Back to Question Center
0

Chcesz zarchiwizować dane? Dziesięć przydatnych usług skrobania w Internecie Musisz spróbować według Semalt

1 answers:

Skrobanie w Internecie to skomplikowana technika zaimplementowana z wieloma narzędziami do skrobania . Narzędzia te współdziałają z różnymi witrynami w taki sam sposób, jak w przypadku przeglądarki Firefox lub Chrome. Co więcej, programy skrobania internetowego wyświetlają wyodrębnione dane w czytelnym formacie. Pomagają generować więcej potencjalnych klientów i lepiej wykorzystują nasze firmy - outsourcing services in portland.

Najlepsze narzędzia do skrobania w Internecie:

Podaliśmy tutaj listę najlepszych i najbardziej przydatnych narzędzi do skrobania stron internetowych, z których niektóre są bezpłatne, podczas gdy inne są płatne.

1. Import. io

Import. io słynie z zaawansowanej technologii. Narzędzie jest odpowiednie dla profesjonalistów i osób nieprofesjonalnych. To narzędzie do skanowania stron internetowych nie tylko umożliwia dostęp do wielu stron internetowych, ale także eksportuje wyodrębnione dane do pliku CSV. Setki tysięcy stron i pliki PDF można zeskrobać w ciągu godziny za pomocą funkcji Importuj. io. Na plus nie trzeba pisać żadnego kodu. Zamiast tego narzędzie to buduje ponad 1000 interfejsów API na podstawie Twoich wymagań.

2. Dexi. io

Dexi. io jest również znany jako CloudScrape. Ten internetowy program do skrobania i ekstrakcji danych jest odpowiedni dla programistów i freelancerów. Jest on powszechnie znany z przeglądarki i edytora, który ułatwia przeglądanie i pobieranie wyodrębnionych danych z dysku twardego. Jest to również doskonały robot sieciowy, który może zapisywać dane w dowolnym polu. netto lub Google Drive. Możesz także wyeksportować swoje dane do pliku CSV i JSON.

3. Webhouse. io

Webhouse. io to jedna z najbardziej niesamowitych i fantastycznych aplikacji do skrobania w przeglądarce internetowej. Zapewnia łatwy i bezpośredni dostęp do danych strukturalnych i ma możliwość indeksowania ogromnej liczby stron internetowych w jednym interfejsie API. Możesz łatwo wyodrębnić swoje dane za pomocą Webhouse. io i zapisz w formatach takich jak RSS, XML i JSON.

4. Scrapinghub

Za jedyne 25 USD miesięcznie można uzyskać dostęp do wszystkich niesamowitych funkcji Scrapinghub. Jest to aplikacja oparta na chmurze, która lepiej spełnia wymagania ekstrakcji danych. Scrapinghub jest najlepiej znany ze swojego inteligentnego rotatora proxy, który wygodnie przeszukuje witryny chronione przez bot.

5. Visual Scraper

Visual Scraper to kolejny program do ekstrakcji danych i wyszukiwania zawartości. Wydobywa informacje z różnych stron internetowych, a wyniki są pobierane w czasie rzeczywistym. Możesz wyeksportować wyodrębnione dane do formatów takich jak SQL, JSON, XML i CSV.

6. Outwit Hub

Jest to dodatek do przeglądarki Firefox, który może znacznie uprościć nasze wyszukiwanie w sieci dzięki właściwościom wyodrębniania danych. Outwit Hub jest równie popularny wśród programistów i twórców stron internetowych; to narzędzie przechowuje dane w czytelnych i skalowalnych formatach, oferując przyjazny dla użytkownika interfejs i najlepsze usługi.

7. Scraper

To prawda, że ​​Scraper ma ograniczone funkcje skrobania danych, ale to nie znaczy, że nie ułatwi to twoich badań online. W rzeczywistości Skraper jest pierwszym wyborem różnych przedsiębiorstw, ekspertów SEO i twórców aplikacji. Możesz kopiować dane do schowka lub przechowywać je w różnych arkuszach kalkulacyjnych zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Niestety to narzędzie nie indeksuje Twoich stron internetowych.

8. 80 nóżek

Jest to mocna, elastyczna i przydatna aplikacja do zdrapywania stron internetowych. Możesz skonfigurować 80 nóg zgodnie ze swoimi wymaganiami, a to narzędzie pobiera wymagane informacje w ciągu kilku sekund.

9. Spinn3r

Spinn3r pobiera dane z całej witryny, sieci społecznościowych, serwisów informacyjnych i prywatnych blogów, zapisując dane w formacie JSON. Oprócz wspaniałych właściwości ekstrakcji danych, Spinn3r zapewnia bezpieczeństwo i prywatność danych i nie pozwala spamerom kradnąć.

10. ParseHub

ParseHub jest zgodny ze stronami internetowymi używającymi AJAX, plików cookie, JavaScript i przekierowań. Możesz indeksować dowolną liczbę stron internetowych, aby uzyskać dane w wymaganych formatach. To narzędzie może być używane przez użytkowników Mac OS X, Windows i Linux.

December 22, 2017