Back to Question Center
0

Jak znaleźć słowa kluczowe o wysokiej liczbie wyszukiwań do optymalizacji aukcji Amazon?

1 answers:

Jeśli masz opłacalny produkt do sprzedania na Amazon, powinieneś również mieć dobrą strategię, jak go sprzedać. Musisz sprawić, by potencjalni klienci kupowali dokładnie twoje produkty zamiast swoich niszowych konkurentów rynkowych. Na dole kampanii optymalizacyjnej musisz przeprowadzić kompleksowe badanie słów kluczowych. Aby to zrobić we właściwy sposób, możesz zatrudnić eksperta w dziedzinie optymalizacji Amazon lub użyć specjalnego oprogramowania do badania słów kluczowych. Konieczne jest odszukanie wszystkich wyszukiwanych haseł jednocześnie, aby w przyszłości nie powracać do tego tematu - demande de bulletin de paie. Zapomnienie o niektórych kluczowych słowach kluczowych może prowadzić do pieniędzy, a nowe możliwości tracą. Słowa kluczowe, które mają dużą liczbę wyszukiwań w serwisie Amazon, pomogą Ci stać lepiej niż konkurenci i zwiększyć sprzedaż.

W tym artykule porozmawiamy o praktycznych trikach, aby przeprowadzić kompleksowe badanie słów kluczowych i poprawić widoczność wpisu w wyszukiwarce Amazon. Ponadto omówimy najlepsze narzędzia do badania słów kluczowych, które będą służyć jako dodatkowa pomoc w procesie optymalizacji aukcji w serwisie Amazon.

Badanie słów kluczowych w Amazon

Badanie słów kluczowych jest integralną częścią optymalizacji listy produktów Amazon. Obejmuje wyszukiwanie wszystkich trafnych i ukierunkowanych wyszukiwanych słów dla określonego produktu. Wysokie wyszukiwane hasła to słowa, które Twój potencjalny klient użyłby do znalezienia Twojego produktu na stronie wyników wyszukiwania Amazon.

Profesjonalne badania słów kluczowych powinny obejmować takie działania, jak analiza niszy rynkowej, audyt marketingowy i analiza konkurencji. Co więcej, musisz dokonać analizy zachowania kupującego, aby zrozumieć, czego szuka w większości przypadków.

Z reguły prawie niemożliwe jest ręczne zbieranie wszystkich tych informacji. Dlatego większość sklepów internetowych zazwyczaj korzysta z oprogramowania online.

Zalecam korzystanie z następujących narzędzi, ponieważ mogą one dostarczyć najbardziej dokładne dane:

  • Google Planer słów kluczowych

Najczęściej stosowanym narzędziem do badania słów kluczowych jest Google Planer słów kluczowych. Możesz użyć danych dostarczonych przez to narzędzie jako proxy dla optymalizacji treści Amazon. Musisz jednak mieć świadomość, że system rankingu Amazon jest nieco inny niż Google. Dlatego sugestie słów kluczowych, które uzyskasz za pomocą tego narzędzia, nie będą dokładne. Musisz zastosować filtry Amazon, aby otrzymać obraz typów i liczb wyszukiwań przeprowadzanych dla produktów Amazon.

  • SEO Chat Słowo kluczowe Proponowane narzędzie

To numer jeden Narzędzie propozycji słów kluczowych w Internecie. Dostarcza autosugestów danych dla Amazon, Google, YouTube i Bing. Jest to bardzo wygodne, jeśli chcesz porównać różnice w zakresie wyszukiwania potencjalnych klientów w różnych systemach wyszukiwania.

To narzędzie może automatycznie wywoływać dodatkowe wyszukiwane hasła przez dołączenie słowa kluczowego wprowadzonego w jego systemie. Po wybraniu wszystkich sugerowanych wyników i kliknięciu przycisku sugestii narzędzie uruchamia wszystkie sugestie słów kluczowych za pomocą pola wyszukiwania Amazona. Badania te dostarczą bardziej szczegółowych wyrażeń autosugestowych.

  • Amazon Niche Analyzer

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Amazonem i chcesz zdecydować, która nisza rynkowa jest najbardziej odpowiednia dla twoich potrzeb biznesowych, Amazon niszowa Potrzebny jest analizator. Pomaga ustalić, jakie produkty możesz sprzedać i za jaką cenę. Co więcej, za pomocą tego narzędzia możesz oszacować, ile zyskasz z tego zysku.

Dodatkowo, to narzędzie pomoże ci śledzić strategie konkurencji i pozycje rang. Możesz zidentyfikować ich strategię cenową, monitorować słowo kluczowe уranking i szacować przychód ze sprzedaży.

  • Semrush

Semrush jest oprogramowaniem do optymalizacji zawodu używanym do licznych celów optymalizacyjnych, w tym do badania słów kluczowych. To narzędzie może dostarczyć Ci najbardziej trafnych i ukierunkowanych wyszukiwanych słów w ciągu zaledwie kilku minut. Ponadto pokazuje słowa kluczowe twojego konkurenta i ich ranking. Wszystko, czego potrzebujesz, to skopiować adres URL aukcji konkurenta, a narzędzie Semrush zapewni Ci każde słowo kluczowe, dla którego są rangowane.

W jaki sposób badanie słów kluczowych może zwiększyć sprzedaż w serwisie Amazon?

Twoje produkty Amazon będą wyświetlane na stronie wyników wyszukiwania, jeśli Twoje ogłoszenia zawierają wszystkie słowa kluczowe wpisane przez klienta w zapytaniu. Jeśli pominąłeś co najmniej jedno słowo, Twój produkt nie ma szansy pojawić się w wynikach wyszukiwania, a następnie stracisz tę sprzedaż.

Podstawowym celem badania słów kluczowych jest sporządzenie listy wszystkich wyszukiwanych haseł, które są istotne dla danego produktu. Jeśli umieścisz strategicznie słowa kluczowe o dużej intensywności wyszukiwania w tekście produktu, badanie słów kluczowych doprowadzi do tego, że większa liczba klientów zobaczy Twój produkt, kliknie go i ostatecznie stanie się opłacalnym klientem.

Jak znaleźć wyszukiwane hasła dla produktów Amazon?

Pierwsza jesień, chciałbym wspomnieć, że trzeba robić systematyczne podczas przeprowadzania badań słów kluczowych dla swoich produktów. Pomoże ci to być precyzyjnym i nie stracić żadnych istotnych informacji. Grupowanie słów kluczowych w różne kategorie pozwoli Ci być systematycznym i dokładnym. Te słowa kluczowe mogą mieć charakter podstawowy i wtórny. Podstawowe słowa kluczowe to te, które dystrybuują główny produkt. Mogą to być opisowe wyszukiwane hasła, które identyfikują produkt i zgłaszają jego podstawowe cechy. Wtórne słowa kluczowe to bardziej ogólne terminy wyszukiwania, których można używać podczas wyszukiwania podstawowych słów kluczowych. Można go zastosować do słów, które dotyczą konkretnej grupy docelowej, rodzaju osoby, rodzaju zastosowania lub innych cech produktu.

Aby więc wynik badania słów kluczowych był wynikowy, musisz podzielić wszystkie sugerowane terminy wyszukiwania na dwie podstawowe kategorie - podstawowe i dodatkowe. Wraz z upływem czasu pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednie kombinacje wyszukiwania, które mogą podnieść Twoją pozycję w rankingu Amazon.

December 22, 2017