsze będą wolne od błędów.

7. Wyrażenia regularne

Bezpiecznie jest powiedzieć, że WebHarvy jest dobrą alternatywą dla laboratoriów i importu Kimono. io. To bezpłatne oprogramowanie umożliwia stosowanie wyrażeń regularnych zarówno do źródeł tekstowych, jak i HTML oraz do zeskanowania danych bez utraty jakości.

December 22, 2017